ask-scary-mommy-chubby-legs
مامان ترسناک و
fizke/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که کودک پیش دبستانی خود را گناه را از شما می پرسد که چرا بخش هایی از بدن خود را در حال “چاق?” چگونه ما آموزش پذیرش بدن در این سن خیلی زود بدون قریب به اتفاق آنها ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من در حال تغییر بود به لباس خواب در مقابل من چهار ساله از پدر و او به پایین نگاه کرد ، او خوش و گناه پرسید: “مامان چرا پاهای خود را تا چاق?” و من در یک مختصر بی حسی تردید قبل از اینکه او افزود: توهین به جراحت پیشبرد این موضوع با “آنها سلام عجیب و غریب و علائم بیش از همه آنها را.” در حال حاضر من با فرض “مارکس” من سلولیت فرورفتگی که بیش از همه من ران و زانو. این درست پاهای من نیست یکی از ویژگی های فیزیکی من در مورد اعتماد به نفس, اما من می دانم که او فقط درخواست از روی کنجکاوی خالص. من به او گفتم “تمام بدن نگاه متفاوت” است که آن را خوب بازی نمی. من گرفتار کردن گارد در حال حاضر و انجام بهترین من می توانم. بنابراین سوال من این است که چگونه می توانم این روش از در حال حاضر ؟

شما یک کار بزرگ انجام داد حتی اگر شما احساس متلاطم و یا گرفتار کردن گارد. دشوار اخبار است که شما در حال رفتن به باید برای پاسخ به سوالات مانند این که بحث مانند این بسیاری از, بسیاری از بار در طول زندگی خود.

او چهار بنابراین این هرگز به مسطح بحث است. من فکر نمی کنم شما نیاز به فریم این را به عنوان یک بحث نوع از چیزی که در حال حرکت رو به جلو مگر اینکه او به ارمغان می آورد آن را برای اولین بار به طور مشابه به چگونه او آن را در اینجا. وقتی که اتفاق می افتد — و از آن خواهد شد — من به شما پیشنهاد مینمائیم افکار خود را “تمام بدن نگاه متفاوت” و شاید اضافه کردن چند خط در مورد چگونه جذاب بدن ما برای اینکه قوی و همه چیز فوق العاده بدن ما را برای ما انجام دهد.

اگر او به ارمغان می آورد تا پاهای خود را و یا شوهر خود را حلقه و یا برادر او لب و…. دوباره, شما می توانید می گویند چیزی شبیه “بله مامان, پاهای, نگاه متفاوت از پاهای خود را, اما آنها قوی و آنها به من کمک راه رفتن/اجرا/رقص/نوسان و من آنها را دوست دارم برای آن.” و سپس او احتمالا می خواهید به بحث در مورد آنچه که او انجام و پس از آن “بحث” خواهد بود.

او به احتمال زیاد برای همیشه به شما می آیند و سوالات شبیه به این. آنها بیشتر در عمق و سخت به عنوان او مسن تر می شود اما من واقعا اعتقاد دارم که اگر شما همیشه تکرار موضع اصلی خود را در مورد چگونه جذاب آن است که تمام بدن نگاه متفاوت و تمرکز در مورد چگونه ما باید قدر بدن ما برای این کار آنها را انجام دهد, آن می تواند بسیار تاثیر مثبت در او چگونه انداز بدن خود.

بچه ها متوجه چیزهایی که متفاوت از همه چیز خود را دارند. آن چیزی است که آنها انجام می دهند; آن چگونه آنها یاد بگیرند. او میآموزد که هر کسی که ارزش دوست داشتن در این جهان نمی خواهد که هر نوع نظر در مورد اینکه او چگونه به نظر می رسد. اگر آنها می شاش کردن. (در صورت تمایل به ویرایش یک مطلب مناسب چهار ساله پسند عبارت اما شما ایده را دریافت کنید.)

در اینجا یک جامد لیست کتاب ها برای کمک به آموزش دختران جوان در مورد پذیرش بدن و این که هر بدن است که ارزش جشن گرفتن. شما در حال انجام بزرگ. شما خودتان را دوست دارم و شما آموزش دختر خود را به عشق خودش به مراتب کمتر از بسیاری از پدر و مادر ما همیشه انجام داد.

برای شما خوب مامان.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im