بپرسید مامان ترسناک: مردم متوقف نخواهد شد اظهار نظر در بدن پس از زایمان


ask-scary-mommy-comment-on-baby-body
مامان ترسناک و ronstik/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در پیدا کردن معلم فرزند خود را ارسال anti-vaxx تبلیغات در رسانه های اجتماعی است ؟ آیا شما صدای نگرانی های خود را به اصل ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من اولین نوزاد حدود شش ماه پیش و من از دست همه از “وزن نوزاد” (با عرض پوزش من از آنها بدم میاید که مدت) در یک ماه است. مردم نمی stop littering من رسانه های اجتماعی پست با نظرات در مورد بدن من و چگونه “بزرگ” من نگاه کنید. حتی پس از از دست دادن وزن من به طور منظم اندازه 14-16 به طوری که آن را نه مانند من مرسوم نازک است. اما آن را هنوز هم مرا اذیت هنگامی که مردم می گویند هر چیزی در همه حال حتی در راه افتخاری. من تا به حال عمده افسردگی پس از زایمان و اضطراب و فقط در حال حاضر احساس می کنم تبدیل به یک گوشه در آن است. که (و تغذیه با شیر مادر کوچک من, شیر, هیولا) است که چرا من از دست دادن وزن. من بیش از حد پریشان و مضطرب یا افسرده به مراقبت از خودم. چگونه می توانم پاسخ ؟

اول من به شما ارسال یک غول مجازی آغوش چرا که هیچ کس نیاز به در آغوش گرفتن بیش از یک پس از زايمان مادر می کند. متاسفانه بسیاری از مردم آگاه هستند از این واقعیت است که شما باید تقریبا هرگز اظهار نظر در مورد هر کسی در هر زمان و نگه داشتن آن افکار به خودتان کاملا رایگان است.

علاوه بر این اگر مردم dishing از تفسیر در تعریف آنها به احتمال زیاد نمی بینم آسیب در آن است. اما شما می دانید که نیات خوب خود را نمی کوسن تاثیر. به ویژه هنگامی که شما می دانید دقیقا چه قاب ذهن شما به عنوان وزن آمد.

به عنوان کسی که رفت و از طریق یک شبیه مبارزه من می تواند مربوط. زمان بزرگ. کسانی که دیدگاه می تواند فورا شما را به طرز فکر شما در طول این چند هفته اول که مثل re-حادثه, خودتان را بیش از همه دوباره. آن را نیز می توانید شما تعجب که چرا شما بدن پس از زایمان است به نحوی شایسته تر از, جشن, از, باردار, بدن, است که فقط از کون عقب مانده است.

هنگامی که شما این نظرات — حضوری یا آنلاین — من فکر می کنم آن را کاملا درست است برای پاسخ به عنوان صادقانه به عنوان شما می خواهید. من از شما می خواهم به نگه داشتن در ذهن است که شما لازم نیست کسی بدهکار داستان خود را و یا مبارزات خود را, اما اگر شما احساس می کنید مانند آموزش عمه مریم در مورد اینکه چرا این رنگ ورو رفته به بحث در مورد ظاهر یک زن — برو برای آن. یک گزینه این است که می گویند چیزی شبیه “ممنون اما یک بدن مادر در قبل ، حین و یا بعد از بارداری ربطی به چگونه به خوبی آنها در حال انجام ذهنی, احساسی و یا فیزیکی.”

و یا شما می توانید می گویند “من نمی تلاش می شود قبل از نوزاد خود و من فکر نمی کنم هر کسی که تولد داده می شود باید. دمار از روزگارمان درآورد مردسالاری و رژیم غذایی خود را فرهنگ شستشوی مغزی. ببینید شما در روز شکرگزاری.”

آن را کاملا به شما! من امیدوارم که شما رو حمایت شما نیاز و در نظر گرفتن زمان برای التیام خود را در هر راه شما آن را سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im