Screen Shot 2020-04-19 at 10.20.28 AM
فردریک جوزف / توییتر

نویسنده فردریک جوزف انتقال 200 دلار به طور مستقیم به مردم پول نقد برنامه حساب خود را برای “اجاره امداد” برنامه

به عنوان بیکاری دفاتر غرق هستند و برخی از coronavirus محرک چک با تاخیر ممکن است احساس وجود دارد گزینه های بسیار کمی برای از کار آمریکایی که در حال مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر. برای کسانی که می تواند کمک بسیاری در حال اهدا به موسسات خیریه که عالی است اما دیگران تصمیم گرفته اند برای کاهش حق را از طریق نوار قرمز و دست پول نقد به طور مستقیم به هر آمریکایی که به آن نیاز دارد. مردم عادی و وبلاگ در حال توزیع پول نقد در رسانه های اجتماعی به چپ و راست اگر شما می دانید که در آن برای پیدا کردن آن برای نویسنده فردریک جوزف او خود را تبدیل رسانه های اجتماعی #RentRelief تزریق پول نقد طرح به خوبی روغن ماشین بالا بردن حدود 300K به توزیع 200 دلار پرداخت برای هر کس می تواند با استفاده از $200 در حال حاضر.

یوسف طرح ساده است. او را دنبال کنید در توییتر و یا Instagram و ترک یک دیدگاه در چرا 200 دلار پول نقد پرداخت خواهد کمک کند. سپس او به قرار دادن پول نقد به طور مستقیم به پی پال Venmo یا نقدی دیگر برنامه است. یوسف یک تیم ترکیب را از طریق نظرات حصول اطمینان از حساب های رسانه های اجتماعی واقعی هستند, و انتقال وجوه. بدیهی است که آنها نمی تواند کمک کند اما برای آمریکایی متوسط است که فقط نیاز به کمی افزایش یوسف خیریه درایو گزینه خوش آمدید.

یوسف می گوید در GoFundMe که برنامه های خود را برای کسی که “کوتاه چند صد دلار و نمی تواند اجاره [است] غیر منتظره بیل یا [است] در جم چرا که خود را ساعت قطع شد و یا شما از دست داده و یا کار خود را.”

همانطور که در آوریل 17, 2020, او doled $200,000 1,000 افراد و هنوز هم $100k سمت چپ با تشکر از کمک های خیریه به GoFundMe از غریبه ها. حداکثر کمک مالی 200 $در هر فرد و این می رود بدون گفت اما یوسف می کند یک سکه از GoFundMe کمک های مالی او را تنها تسهیل کننده.

هیچ سازمان خیریه است که 100 ٪ رایگان از نقص و جوزف روش پیدا کردن پرداخت کنندگان تصادفی است اما او بهترین او می گفتن مردم مجله “این نوع از جهنم بر روی زمین [انتخاب] از آنجا که برای هر یک نفر که شما در حال دادن به وجود یک هزار و دیگران که نیست.”

هر کس در حال انجام آنچه آنها می توانند در طول این بار تلاش و مردمی مانند جوزف فقط انجام بخشی خود را برای نرم کردن ضربه بهترین آنها می توانند. اگر شما در یک موقعیت برای اهدای اتمام اجاره امداد GoFundMe اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im