Audemars Piguet آخرین رویال بلوط دیده بان بلند پروازانه گرداب GMT

در سال 2002 زمانی که Audemars Piguet خود را معرفی کرد اولین رویال بلوط مفهوم گاه شمار یک openworked مدل شامل یک گرداب و الت سنجش فواصل زمانی دیده بان در نظر گرفته شده بود به شکل یک نسخه محدود از 150 قطعه طراحی شده به پرداخت ادای احترام به رویال بلوط 30امین سالگرد.

قرار دارد در 44 میلی متر مورد ساخته شده از Alacrite 602 یک آلیاژ با اقتباس از صنعت هوافضا قطعه کاملی از یک مفهوم برداشته از صنعت خودرو را راهکار: ایجاد یک دور کردن مدل به نمایش گذاشتن لبه برش نمونه هایی از هنر و صنعت خود را پس از آن خودداری و آن را از بازار به تیز کردن اشتهای خریدار (در حالی که تست کردن ساز).

مفهوم و مفهوم—زده و عصبی. برای Audemars Piguet, سری ارائه فرصت به بالا horology به سطح بعدی با کنار high-tech مکانیک با طراحی سنتی و کدهای اتمام تکنیک های. در سال 2008, ساعت ساز, رو به با موفقیت از آن مدل 2002 آغاز کرده است در آن قطعه دوم در این راستا رویال بلوط کربن مفهوم گرداب و الت سنجش فواصل زمانی.

مجموعه ای متولد شد. در سال 2015 این برند با رویال بلوط مفهوم Laptimer مایکل شوماخر. نام راننده F1 آن متولد شد و از تمایل خود برای یک ساعت مچی مکانیکی قادر به اندازه گیری های متعدد متوالی بار دامان در مسیر مسابقه است. همان سال Audemars پرده برداری کرد شاید بلند پروازانه ترین مفهوم قطعه هنوز رویال بلوط مفهوم Supersonnerie چیزی از سوپر دقیقه تکرار شد که این محصول از هشت سال تحقیق و توسعه است.

Audemars Piguet Royal Oak Concept Flying Tourbillon GMT

Audemars Piguet رویال بلوط مفهوم پرواز گردباد GMT حسن نیت ارائه میدهد از Audemars Piguet

در حال حاضر, Audemars Piguet است با آخرین علاوه بر این به مفهوم آن مجموعه رویال بلوط مفهوم پرواز گردباد GMT براق, ادای احترام به, مربوط به اینده, میکرو مکانیک قرار دارد و در 44 میلی متر مورد سندبلاست تیتانیوم و سرامیک سیاه و سفید. وقف با نامتقارن openworked طراحی شامل طراحی پل و یک پرواز گردباد در 9 ساعت دست زخم مدل دارای چشمگیر 10 روز قدرت رزرو.

Audemars Piguet Royal Oak Concept Flying Tourbillon GMT Caseback

Audemars Piguet رویال بلوط مفهوم پرواز گردباد GMT Caseback دیود SA – Denis Hayoun

اما گرفتن وجود دارد: فوق العاده-معاصر, ساعت مچی های موجود در یک نسخه محدود از 30 قطعه در دسترس به طور انحصاری از طریق پاریس مستقر در سازمان دیده بان لوکس خرده فروش Arije. هر قیمت برای $198,400.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im