Audemars Piguet فقط عرضه 10 شیک و به روز رسانی به کد آن 11.59 مجموعه سازمان دیده بان

Audemars Piguet راه اندازی شد کد 11.59 سال گذشته در یک انفجار های دیدنی و جذاب فراوانی—13 منابع از جمله زمان/تاریخ الت سنجش فواصل زمانی تقویم دائمی اتوماتیک پرواز گردباد, openworked گرداب و Supersonnerie دقیقه تکرار مدل های ساخته شده این مجموعه است. در حال حاضر 10 تغییرات جدید اضافه شده به کد 11.59. مدل های جدید شامل دو تن در 18 عیار سفید و گل رز طلا به جای سنتی جراحی و طلا ترکیب, همراه با بخار صفحة در رنگ های مختلف از جمله قرمز و بنفش و خاکستری. دو تن طلا در موارد بسیار نادر در تاریخ Audemars Piguet ساعت مچی. از 550 ساعت مچی تولید شده و فروخته شده بین سال 1882 و در سال 1969 تنها هشت نمونه از ترکیب دو نوع طلا. ترکیبی از سفید و صورتی طلا بود به خصوص نادر تنها با یک ساعت مچی, ثبت شرکت archives قبل از سال 1978.

Audemars Piguet Code 11.59

Audemars Piguet کد 11.59 دیود SA – Denis Hayoun

برخی از اولیه آنلاین پاسخ به کد 11.59 از جمع جامعه در سال گذشته منفی بود احتمالا به این دلیل که پخش شد بسیار سخت به تعریف و خیلی متفاوت از رویال بلوط نام تجاری گل سرسبد مدل. آن, است, اما, است که یک فروشنده بزرگ برای نام تجاری و در سال گذشته Supersonnerie دقیقه تکرار نسخه خواهد شد و مردان از عوارض جایزه در جایزه بزرگ d’Horlogerie de Genève های اسکار از ساعت. انتشار 10 مراجع جدید است یا یک عهد به محبوبیت خود را و یا یک نشانه آن است که AP حفاری در پاشنه خود را به آن را به یاد ماندنی و یا حداقل پرکار مرجع.

Audemars Piguet Code 11.59 Caseback

Audemars Piguet کد 11.59 Caseback دیود SA – Denis Hayoun

این 11.59 یک طراحی منحصر به فرد است که دشوار است برای برخی به جای در پانتئون سازمان دیده بان نوع دسته بندی است. آن است اسپرت و پیشرو از لباس های سنتی ساعت و در عین حال در dressy طرف رویال بلوط. بسیار باریک گودی باعث می شود مورد نگاه بزرگتر از آن 41 mm اندازه می دهد و گستره وسیعی برای شماره گیری و در نتیجه باز نگاه حداقلی حتی با توابع چندگانه. این یدکی نگاه است تاکید کرد با فوق العاده, لاغر, دست و شاخص در حالی که فونت عربی مشتق شده از یک مورد استفاده در یک AP دقیقه تکرار از 1940s. مورد منحصر به فرد است و معماری بدون اینکه بیش از حد وحشی و یا از دور. گودی دور است بنابراین این که چگونه آن را به نظر می رسد از بالا, اما در مورد گروه هشت ضلعی دادن به آن بیشتر زاویه ای مشخصات معکوس شکل رویال بلوط را قاب و پیچ های شش ضلعی. همان کسانی که پیچ های مورد استفاده در جای از 11.59. بر پایه سبک skeletonized جای اضافه کردن به معماری ابعاد طراحی.

Audemars Piguet Code 11.59

Audemars Piguet کد 11.59 دیود SA – Denis Hayoun

این دو مدل واقعا افزایش متضاد هندسه طرح به خصوص پس با ترکیبی از جلا و براق به پایان رساندن. و جدید رنگی-شماره مدل یک عهد به تنوع پیچیده طراحی 11.59. آنها نگاه تقریبا به طور کامل مدل های مختلف از دو تن طلا است. رنگی صفحة هستند لاکی در دود سبک که بدان معنی است که آنها را از نور به تاریکی از مرکز به خارج از مورد جزئیات محبوب در ساعت صفحة از 1970s. رنگ به تماشای زنانه, احساس, با وجود 41 عرض که برای بسیاری از زنان است کمی در سمت اما تماشای همواره در صورتحساب یا لیست به عنوان جنسیت خنثی است. “این یک ساعت مردانه و آن را نه یک زن را تماشا کنید. این دیده بان گفت: Audemars Piguet مدیر عامل François-هنری Bennahmias هنگامی که آن را راه اندازی شد.

Audemars Piguet Code 11.59

Audemars Piguet کد 11.59 دیود SA – Denis Hayoun

از 10 مدل های جدید وجود دارد پنج خود سیم پیچ تاریخ, ساعت و دقیقه و دوم منابع و پنج جدید خود سیم پیچ الت سنجش فواصل زمانی مدل با دو منحنی تابش خیره کننده-ضد کریستال یاقوت کبود و دست دوخته بزرگ-میدان مقیاس تمساح تسمه مطابق با شماره گیری رنگ. ساعت و دقیقه و ثانیه مدل گل رز و یا سفید با طلا که به قیمت $26,800. الت سنجش فواصل زمانی در افزایش یا طلای سفید دلار است 42,400. سه-دو-تن در قیمت $26,800 و دو تن الت سنجش فواصل زمانی است $42,400.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>