درخواست ترسناک مامان: شوهر من است اذیت کردن من در مورد من موهای ناحیه تناسلی–من فقط آن را اصلاح کردن ؟


ask-scary-mommy-pubic-hair
مامان ترسناک و استفان Swintek/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که خود شخص می خواهد شما را به اصلاح خود را کرک اما شما بازی کنه ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

شما می توانید به من کمک کند حل و فصل یک اختلاف زناشویی? در نیمه راه از طریق بارداری من با من فرزند سوم من متوقف کون مو. من لذت می برد داشتن فرورفته پوست تحریک شده و نگهداری, تعمیر و نگهداری, بنابراین من نگه داشته ام من موهای ناحیه تناسلی و نمی خواهید به از سر برداشت. در واقع من دوست داشتن من خار پشت. شوهر من به تازگی اعتراف کرده است که او را پیدا کند آن را جذاب و خواسته که من بازگشت به اصلاح آن همه خاموش. زمانی که من حاضر به موافقت با این که او بیشتر رفت و گفت که آن را نگاه “ناخالص” و که من باید “مراقبت بیشتر در مورد آنچه که او را دوست دارد.'” او شده است pestering من در مورد آن روزانه, ساخت, سخنان نیشدار ، در حال حاضر من فکر کردن در مورد اصلاح, به دلیل انتقاد و طعنه در حال صدمه زدن به احساسات من و من و خشم او. شما چه فکر می کنید ؟

من به شما بگویم آنچه که من فکر می کنم.

نگه داشتن کرک خندق شخص. به طور جدی.

این مشکل می رود تا کنون فراتر از انتخاب خود را به اصلاح ناحیه تناسلی خود را. او احساس می کند یک سطح برخورداری از بدن خود را که سالم و یا قابل قبول است و من نمی توانم تصور عاطفی/سوء استفاده کلامی و دستکاری شما اشاره در (طعنه نقد سخنان نیشدار) جدا هستند تنها به این موضوع است. پس اول من می خواهم به شما بگویم که اگر شما احساس می کنید مانند شما نمی تواند خود واقعی خود را اگر شما احساس می کنید رابطه شما تأثیر سلامت روانی خود را اگر شما احساس می کنید نا امن در هر راه, سپس شما باید به دنبال کمک از خارج/حمایت به شکل بعدی بهترین مراحل برای خود و فرزندان خود را. شما شایستگی این را احساس می کنید شاد و امن و مورد احترام در روابط خود به ویژه روابط صمیمی خود را. و بیشتر به ویژه هنگامی که کودکان وجود دارد که در صفحه اصلی, مشاهده کردن و جذب همه از این.

در حال حاضر بازگشت به کرک:

شده است وجود دارد هرگز یک قوی تر مورد “بدن من است انتخاب من است.” شما می خواهید به موهای ناحیه تناسلی. که در آن است. پایان.

شما را وادار به تصمیم می گیرید که آیا شما حذف خود را بدن یا نه. شما حتی نمی مدیون همسر خود را یک توضیح که چرا شما در حال ساخت آن انتخاب است. اگر از شما خواسته نظر او خوب است برای او را به صداقت و شما را به او ترجیح اما چه خوب است که صدور خواسته ها و اولتیماتومهایی که شما خودتان را ساخته اند روشن است. او خود را نقض مرزهای شخصی و آژانس است. و بله, در یک رابطه متعهد شما هنوز هم اجازه استقلال بیش از بدن خود را, حتی اگر با همسرتان ترجیح می دهند چیز دیگری است. شما شوهر خود را اموال.

این واقعیت است که او را دو برابر پایین در این است که بیشتر اذیت و آزار شما به من مربوط می شود به عنوان دقیق بالا. البته شما ناراحت احساسات خود را صدمه دیده است! که معتبر و این که چگونه هر کسی که احساس می کنید در این شرایط است. من فکر می کنم شما باید شما باید برای باز کردن به اعتماد خانواده/دوستان و یا یک درمانگر واجد شرایط در این مورد. شما سزاوار به درمان بهتر از این. نگه داشتن خودتان یادآوری است که لطفا.

آن را امن به یک “بیا به عیسی مسیح” صحبت با شوهر خود در مورد این ؟ اگر شما احساس می کنید که از آن من خواهد بود بسیار رک و شروع به صدور خواسته های خود را. روشن در مورد او چگونه شما احساس می کنید که شما می خواهید او را به توقف متلک/بی احترامی شما بلافاصله. من خواهد بود شرکت در موضع خود را که شما ادامه خواهد داد به ورزش سازمان بیش از بدن خود را که بدان معنی است که شما در حال نگه داشتن بدن خود را مو به دلیل این است که آنچه شما می خواهید به انجام. من می خواهم اجازه دهید او را می دانم که او ساخته شده خود را اولویت شناخته شده و وجود دارد بدون نیاز به ادامه به آزار و اذیت در مورد آن که این تأثیر چگونه شما احساس می کنید در مورد سلامت روابط خود را.

او نیاز به شیرجه رفتن به برخی از خواندن سمی مردانگی بلافاصله. او نیاز به انجام برخی از بهبود و درون گرایی. او نیاز به توقف آزار و قلدری شما. او نیاز به تنظیم یک مثال بهتر برای کودکان خود را در حال حاضر شروع. اگر او نمی انجام این کارها لطفا (با خیال راحت) حذف خود و بچه های خود را از این سمی محیط زیست است.

داشتن موهای بدن خوب است. این یک انتخاب شخصی است. این می رود به مراتب فراتر از اجازه همسر ما می دانیم که آنچه ما بود/ترجیح می دهند و رفته به ناسالم خاک. لطفا موضع خود را به خواسته های شخصی و ایمن ماندن.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید این است که نیاز به پشتیبانی از اینجا شروع کنید. رایگان, محرمانه, پشتیبانی 24/7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>