درخواست ترسناک مامان: قرنطینه است و من متوجه شریک زندگی من و من سازگار نیست


ask-scary-mommy-Partner-NOT-Compatible
کارن Moskowitz/گتی

درخواست ترسناک مامان مامان ترسناک جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما زمانی که شما متوجه پس از ماه از بودن در خانه شما و همسرتان و یا شریک زندگی سازگار نیست و در همه ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]scarymommy.com

عزیز ترسناک مامان

در حال حاضر که من بوده ام به خانه با من شریک برای چند ماه من شروع به تعجب آنچه که ما واقعا با هم انجام. مطمئن, من همیشه شناخته شده ما انواع مختلف شخصیت و سلایق اما در حال حاضر که ما شده ایم مجبور به خانه با هم 24/7 من بیشتر ناسازگار از همیشه قبل از. او را سخت با بچه ها در مورد همه چیز: وعده و پخش صفحه نمایش زمان خواب ، من بیشتر ملایم, من حدس می زنم به خاطر این است که یک زمان سخت برای همه و سرکوب ما بچه ها زمانی که آنها از دست رفته خود را, دوستان و مدرسه نیست چیزی است که من با آن موافق. او را به کنترل بیش از همه چیز از نحوه برابر ما حوله چگونه هر یک از ما کودکان و نوجوانان (11, 7, 4) صرف تمام روز خود را. ما مبارزه با به طور مداوم و من می دانم که هر چقدر ما سعی در پنهان کردن آن بچه ها در حال چیدن روی تنش. من بخشی از من در اطراف خانه تا آنجا که او می کند و من می دانم که بچه های ما خوش شانس به دو بچه که عشق آنها را به عنوان آنجا که ما انجام دهد. من نمی دانم اگر ما مشکلات ارتباط هستند در نتیجه ما هر دو کار از خانه پدر و مادر در تلاش برای کشف کردن سال تحصیلی آینده ما حفظ خانواده سالم و…. و یا اگر ما فقط کاملا ناسازگار است. در واقع من بیشتر از یک روح آزاد می کنیم-پاک-it-up-بعد برونگرا و او سفت و سخت روال توپ از اعصاب است. کمک کند.

شاید شما ناسازگار و نه در همه حق را برای یکی دیگر. اما اجازه دهید سعی کنید برخی از چیزهایی که برای اولین بار. ارتباطات مسیر بسیاری از راه حل های پس بیایید شروع وجود دارد. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما هر دو نیاز به درک یکی دیگر دیدگاه در چگونه شما احساس در حال حاضر و چگونه شما می خواهید همه چیز برای پیشرفت به عنوان ما همه سوار در نیمه دوم بسیار سال بسیار دشوار است. بیشتر به شما در برقراری ارتباط بیشتر شما ببینید که در آن یکی دیگر از آینده است.

چالش خود را به صرف زمان کمتر با تمرکز بر هر یک از دیگر معایب خصلت و چه نه ، مشارکت در حال هرگز سیاه و سفید, بنابراین فکر نمی کنم از هر وضعیت و یا موضوع بین شما به عنوان یا/یا. آیا فرد یا قربانی خود را (به عنوان مثال “من هرگز نمی تواند هر چیزی در سمت راست”). گاهی اوقات حالات بد یا نا امیدی هیچ ربطی به شما و همه چیز را با همه چیز *حرکات در hellscape از سال 2020 است.*

سعی کنید به تشویق شریک زندگی خود را هنگامی که او نیست به عنوان “سفت و سخت” را به عنوان شما را درک او می شود. اگر او خود به خود نشان می دهد یک خانواده پیاده روی و یا اجازه می دهد تا یک حوله دریافت خورده به سوم به جای چهارم پاسخ مثبت و بدون مدارا.

هنگامی که شما احساس می کنید یک مبارزه دم شما نیاز به درک تفاوت بین پاسخ و واکنش. به خصوص اگر بچه ها در اطراف (و آنها همیشه در اطراف به خصوص در حال حاضر). که به معنی چک کردن لحن خود را, زبان بدن, حجم, و غیره. به طور فعال گوش دادن. پاسخ به طور موثر. ما همه انسان هستیم و این کار سختی است اما شما هر دو نیاز به یاد داشته باشید تصویر بزرگتر: بچه ها شما نیاز به دیدن شما دو احترام به یک دیگر حتی زمانی که شما عصبانی هستید. شما لازم نیست که برای محافظت از آنها را از مشکلات, مشارکت, اما شما دو نفر خواهد بود که موضوع برای هر رابطه آنها را انتخاب کنید به عنوان آنها رشد می کنند. نمی از دست دادن بینایی است.

طرح برخی از سرگرم کننده است. من می دانم مهد کودک است که عملا وجود ندارد برای اکثر پدر و مادر در حال حاضر, بنابراین شاید زمانی که بچه ها در رختخواب هستند شما دو می تواند طرح یک شب در خارج در پاسیو با نوشیدنی, بازی, یک فیلم ، طرح برخی از مراقبت از خود بیش از حد برای هر یک از شما در حالی که شما در آن هستید. برگزاری یکی دیگر پاسخگو برای کنده کاری برخی از زمان برای خود فرد خودشان را به عنوان نشانه ای از احترام و عشق.

اگر هیچ یک از این ایده ها کار می کنند سعی کنید مشاوره برای هر دو شما با هم. اگر شما معنی و زمان ، شما یاد بگیرند و خیلی در مورد خودتان و شما که با هم ارزشمند است مهم نیست که چگونه همکاری خود را معلوم در پایان. موفق باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>