درخواست ترسناک مامان: این پدربزرگ در خانواده من هستند نژادپرستانه


ask-scary-mommy-family-is-racist
جیمی کوره/گتی

من در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای بیان این و من بیش از حد خجالت به فاش کردن این اطلاعات به دوستان من برای ترس از قضاوت. من تعریف خودم را به عنوان مترقی و من حمایت Black Lives Matter, LGBTQ+ جامعه و رای به حمایت از این جوامع است. مشکل این است که پدر من و پدر بزرگ نیست. بسیاری از مردان مسن در خانواده من هستند و نژادپرست است. من خطاب رفتار خود را با آنها بارها و من پیشنهاد کرده اند منابع برای آنها برای به چالش کشیدن باورهای خود را, اما فایده ای نداشت. آنها نمی خواهد تکان دادن. آنها توافق کرده اند که به بحث در مورد این چیزها در مقابل فرزندان من و مادرم کمک می کند تا اجرای آن, اما من فکر نمی کنم که به اندازه کافی. پدر من و پدر بزرگ همیشه خوب به من و من آنها را دوست دارم اما در اطراف آنها باعث می شود من احساس ناراحت کننده و ریاکارانه. چه کار کنم ؟

من سرنگونی پدر بزرگ مانند مؤتلفه مجسمه. این چیزی است که من می خواهم انجام دهید.

اما من درک می کنم که این واقعا سخت عاطفی روند. شما قطعا نه به تنهایی. وجود دارد بسیاری از مردم که منفعلانه را نادیده گرفته نژادپرستانه اعضای خانواده برای بیش از حد طولانی و آنها در نهایت تصمیم گیری است که آنها فقط نمی تواند آن را نادیده بگیرد و دیگر هیچ. من فکر می کنم این چیز خوبی است.

چه پیچیده است این است که هنگامی که شما ایجاد کرده اند که این مردمی که مایل به یادگیری و یا تکامل سپس شما را به برخی از گزینه های سخت در مورد چگونه شما می خواهید به تعامل با آنها. شما نمی توانید به زور آنها را به ضد نژادپرستانه. اما شما می توانید انتخاب کنید که به شما اجازه می دهد در زندگی خود و فرزندان خود زندگی می کند. شما می توانید انتخاب کنید برای فعال نیست خود مضر و مشکل ساز آرمان دیگر هیچ.

من می دانم که شما گفت: آنها نه “بحث در مورد این چیزها” در مقابل فرزندان خود را, اما چه چیز دقیقا ؟ منظورم فقط به این دلیل آنها نمی معمولی جای خود غلت بزنید در اطراف نژادی تهمت به این معنا نیست که فرزندان خود را در حال شنیدن/دیدن/چیدن در دیگر رفتارهای نژادپرستانه و کلیشه. میکرو محیطی ندارد “میکرو” تاثیر است. آنها مضر هستند و دردناک است.

و به صداقت تمام “خوب” نژادپرستانه استعاره است که پیر و خسته و لغو شد. اگر شما در حال نژادپرستانه و سپس شما واقعا خوب و یا نوع و یا یک فرد خوب است. چون خوب و مهربان و خوب مردم در حال حاضر به خود تعصبات و کار نسبت به یک فرد بهتر. از آن صدا مانند پدر خود و پدر بزرگ در حال حاضر به انجام این کار است. در این موارد ساده “پستی آن پیرمرد رودخانه یا من شکستن لگن خود را” کفایت خواهد کرد.

من فکر نمی کنم هر کسی می تواند به شما بگوید چه چیزی برای انجام در اینجا. شما در حال رفتن به انجام آنچه شما احساس می کنید بهتر است برای خانواده خود را. اما من می توانم به شما بگویم که من نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی-از جمله خانواده–برای ارتباط برقرار کردن با بچه ها (و به خصوص نمی تواند به تنهایی با آنها) اگر من می دانستم که آنها نژادپرستانه و “نمی خواهد تکان دادن.” خداحافظ پدر. خداحافظ پدر. صحبت کردن با من که با تو بودن یک سطل زباله انسان است.

من می دانم که این کار از بین بردن سفید برتری است بر ما (سفید مردمی) بنابراین ما می تواند به طور خودکار اخراج و لغو “تمام زندگی” موضوع مردمی و کسانی که هنوز در حال مبارزه با خود ضمنی و تعصب و کلیشه. منظورم این است که آنچه من می خواهم انجام دهم و من در گذشته انجام داده اند اما من می دانم که همه ما از supremacist سیستم پس ما همه به جرم نژاد پرستی در اشکال مختلف. ما باید مایل به گفتگو با مردمی که باز به گوش دادن و مایل به یادگیری. آن را بر ما به انجام این کار با این امید که آنها را به راه رفتن به دور از گفتگو با, جدید, خود فیلمبردار, برای اندیشیدن (و که نمی خواهد آنها را به ادامه دچار روان زخم کردن و BIPOC مردمی با مزخرف).

وجود دارد برخی از مردمی هر چند که نمی خواهد تکان دادن که هیچ علاقه ای به یادگیری و یا در حال تحول است. به شما می گویند که خود را پدر و پدر بزرگ سقوط به دسته. به گمان من از آنجا که شما آنها را می دانیم و آنها را دوست دارم که درست است. و اگر درست است که سپس آنها همدست در یک سیستم که به طور مستمر ستم و کشته شدن مردان سیاه پوست با زنان و کودکان است. نه نوع از مردم من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی یا یک تعطیلات با.

مردم سیاه و سفید هستند به معنای واقعی کلمه در حال مرگ شده اند و برای قرن ها به عنوان یک محصول مستقیم از نژادپرستی نظاممند و سفید برتری در این کشور است. در حال حاضر زمان به ولرم در مورد این. وقت است تمام راه را تا. حتی برای مردمی است. پدربزرگ و مادربزرگ نمی تواند یک “عبور آزاد” در اینجا.

شاید برش آنها خواهد بود که از خواب بیدار کردن تماس آنها نیاز به عمل خود را با هم. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

برای یک لیست جامع از ضد نژادپرستی منابع به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im