درخواست ترسناک مامان: شریک زندگی من و من کاملا مخالفم در خواب آموزش


ask-scary-mommy-nap-shame
مامان ترسناک و Carlina Teteris/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شریک زندگی خود را مخالف با خود را ترجیح خواب آموزش روش ؟ چگونه شما را به آنها را درک کنند که شما بیش از حد سخت? باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

شریک زندگی من و من 10 ماهه نوزاد. ما رو بزرگ naptime/بیدار زمان معمول رفتن و پسر ما به نظر می رسد برای پاسخ به یک روال واقعا خوب است. به دلیل دندان درآوردن و جهش رشد گاهی اوقات او از خواب بیدار گریه پس از پایین بودن برای یک ساعت یا بیشتر در شب. ما خواب دیده ما دختر بزرگتر با انجام “گریه برای چند دقیقه در, هیس پت هیس پت” چیزی و به معنای واقعی کلمه بعد از, مانند, 2 شب او از سر او توانایی خود را تسکین و بیداری هرگز واقعا یک مسئله دوباره. این زمان در اطراف, شریک زندگی من است و من احساس می کنم مثل یک coldhearted روانی برای مایل به انجام همان چیزی که با پسر ما. من هیچ نظری ندارم که چرا آنها به طور ناگهانی احساس متفاوت در مورد آن در حال حاضر, اما من می دانم که پسر ما این است که با تکیه بر ما برای بازگشت به خواب و در حالی که من او را دوست دارم از صمیم قلب و با عشق نگه داشتن او را و آرامش او را من نمی خواهم این را به عنوان یک شبانه عادت. چگونه می توانم آنها را برای دیدن خواب برای نوزاد است که برای بهترین برای هر کس در خانه آموزش خواب نیست بی رحمانه است ؟

پدر و مادر پر است از سخت گیری و سازش و این یکی از بزرگ برای پدر و مادر از نوزادان. آموزش خواب می تواند یک تفرقه موضوع اما واقعا boils پایین به آنچه با این نسخهها کار بهترین برای خانواده خود را. ارتباطات بین شما و شریک زندگی خود را کلیدی است چرا که هر کس می خواهد رنج می برند اگر شما در همان صفحه و یا برگزاری نمایشگاه قوام.

خواب آموزش نیز به معنی بسیاری از چیزهای مختلف به خانواده های مختلف. آنچه شما در اینجا توصیف برای تلفن های موبایل بیش از معقول. نوزادان نیاز به مقدار زیادی از خواب — بسیار رشد مغز اتفاق می افتد در آن ناخودآگاه ساعت! دیگر زمان خواب کمک به خلق و خوی خود را (و شما tbh), شناخت, اشتها, و غیره. بدیهی است که خوب استراحت انسان شادتر انسان بدون توجه به سن. اما شما می دانید که این در حال حاضر.

نشان می دهد شریک زندگی خود را تحقیق کند که اولویت خود را در خواب آموزش. شانس هستند اگر کودک شما نیست بیمار یا بیدار شدن از خواب بارها و بارها با آژیر-سطح ندبه, آن را فقط به عنوان مختصر و بدون درد و به عنوان خواب آموزش خود را قدیمی ترین. به او اجازه دهید از طریق خواندن داده ها و دیدن اگر او می آید به یک نتیجه مشابه در مورد روش مورد نظر خود.

اگر او هنوز هم مقاوم پس از شما بچه های تحصیل کرده بحث در مورد آن به او بگویید او را به انجمن خوش آمدید سعی کنید روش های خود را برای چند شب بدون هر گونه دخالت از شما. من این بار به شوهرم گفتم: “اگر شما بنابراین مطمئن شوید که شما رو این پایین و شما می خواهید به موانع من در هر نوبت من به شما اجازه رسیدگی به چیزهایی که برای شب بیداری. این همه مال شما.” من از لحاظ جسمی در سمت چپ خانه به کتابخانه رفتم و برای یک ساعت و برگشتم. آن زمان دقیقا یک (1) شب او را به در هیئت مدیره با روش من که بهترین کار برای هر کس در خانواده ما.

فکر می کنم در مورد چگونه ما می گیرند خواب — ما فقط رفتن و رفتن و رفتن تا ما سقوط در یک پشته در وسط زمین در 1 a. m. ما به ما jammies ما حل و فصل با یک کتاب و یا تلویزیون و یا با تلفن-پیمایش ما استراحت و ما بخوابید. چرا نباید بچه ها را به همان نوع ثبات در روال? البته روال برای همه نیست و برخی از پدر و مادر واقعا مهم نیست ماندن تا با بچه های خود را در بستر های, و غیره. و خوب است! اگر این چیزی است که برای آنها کار می کند که چه کار می کند.

بدیهی است که آنچه با این نسخهها کار برای شما. (آن کار نمی کند برای من یا در مورد آن نیست و در عین حال روشن است.) آیا احساس گناه در مورد تمایل به آموزش. شما هنوز هم در پاسخ به نیازهای نوزاد خود را, اما شما همچنین تشویق خود و توانایی خود را تسکین. چه خوب است که شریک زندگی خود را ساخت شما احساس گناه در مورد چیزی است که شما در حال انجام از عشق و ضرورت است. جمع آوری حقایق باید صحبت کنید به او اجازه دهید نگاهی به کمر اگر این چیزی است که او نیاز دارد و ببینید چه اتفاقی می افتد وجود دارد. اگر راه خود را کار نمی کند, شما می دانید چه باید بکنید.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>