نویسنده کلیا Laskey در الهام بخش در پشت ‘زیر رنگین کمان’


under-the-rainbow-book-club
مامان ترسناک و ریورهید کتاب

مامان ترسناک باشگاه کتاب, نویسنده, Celia Laskey, مذاکرات در مورد چه چیزی الهام بخش او برای نوشتن زیر رنگین کمان

چیدن این کتاب برای اولین بار برای یک نام تجاری جدید باشگاه کتاب کار آسانی نیست. اما خواندن کلیا Laskey را زیر رنگین کمان احساس مانند یک نگاه اجمالی به زندگی ما می خواستم به دانستن بیشتر در مورد. Laskey داستان سرایی سبک بسیار آسان است. و هنگامی که شما در مورد چیزهایی که شخصیت او در حال رفتن را از طریق شما متوجه چقدر مهم همدلی واقعا است. پس از آن احساس کامل اولین انتخاب برای جدید ترسناک مامان باشگاه کتاب.

زیر رنگین کمان داستان “ترین ضد همجنس شهر ما” و چه اتفاقی می افتد زمانی که یک غیر انتفاعی ملی می فرستد عجیب و غریب نیروی کار به شهر برای زندگی و کار در آنجا به مدت دو سال در تلاش برای باز کردن قلب و ذهن مردم در جامعه است. آنچه رخ وب از تجربه است که باعث می شود ما همه سوال آنچه در آن واقعا به معنی تعلق دارند.

Laskey باز کرد تا در مورد الهام بخش او برای نوشتن این کتاب و برخی از بینش در کل رمان-نوشتن روند.

چه چیزی الهام بخش شما بود برای زیر رنگین کمان?

هر کس می داند که من در نظر من به بزرگترین لزبین, که تا کنون lesbianed و مردم واقعا شگفت زده زمانی که آنها پیدا کردن که من نمی دانستم من گی تا من 23—آنها فرض من شات از من مهبل (واژن) و مانند “هیچ با تشکر از شما مردان است.” واقعیت این است که تحقق تمایلات جنسی من بود واقعا طولانی و غم انگیز سفر و برای بیشتر از زندگی من من خیلی مستور حتی به خودم که آن را به معنای واقعی کلمه برای من رخ نمی دهد که من می گی. به طور طبیعی آن را تا به حال تا حد زیادی به انجام با عدم عجیب و غریب دید در زندگی جوان. من در یک شهر کوچک در ایالت مین و در حالی که من فکر نمی کنم آن را به دست آورده اند به عنوان “ترین ضد همجنس شهر در امریکا” این قطعا فاقد بود که عجیب و غریب دید. اگر یک نیروی کار آمد در—حتی فقط به نشان می دهد که عجیب و غریب مردم وجود دارد و آن است *خوب* به عجیب و غریب—من فکر می کنم من می توانم متوجه شده اند که من خیلی دیر است. بنابراین گمان می کنم در راه من در نوشتن این کتاب برای من جوان تر خود را که نیاز به یک نسخه از نیروی کار.

خرید زیر رنگین کمان در کتابفروشی — که 75 درصد از سود را به محلی کتابفروشان مستقل.

هر فصل است گفت: از یک مختلف, خود فیلمبردار, آیا شما علاقه به نوشتن ؟

آن را واقعا سرگرم کننده بود برای نوشتن دیوید فصل فقط به خاطر اینکه او خیلی bitchy و این نوع از تن در می آید واقعا به طور طبیعی به من.

که شخصیت سخت ترین را به نوشتن و یا مربوط به?

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم آن را واقعا سخت به نوشتن کریستین. با هر شخصیت من در تلاش برای درک آنچه باعث می شود آنها را تیک و چرا و با کریستین, من می خواستم به درک که چرا این بیلبورد همواره او را پس از آجیل. من یک مقدار زیادی از خواندن در مورد همجنسگرا ستیزی و ریشه آن علل و من در بر داشت یک مطالعه که گفت: برخی از افراد همجنسگرا ستیزی است که در واقع ریشه در حسادت—نه این که آنها می خواهند به عجیب و غریب خود را اما که آنها حسادت آزادی queerness می تواند به یک زندگی: این احساس که شما لازم نیست که به ازدواج و یا خرید یک خانه و یا بچه ها و غیره. که آن هم از نوع آزاد شما از انتظارات و کنوانسیون. و این که چگونه من قادر به درک هوموفوبیا: آنها از ما متنفرند چون آنها ain’t ما (بله, این است که نقل قول از 2014 فیلم که هیچ کس را دیدم, مصاحبه, lol). پس از آن من احساس می کنم قادر به دادن یک شخصیت مانند کریستین انسانیت و همدلی به دلیل آن نیست که او از ما متنفر است و آن را که در سطح برخی از او متنفر است.

چگونه رمان تکامل و تغییر به عنوان شما می نوشت و تجدید نظر آن ؟

وجود دارد به طوری که تغییر در طول دوره از ویرایش این کتاب است. من می خواهم بگویم که ساخت کل احساس می کنم بیشتر از مجموع اجزاء آن بود که بزرگترین چیزی که من در کار با ادیتور بعد از فروش کتاب—ما حذف شده و کل داستان نوشت های جدید اضافه شده راه بیشتر ارتباط بین تمام شخصیت های اضافه شده به طرح نقاط که امیدوارم اصرار که خواننده را به تبدیل صفحات (مانند آنچه اتفاق می افتد در پایان ژاک داستان) اضافه می کنیم و گیب نهایی داستان به عنوان یک راه برای همه را با هم. در پایان من فکر نمی کنم من از دست هر چیزی که ما رو از شر آن همه در خدمت هدف بزرگتر!

که کتاب شما شده است خواندن در طول قرنطینه?

این وضعیت افراد توسط لیزا Ko من backlist و من خیلی خوشحالم که من در نهایت آن را بخوانید چرا که آن را به طور کامل جذب و فقط خیره کننده در هر راه. یک کتاب جدید من به عنوان خوانده شده است GODSHOT توسط چلسی Bieker و آن را نیز شما را به جهان خود را و شما را در یک سوار وحشی است که به شما کمک کند همه چیز را فراموش کرده دیگری است. و اگر شما می خواهید به خنده (که نمی خواهد در حال حاضر؟), وای هیچ با تشکر از شما توسط سامانتا Irby شما LOLing در هر صفحه.

شما چه کتاب های مورد علاقه و چرا ؟

من فکر می کنم ادینبورگ توسط الکساندر Chee کامل رمان در هر سطح: ساختار شخصیت و زبان و غیره. من قطعا تبلیغ برای آن است.

اگر شما می توانید به اشتراک گذاری برخی از مشاوره با مشتاق نویسندگان آن چه خواهد بود ؟

این سه بیزینس!

1. یادگیری هنر و صنعت ، بسیاری از مردم بپرسید که چگونه خود را منتشر کنید و آنها هرگز حتی یک کلاس نوشتن خلاق! مانند آهسته—شما نیاز به بلوک های ساختمان قبل از شما در واقع می تواند چیزی ساخت.
2. کشف کردن آنچه شما می خواهید برای گفتن در مورد جهان و پیدا کردن یک راه برای ترجمه که به جالب و مختصر و مفید فرض برای یک کتاب. چیزی که قلاب خوانندگان در دو جمله. فکر می کنم در مورد کتاب مانند آهن زیرزمینی, خروج غرب ،
3. بلند پروازانه و آیا گوش دادن به “قوانین” از چاپ و نشر. برای مثال آیا گوش دادن به هر کسی که به شما می گوید که شما باید منتشر شده در مجلات ادبی به منظور فروش یک کتاب است. که درست نیست برای من—آن را در واقع آسان تر برای فروش یک کتاب از آن منتشر شود و در روشن mags! در پایان روز چه آسیب در * * * * تلاش* * * * برای رسیدن به موفقیت شما را از خواب? اگر شما نمی سعی کنید شما هیچ وقت نمی دانید.

خرید زیر رنگین کمان در کتابفروشی — که 75 درصد از سود را به محلی کتابفروشان مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de