حداقل 10 Michelin 3 ستاره رستوران در ایالات متحده دریافت وام از چک حفاظت از برنامه

به عنوان رستوران مبارزه با این فاجعه تاثیر Covid-19 هزاران نفر از موسسات را تبدیل به چک Protection Program (PPP) برای تسکین. در میان آنها حداقل 10 از 14 Michelin رستوران سه ستاره که در مجموع دریافت تا $28 میلیون دلار از دولت حمایت وام با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک.

فرانسوی, لباس های شسته شده همکاران LP لو Bernardin Inc و درخت اقیانوس آرام خیابان (که دارای سه ستاره و درخت و شراب نوار Verjus) به نظر می رسد بزرگترین سه ستاره ذینفع با هر کدام 5 میلیون دلار از SBA برنامه. جهان سابق ردیف 1-رتبه بندی رستوران یازده مدیسون پارک (عامل تحت قانونی به نام تولد سرد LLC) به نظر نمی رسد که دریافت PPP بودجه.

روز دوشنبه دولت منتشر شد اسامی حدود 650,000 کسب و کار است که دریافت بین 150.000 دلار و 10 میلیون دلار از بخشایش وام اداره از طریق PPP. اکثریت قریب به اتفاق از 4.9 میلیون وام های صادر شده کاهش یافت و به زیر $150,000 آستانه برای افشای هویت کسب و کار. اما برای کسانی که در بالا که علامت وجود یک صفحه گسترده موجود به حجم تقریبی از وام های گرفته شده همراه با گزارش خود تعداد مشاغل را نجات داد به خاطر پول ارائه شده است.

رستوران ها در تمام سطوح از مستقل به فرانچایز شرکت کرده اند در این برنامه با زنجیره های بزرگ با استفاده از یک راه گریز است که اجازه فرد در مکان های با کمتر از 500 کارمند برای تسکین اعمال می شود حتی اگر کل شرکت بیش از حد است که نیروی انسانی محدود است. بنابراین مک دونالد, Taco Bell and Little Caesars franchisees در سراسر کشور را دریافت وجوه از برنامه است. مقدار زیادی از خوب ناهار خوری رستوران پذیرفته شده پول بیش از حد. Daniel Boulud را Dinex اعطا شد تا به 10 میلیون دلار LA Michelin دو ستاره مشیت تا $1 میلیون و Nobuyuki Matsuhisa و رابرت دنیرو را نابو کاربردی برای وام 14 از مکان های خود را دریافت تا $28 میلیون در کل.

همانطور که برای باقی مانده Michelin سه ستاره, رستوران ها, Alinea رستوران LLC و مسافرخانه در LW, LLC (کاروانسرا و کمی واشنگتن) هر زمان تا 2 میلیون. و 431 بازار مواد غذایی پارسیان (آشپز جدول در بروکلین کرایه), آتلیه 123 رستوران (آتلیه Crenn), Barca Partners, LLC (منرسا), Masa, NY, LLC و سنت مهمان نوازی Group, LLC (SingleThread) هر یک از دریافت تا $1 میلیون نفر است. کوری لی از Benu در سان فرانسیسکو گفت: “تقویت شد PPP بودجه اما وام خود را به نظر نمی رسد در افشا اطلاعات.

این کم بهره وام SBA ممکن است ببخشند توسط وزارت خزانه داری اگر کسب و کار شرایط خاصی گذاشته در مراقبت عمل می کنند. این شرایط شامل هزینه های اکثریت پول پرداخت کارکنان به طور موثر کاهش بار بر بیکاری در دولت بودجه. در ماه ژوئن کنگره با تصویب اصلاح به برنامه دادن به کسب و کارهای کوچک تا پایان سال به صرف پول وام به جای اصلی, هشت هفته مندرج در مراقبت. اصلاح نیز کاهش مقدار پول کسب و کار ملزم به استفاده از کارکنان; موسسات باید در حال حاضر اعمال می شود 60 درصد از پول وام به حقوق و دستمزد پایین از 75 درصد است.

در اوایل PPP رو سنگین انتقاد به این دلیل که اولین tranche از پول زد به سرعت قبل از کنگره تصویب اضافی $320 میلیارد. و شرکت هایی مانند لرزش زیستن و رستوران استیک روت کریس نشان داد که آنها تا به حال میلیون ها دلار در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک. در میان فشار افکار عمومی و خزانه Dept. تهدید به ببخش نه وام هر دو از کسانی که شرکت های بازگشت پول.

از طریق ژوئن 30 $521 میلیارد دلار 669 میلیارد کنگره تایید شده برای این برنامه شده است پراکنده. فقط در هفته گذشته کنگره تمدید مهلت برای کسب و کار به درخواست برای نقد باقی مانده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>