درخواست ترسناک مامان: من بدون فرزند بورس Nags من در مورد رفتن به اندازه کافی

مامان ترسناک و Roos Koole/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کار

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
ask-scary-mommy-BFF-Nags-Me
مامان ترسناک و Roos Koole/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که خود را عقیم بورس همواره در سفرهای گناه شما برای بیرون رفتن در شب ، نیاز به برخی از مشاوره ؟ ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من دو بچه زیر سن چهار. بهترین دوست من کسی نیست که هر بچه ها (و به احتمال زیاد هرگز — کاملا انتخاب او که از من حمایت) است که به طور مداوم آزار دهنده من به بیرون رفتن با او. در شب. در هر هفته. تعطیلات آخر هفته weeknights نمی کند مهم است. او را نگه می دارد به من گفتن که من باید قادر به "رسیدگی به کودکان و نوجوانان" و من نباید فکر می کنم دو بار در مورد انجام کارهایی برای خودم. نکته این است که بسیاری از زمان من نمی خواهم به بیرون بروید. من خسته ام, ما باید یک روال رفتن و شوهرم بسیار توانمند و درگیر به طوری که این مسئله نیست در همه. مطمئن شوید که بچه ها کوچک و ترجیح می دهند به من وجود دارد برای خواب اما نمی توان آن را پایان جهان اگر من وجود ندارد. هر چند جوانترین من فقط 1 و هنوز پرستاری در شب. او فقط...نیست. من چگونه مسئولیت رسیدگی به این ؟ من او را دوست دارم از صمیم قلب اما او تاکید من.

دوستان با بچه های کوچک نیاز به حمایت ، من متاسفم او با اضافه کردن استرس به زندگی خود و دوستی خود را زمانی که من مطمئن هستم که شما در حال حاضر tapped out در آن منطقه با توجه به مادران و خوب *حرکات به طور گسترده ای در همه چیز در آتش است.* من خوشحالم که شما می دانیم که گناه خود را نمی بنیادی از بیرون رفتن به طور کلی, اما از دوستان خود را به طور مداوم harping در شما برای رفتن به یک ساعت یک مبارک.

این تصویر گسترده تر در اینجا این است که عقیم مردم هرگز نمی خواهد درک آنچه در آن مانند به کودکان است. که نه یک قضاوت خود شخصیت یا توانایی همدردی — این یک واقعیت بر اساس زندگی تجربه می کنند. من مطمئن هستم که او شما را دوست دارد, دوست دارد بچه های خود را دوست دارد تمام خانواده خود را بسیار. اما او هرگز نمی خواهد "آن را" به طور کامل. و این درست است. چه خوب است که او را هل دادن مرزهای با هل دادن شما در مورد زندگی اجتماعی خود را.

توضیح به BFF خود را که شما او را دوست دارم و به شما عشق حلق آویز کردن با او و گاهی اوقات یک شب تنها چیزی است که شما هر دو نیاز دارید. اما او نیاز به دانستن است که اغلب در پایان یک روز طولانی از پدر و مادر, آخرین چیزی که شما احساس می کنید مانند این است که با قرار دادن در یک واقعی, پستان بند, واقعی, شلوار, آرایش و ترک نیمکت خود را. و برای پرستاری مادران بیرون رفتن بیش از چند ساعت احساس می تواند حتی سخت تر است.

پیدا کردن یک محیط شاد. را نیمه منظم برنامه های است که عبارتند از آمدن او بیش و حلق آویز کردن با شما — بر روی نیمکت با صف Netflix بکشد و یا نشسته روی ایوان جلو با یک لیوان شراب. رفتن به خانه او بیش از حد — بدون نیاز به آرایش یا بند وجود دارد یا نه. به او بگویید که اگر او می خواهد به اویختن با شما در حالی که شما رو دو kiddos ساخت آن را آسان تر برای شما برای به انجام رساندن این چیزی است که شما نیاز دارید در حال حاضر. و شما نیاز به دوست شما بیش از حد. همه ما انجام دهد.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب