Audemars Piguet رویال بلوط درست کردم جدی ارتقا دهید.

در حال حاضر یکی از سوئیس ساعت ساز گل سرسبد ساعتهای این شرکت در حال راه اندازی دو تکرار گردد از فلزات گرانبها: پلاتین و طلا افزایش یافت. این "جامبو" نسخه از طراحی فوق العاده نازک تنوع و همچنین محدود-نسخه تنها با 70 نمونه در 950 پلاتین و 30 در 18K افزایش یافت طلا مجموعه تولید می شود. اضافه کردن به نادر بودن بسیاری از این تعداد اندک در دسترس خواهد بود تنها در توکیو خرده فروش یوشیدا.

ورزشی 39mm مورد که 8.1 میلی متر ضخامت Audemars Piguet تصمیم به چشم پوشی طبیعی آن صورت به جای امید بستن به صفحة عقیق سیاه و سفید مجموعه ای با 11 درخشان-برش الماس سفید به عنوان نشانگر ساعت--چیزی است که به طور فزاینده ای نادر در ساعتهای خوب است. و کسانی که فواصل نیز مشخص شده توسط رویال بلوط دست های یک شب تاب پوشش. هر دو نسخه طراحی شده اختصاصی خود سیم پیچ کالیبر 2121 جنبش با 40 ساعت از قدرت رزرو و مقاوم در برابر آب تا 50 متر است.

ساعت ساز نیز اخیرا با اتخاذ یک استراتژی است که انحراف از سنت قبل از راه اندازی با مطبوعات رسمی اعلام. در نظر گرفتن یک صفحه از streetwear راهکار آن تصمیم گرفتند insteafd به رها کردن آن آخرین اجناس به طور مستقیم بر روی وب سایت آن است که چگونه این دو مدل رونمایی شدند. برای جمع های جدی (و یا کسانی که به دنبال پیوستن به صفوف خود را) می تواند نشان دهنده تازه و قطعا کمتر رسمی راه برای یادگیری در مورد آخرین ارائه شده است.

طراحی شده توسط جرالد Genta و منتشر شد و در سال 1972 بلوط سلطنتی بود اخرین تلاش برای باقی می ماند مربوط به ساعتهای کوارتز تهدید به upend صنعت در اوایل '70s به. آن هشت ضلعی شبح-با الهام از اعماق دریا غواصی کلاه--یک حرکت رادیکال برای آن زمان و آن را تحت فشار قرار دادند مرزهای بیشتر با اولین زنگ ساعت به بازار عرضه شده به عنوان یک لوکس. هر چند آن را در زمان سه سال کامل به فروش 1000 از آنها بهره در نهایت گرفتار و آن را تبدیل به چیزی کمتر از یک کلاسیک مدرن از.

گل رز طلا نسخه قیمت برای $60,000 در حالی که نسخه پلاتین قیمت بنا به درخواست. سر را به نام تجاری وب سایت برای اطلاعات بیشتر.