آتلانتا تشدید اعتراضات پس از دیگری غیر مسلح سیاه مرد کشته شده است


US: Anger in Atlanta over fatal shooting of black man
بن Hendren/گتی ایماژ

Rayshard بروکس خواب بود در ماشین خود را در نزدیکی یک وندی درایو از طریق زمانی که کسی به نام پلیس.

آتلانتا افسر پلیس اخراج شده و رئیس پلیس استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از Rayshard بروکس کشته شد توسط پلیس در خارج از وندی در آتلانتا ،

گرجستان دفتر تحقیقات (از طریق سی ان ان) در بیانیه ای گفت که پلیس به ضرب گلوله بروکس در خارج از وندی در جمعه 12 ژوئن 2020 پس از پاسخ به تماس از خواب در ماشین خود را. وقتی ماموران وارد آنها گزارش داد بروکس یک آزمون هوشیاری که او شکست خورده است. آنها اعلام بروکس پس از آن در برابر بازداشت و تلاش برای یکی از افسر اسلحه تیزر که او ahold. او را شکست و سعی در حال اجرا به دور است که زمانی که پلیس و او را کشتند. پلیس bodycam فیلم از این حادثه به ظاهر آنلاین.

گرت Rolfe که شات بروکس کار کرده است و در آتلانتا اداره پلیس از سال 2013 بود فورا خاتمه یافته و یک افسر دوم درگیر Devin Bronsan قرار داده شد در مرخصی اداری. رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس’ کشته شد.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به نام برای مامور فسخ است. “در حالی که ممکن است بحث بر سر این بود که آیا مناسب استفاده از نیروی مرگبار, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که وجود دارد این است که یک تمایز روشن بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام دهید” کف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “من باور نمی کنم این توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار خاتمه فوری افسر.”

در حالی که برخی به ناچار می گویند بروکس’ تیراندازی توجیه بود زیرا او مقاومت در برابر دستگیری بسیاری از موارد وجود دارد از موقعیت های مشابه مربوط به مردم سفید که پایان ندارد با آنها به ضرب گلوله در پشت و کشته شدند. در اینجا فقط چند.

عکسبرداری تنظیم کردن بیشتر اعتراض بیش از آخر هفته در آتلانتا یک شهر است که در حال حاضر در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس پس از افسر درک چوین kneeled در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

بروکس 27 دارای سه دختر — یک و دو و هشت-سال-با توجه به خانواده و وکلای مدافع. او همچنین دارای یک 13 ساله فرزند خوانده. او با توجه به جشن دخترش هشتم تولد صبح درگذشت.

L. حادثه برای Brooks, خانواده, مخالفت با خیلی از این مقام پلیس گزارش با استناد به شاهدان او می خواهم مصاحبه. او همچنین گفت: یک تیزر نیست به عنوان یک سلاح مرگبار تحت گرجستان قانون و افسر زندگی در معرض خطر نیست. “او تا به حال گزینه های دیگر از تیراندازی یک مرد در پشت” استوارت گفت.

“به خانواده آقای بروکس وجود دارد هیچ کلمه ای به اندازه کافی قوی برای بیان چگونه صمیمانه متاسفم من برای شما از دست دادن” شهردار گفت. “من امیدوارم که شما را پیدا خواهد کرد برخی از راحتی در اقدامات سریع ما امروز گرفته شده و معنی دار اصلاحات است که ما شهر را پیاده سازی از طرف تعداد بیشماری از مردان و زنان که از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de