درخواست ترسناک مامان: من و همسرم در یک بحث داغ در مورد دادن بچه های ما کارهای


ask-sm-chores
bymuratdeniz/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما و شریک زندگی خود را اختلاف نظر در چقدر شما بچه ها باید زمین در اطراف خانه — اگر در تمام ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من و شوهرم اختلاف نظر در مورد دادن فرزندان ما کارهای. او فکر می کند که آنها باید تمام عمر خود را برای انجام کارهای روزمره و در حال حاضر کار خود را به “فقط بچه ها” در حالی که ما در رسیدگی به تمام بزرگسالان مسائل است.’ برای بیشتر قسمت ها موافقم. من انتظار نداریم که آنها را به ما خدمتکاران توسط هر کشش, اما من فکر می کنم کمک به خانواده (گرفتن سطل زباله, بارگذاری, ماشین ظرفشویی, جارو, و غیره) و مهارت های ضروری زندگی است که باید به یک عادت در حال حاضر. من از ترس ما در حال رفتن به جمع آوری تحت عنوان انسان های تنبل اگر ما به آنها اجازه دهید فرض کنیم که همه کار در حال اجرا/حفظ خانواده را همیشه انجام می شود توسط شخص دیگری. او مصمم است که آنها آن را کشف و در حال حاضر ما فقط باید ‘اجازه دهید آنها را.’ کمک! شما چه فکر می کنید ؟

منظورم با این نگرش من امیدوارم که شوهر خود را آماده برای مقابله با تمام این کارهای که او فکر می کند بچه های خود باید به انجام.

او را نه ؟ خب پس. زمان بازگشت به زمین ،

من فکر می کنم شما می توانید پیدا کردن میانه در اینجا. من امیدوارم.

درخواست بچه ها برای کمک به نگهداری از یک خانواده (که آنها به طور فعال کمک به ظروف سرباز یا مسافر و همچنین بهره مندی از) نیست متخلف در دوران کودکی خود را. کارهای شما ذکر شده در بالا–گرفتن زباله بارگیری ماشین ظرفشویی, جارو–در حال رفتن به ارسال آنها را به درمانگر صندلی به عنوان بزرگسالان اپیلاسیون شاعرانه در مورد چگونه آنها تا به حال به انجام همه چیز و قادر به درو مزایای ‘فقط یک بچه است.’

مانند شما در بالا اشاره شد به عنوان طولانی به عنوان شما آنها را درخواست خود را تحت اللفظی خدمتکار انتظار آنها را انتخاب کنید تا پس از خود و مقابله با یک سن مناسب خانواده وظیفه نامیده می شود…پدر و مادر.

من مطرح شد پدربزرگ و مادربزرگ من که به دلایل مختلف سعی در جبران برای من نبود سنتی والدین ارقام تنها با اجازه من بود شبیه به موضع خود گرفته است. من خواسته را به سطل زباله و یا اجرای خلاء و یا قرار دادن ظروف دور. و سپس من نقل مکان به خوابگاه کالج و تا به حال هم اتاقی من به من نشان می دهد چگونه به انجام لباس های شسته شده چون من تا به حال به معنای واقعی کلمه هرگز یک بار انجام می شود یک بار از لباس های شسته شده قبل از. زمانی که من در نگهداری از کودکان به عنوان یک نوجوان یکی از من بسیار جوان به اتهام به حال به من جلوگیری از قرار دادن اشتباه صابون به ماشین ظرفشویی برای جلوگیری از یک سرشار, شامپانی فاجعه است.

در حالی که پدربزرگ و مادربزرگ من بودند (هستند) و من خوش شانس به آنها را راهنمای من از طریق سال های شکل گیری, من واقعا باید برگزار شده است به یک استاندارد بالاتر از نظر من کمک به خانواده. به وضوح. بنابراین احساس رایگان برای استفاده از من شرم آور کاستی به عنوان مثال چرا بچه ها نیاز به یادگیری اصول اولیه از خانه داری و انجام سهم خود را در حال حاضر.

آیا فقط آن را از من. آن را از کارشناسان:

“هنگامی که شما شکستن کارهای پایین آنها در فعالیت های روزمره زندگی” Danelle فیشر, M. D., متخصص اطفال و معاون صندلی اطفال در پراویدنس سنت جانز مرکز بهداشت در سانتا مونیکا کالیفرنیا. می گوید رژه. شما به عنوان یک فرد بالغ نیاز به تمایل به خود و خانواده خود را. آن را به شما می آموزد که مسئولیت به عنوان یک کودک که همه چیز نه تنها به شما می آیند اما شما باید برای آن کار می کنند.”

جولی Lythcott-Haims سابق رئیس جدید الورود در دانشگاه استنفورد و نویسنده کتاب “چگونه به منظور بالا بردن یک فرد بالغ” قرار می دهد و حتی آن را با صراحت بیشتر برای تکنولوژی خودی: “آنها را از انجام کارهای روزمره — گرفتن زباله های خود را در لباس های شسته شده — آنها متوجه من باید برای انجام این کار زندگی به منظور بخشی از زندگی است. این نه فقط در مورد من و آنچه که من نیاز در این لحظه اما که من بخشی از یک اکوسیستم. من بخشی از یک خانواده است. من بخشی از یک محل کار است.”

و دانشگاه هاروارد اعطای مطالعه است. یک مطالعه طولی که دنبال بیش از 250 دانشگاه هاروارد رشته (همه مردان اه) برای بیش از 75 سال به این نتیجه رسیدند که شادی و موفقیت به نظر می رسید برای جلوگیری از دو عنصر: عشق (بدیهی است) و اخلاق کار (آه!). بخش دوم است که در آن شما باید شوهر خود تمرکز در هنگام داشتن این بحث است. بچه های خود را در حال بدیهی است که دوست داشتم و در حال حاضر آنها نیاز به شما برای کمک به آنها را با سنگ تیز کردن خود را تبدیل می کنند به طوری که آنها می تواند گرد و بزرگسالان است. آینده خود, همکاران, همکاران و دوستان شما خواهد شد با تشکر از شما.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>