شفق قطبی افسران اخراج پس از گرفتن عکس مسخره الیاس McClain مرگ


elijah-mcclain-photo
عدالت برای الیاس McClain/Instagram

چهار Aurora, Colorado افسران دیگر در نیروی پلیس بعد از عکس نشان دادن آنها را به تمسخر گرفتهاند McClain مرگ به نور آمده

سه Aurora, Colorado افسران پلیس را از کار اخراج شده و یک استعفا داد بعد از عکس نشان دادن آنها را به تمسخر گرفتهاند مرگ الیاس McClain — 23-ساله, سیاه, مردی که در دست Aurora, Colorado پلیس در ماه اوت سال 2019 — ظاهر شده اند. در حالی که McClain مرگ است که هنوز هم در دست بررسی و افسران که در واقع درگیر در مرگ او شده اند اخراج افسران درگیر در این عکس رسوایی دیگر با نیروی پلیس است.

شفق قطبی رئیس پلیس ونسا ویلسون اعلام کرد در جولای 3, 2020, که افسران اریکا ماررو کایل Dittrich و جیسون Rosenblatt پایان داده شد در روز جمعه در حالی که افسر Jaron جونز استعفا داد و روز قبل خود انضباطی شنوایی. به گفته رئیس پلیس ویلسون افسر Marrero Dittrich و جونز مطرح شده به صورت عکس در اکتبر 20, 2019, نزدیکی الیاس McClain, یادبود, سایت, و در این عکس سه افسران لبخند به لب دارند در حالی که “reenacting یک کاروتید کنترل نگه دارید” که همان کنترل نگه دارید و استفاده می شود در McClain که منجر به مرگ او شد.

هر سی ان ان سه افسران در عکس ارسال تصاویر به Rosenblatt — کسانی که در McClain مرگ است. زمانی که Rosenblatt دریافت متن با تصاویر او نوشت “ha ha.” در انضباطی جلسات سه افسران ادعا می کنند آنها با ارسال این عکس به “تشویق” Rosenblatt و Rosenblatt ادعا می کند او پیامک “ha ha” چرا که او “عصبی است.”

افسر که پیشنهاد او قرار داده و بازوی خود را در اطراف دیگر افسر گردن به تقلید کاروتید نگه را انکار کند عمل می کنند و یا سعی کنید به آن را توضیح دهید دور و گفت: “من متوجه شدم پس از آن که این فوق العاده به آن می گویند فوق العاده ضعیف طعم کتمان حقیقت است.”

“حتی فکر انجام چنین چیزی فراتر از آن را فراتر از درک. آن است که قابل سرزنش,” رئیس پلیس ویلسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “این نشان می دهد که فقدان اخلاق ارزش ها و صداقت و قضاوت است که من دیگر نمی تواند اعتماد به آنها اجازه می دهد به پوشیدن این نشان.”

او در ادامه به توصیف وضعیت به عنوان “جنایت علیه انسانیت و نجابت است.”

McClain در ماه اوت درگذشت 2019 پس از متوقف شدن توسط سه شفق افسران پلیس برای “اقدام مشکوک” در حالی که راه رفتن به خانه از یک فروشگاه مواد غذایی است. افسران گفت: آنها معتقد بودند McClain بود برای رسیدن به یک افسر تفنگ به طوری که آنها را در یک سبد. McClain شروع به استفراغ و التماس برای زندگی خود را. افسران به نام امدادگران پس از گذشت تجویز یک دوز کتامین به متین McClain و او تنفس متوقف. McClain دچار حمله قلبی به بیمارستان شد و او اعلام مرگ مغزی سه روز بعد.

دیگر از افسر Rosenblatt اخراج امروز در عکس رسوایی, شفق قطبی County دا در اصل تصمیم نمی کرد به هر یک از افسران درگیر (کسانی که ناتان Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema) در قتل McClain. از آنجا که این اعتراضات شده اند اتفاق می افتد در آرورا کلرادو برای چند هفته — خواستار آن است که همه درگیر افسران در حال اخراج و دستگیر شد.

رسیدگی به McClain مرگ اعلام شد در ماه گذشته. ما صمیمانه امیدواریم که در خدمت عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>