در این Hamptons, نمایشگاه, تاریخ هنر است که در منوی

زمانی که Covid-19 همه گیر را شکست در منهتن بسیاری از این شهر به خوبی پاشنه بلند ساکنان decamped به خانه های تعطیلات در Hamptons. در حال حاضر به عنوان قرنطینه محدودیت به آرامی گالری های هنری در زیر پول—باز کردن فضاهای جدید در جامعه تونی در تلاش برای جلب جمع. سرعت گالری, برای مثال, راه اندازی موقت همپتون پاسگاه در اوایل این ماه—فقط یک پیاده روی کوتاه به دور از Skarstedt گالری جدید نقطه که رونمایی شد و در ماه ژوئن. آخرین جنوب Etna باز درهای خود را در ماه جولای 16 با نمایشگاه سرپرستی آلیسون Gingeras: “نقاشی نقاشی رنگ و غذای مورد علاقه.”

زاییده افکار از هنر نمایندگی Amalia دایان و آدم Lindemann—مگا جمع Lindemann صاحب زهره بیش از منهتن در شرق فوقانی جانبی; Dayan یک شریک در لوکزامبورگ و دایان در نیویورک و لندن—جنوب Etna نشانه زن و شوهر اولین سرمایه گذاری مشترک. گالری است که در یک خانواده سلطنتی تودور به سبک کلبه واقع در قلب Montauk ایجاد کرد با یک علامت سفید, حسن هنرمند (همسایه) Julian Schnabel.

اولین نمایشگاه یک صفحه از هنرمند دانمارکی Asger Jorn این راهکار و با آن اجرا می شود—او یک بار گفت که “نقاشی نقاشی رنگ و غذای مورد علاقه.” (تا کنون spitfire او همچنین گفت: هری F. گوگنهایم به “رفتن به جهنم را با پول” در هنگام اهدا جایزه گوگنهایم در سال 1964 اما جنوب Etna نمایشگاه نخواهد بود برگردان های ترسناک که zinger.)

Betty Tompkins, Women Words Painting (Artemisia Gentileschi #1), 2020

بتی Tompkins “زنان کلمات نقاشی (Artemisia Gentileschi #1),” 2020 حسن هنرمند P. P. O. W. و جنوب Etna Montauk

“با جدا کردن ما از دسترسی فیزیکی به گنجینه ای از گنجینه های ما به طور معمول برای اعطا به عنوان در دسترس در موزه ها و گالری های این بی سابقه دوره از سلول ساخته شده است ما آگاه تر از ما چقدر خوراک در تاریخ هنر به عنوان بخشی از ما به طور منظم بصری و فکری رژیم غذایی می گوید:” Gingeras. “این نمایشگاه می پردازد ادای احترام به ما جمعی نیاز برای تغذیه ارائه شده توسط هنر و تاریخ هنر.”

در حالی که هنرمندان همواره در برخورد با برخی از سطح با آنچه قبل از آنها Gingeras نمایشگاه متشکل از بیش از 20 کار می کند که آشکارا نگاهی به تاریخ هنر به عنوان الهه شعر و موسیقی. بتی Tompkins رنگ بیش از یک تولید مثل درمنه Gentileschi را سوزانا و بزرگان (1610) پوشش سوزانا شکل با رنگ صورتی متن گرفته شده از یک منتشر شده حساب یک زن را تجربه تجاوز جنسی. گلن براون تبدیل فرانسوا بوچر را به توالت زهره (1753), ریخته گری, اصلی شکل در چرخش رنگ قرمز و سبز و بنفش.

Glenn Brown, God Speed to a Great Astronaut, 2007, Oil on panel, 63 7/8 x 48 in, 162.2 x 121.9 cm. Private collection, courtesy South Etna Montauk.

گلن براون خدا با سرعت به یک فضانورد 2007 جنوب Etna Montauk

اما سابقه تاریخی نیست همیشه خیلی واضح است. دورین گارنر مجسمه به عنوان مثال در حال amalgamations از چند هنرمند مختلف میراث از جمله کسانی که از هماهنگی Hammond, پل Thek و Alberto Burri. لایل اشتون هریس Untitled (قرمز دستبند) قطاری کاراواجو شدت اما بازی نیست و از هر یک از آثار او به طور خاص.

بیشتر است که هنوز به آمده است. Hauser & Wirth به نظر می رسد به پرده Hamptons پاسگاه صرف هفته پس از جنوبی Etna در اولین پیشبرد هنر جهان رد پای خود در منطقه است. و فراموش نکنید که در مورد سنت های باستانی از روز کارگر مارک غیر رسمی پایان تابستان و غم انگیز Hamptonites’ بازگشت به شهر. پیش بینی آهسته بازگشت به حالت عادی سرعت, برای یک, اعلام کرد در حال حاضر برنامه نویسی از طریق اکتبر.

مشاهده بیشتر نقاشی نقاشی مورد علاقه مواد غذایی زیر:

Untitled (Red Handcuffs),

لایل اشتون هریس,Untitled (قرمز دستبند),2017 حسن هنرمند در سالن, 94 و جنوب Etna Montauk

After Her Harvest, 2020

دورین گارنر پس از برداشت سال 2020 حسن هنرمند JTT نیویورک و جنوب Etna Montauk

Roses in a Stemmed Glass (after Fantin-Latour), 2020

سام McKinniss گل سرخ در شیشه ای ریشه (پس از Fantin-Latour), 2020 حسن هنرمند JTT نیویورک و جنوب Etna Montauk.

Lynette Yiadom-Boakye, Clematis, 2014, Oil on canvas, 23 1/2 x 21 7/8 in, 59.7 x 55.6 cm. Courtesy Salon 94, and South Etna, Montauk.

Lynette Yiadom-Boakye, گل داوودی, 2014 سالن 94 و جنوب Etna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>