درخواست ترسناک مامان: برادر من است و خواستار آن است که مادر من متوقف بازدید بچه ها من به نگه داشتن همه چیز عادلانه”


ask-scary-mommy-brother-visit
مامان ترسناک و متی هنری/پشت سر هم

خانواده شکاف هستند دلخراش. چه چیزی شما را برای رفع آنها ؟ و, است و حتی آن را به ارزش تلاش کند ؟

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

سه سال پیش برادر من همسر و دو دختر جوان منتقل سراسر کشور برای یک فرصت شغلی. آنها خوشحال و پر رونق وجود دارد من پدر و مادر آنها مراجعه سالانه دو بار (زمانی که وجود دارد نه یک بیماری همه گیر) و آنها به طور معمول به سواحل غرب یک بار در سال به عنوان. ما FaceTime گهگاه, متن اغلب و من فکر کردم که ما همه یک گره واحد. ما همیشه بوده است!

که تا همین اواخر وقتی متوجه شدم که برادر من پرسید: مادر من–زندگی می کند که کمتر از 20 دقيقه از خانه ما–به نظر بازدید ما کمتر آن را به عنوان “نبود عادلانه” را به خود کودکان و نوجوانان است که زمان صرف شده با هر یک از خانواده نبود بیشتر برسونه. او گفت: این احساس طرفداری نسبت به فرزندان من و رنجش او از همه ما است. مادر من ویران شد به شنیدن این که او نمی باید “مورد علاقه” خود را به سادگی بسیار آسان تر (و بسیار ارزان تر) به دیدن او grandkids که 14 مایل دور تر از آن است که پرواز در سراسر کشور است. او کاملا دل او احساس می کند در این راه است. برادر من من را تشویق مادر به صحبت کردن با من در مورد آن و پیامک من را تایید می کنند که من تا به حال با دریافت این پیام و او به نظر می رسد خیلی شرکت در موضع خود که این یک درخواست معقول و منطقی به چیزهایی بیشتر ‘عادلانه’ به صورت تمام grandkids.

من فکر می کنم او رفته کاملا bonkers. من در حال انتظار برای او به ما بگویید که این غول شوخی. اما آن را نمی. من می دانم که ما نمی توانیم او را مجبور به تغییر احساسات خود را, اما من هم احساس می کنم شخصا حمله دل شکسته و عصبانی است که او حتی به ارمغان آورد و این ،

چه در حال حاضر ؟

وای بر دوچرخه. برادر خود را برای تلفن های موبایل مانند پادشاه تشکرها.

اول من می خواهم به می گویند که من فکر نمی کنم این تا حد زیادی به کار با شما مادر خود را و یا زمان او صرف با کودکان خود را. قطعا وجود دارد برخی از عوامل دیگر در بازی که باعث این احساسات و پس از آن حجت که از برادر خود را, اما ما ممکن است هرگز می دانم آنچه در آن ممکن است. گمانه زنی می شود من می گویند او به احتمال زیاد دلتنگ ناراضی با وضعیت کنونی خود را مبارزه با خود سلامت روان و یا در حسرت بیشتر خانوادگی تماس با ما/پشتیبانی. شاید ترکیبی. همه کسانی که همه چیز قابل فهم و معتبر است.

آنچه که قطعا قابل فهم نیست و یا قابل اغماض است و یک تخت از مجموع کیر, حرکت, است, بئب ضعیف خود را با مادر با جوراب خودخواه و غیر منطقی تقاضا است. و نه تنها او موضوع این مضحک تقاضای او واقعا خود را ارائه مقدار از توضیح به همراه آن. (به احتمال زیاد به دلیل وجود ندارد که می تواند در توجیه این درخواست.)

او تا به حال به می دانم که زمانی که او نقل مکان کرد و در سراسر کشور است که به معنی کمتر فرصت را برای مادر خود را برای دیدن بچه ها خود را. این فقط واقعیت است. هیچ چیز اشتباه است با حرکت خانواده خود را در هر کجا که شما می خواهید برای رفتن است اما فرض کنید که خانواده خود را می تواند پایبند به مساوی ملاقات نوه یکی از مسخره ترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام. و من شنیده ام بسیاری از مسخره گه–مغلوب ساختن پیشی جستن است و ما از رئیس جمهور فعلی ،

من نمی دانم که هر چیزی که شما می گویند یا انجام می تواند بهتر از این برای مادر خود را. به عنوان یک مادر از چهار به خودم شکسته قلب من برای او. داشتن عشق او به عنوان یک مادر و مادر بزرگ به سوال نامیده می شود در چنین ساینده شیوه را چنین بزرگ روحی و روانی عوارض در مادر قلب.

من نمی دانم که او باید احساس مجبور به محدود کردن تماس خود را با شما و یا بچه های خود را به دلجویی از او. برو که. من فقط امیدوارم که آن را نمی کند و بیشتر باعث دل شکستگی برای او اگر او تصمیم می گیرد برای درمان ضعیف به دلیل آن است. منظورم این است که او هیچ راهی برای نگه داشتن زبانه ها در بازدیدکننده داشته است خود را. آیا او انتظار می رود او را به گزارش به او ؟ بیشتر به شما حفاری به این مطلب مضحک آن می شود.

از آنچه شما می گویید در اینجا آن را برای تلفن های موبایل مانند این رفتار واقعا از شخصیت خود را ، به همین دلیل من این باورند بالا در مورد بسیاری از چیزهایی که می تواند فاکتورها باعث ایجاد پلاک او و باعث او را به ضربه زدن به این شیوه. اگر این مورد است که او ممکن است قادر به انتقال پادشاه تشکرها تاج به شخص دیگری هنگامی که شما در رسیدن به ریشه این مسئله است.

اولین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که بر روی گوشی با برادر من پس از یک سفر نیست و امکان پذیر است و می گویند “چه اهمیتی است؟” این است که یک پیام کوتاه چیز. این یک کاندید فرد به فرد مکالمه. او نیاز به توضیح بیشتر خود را و چگونه او به این نتیجه.

همچنین از او بخواهید اگر او خوب است. واقعا. چک کردن با او. بیان نگرانی های خود است که این رفتار را از شخصیت او است که شما می خواهید تا مطمئن شوید که او نه تلاش در برخی از راه. شاید خشم شده است که در ساختمان برای مدت زمان طولانی و یا یک ترومای دوران کودکی است که متداول شدن است. کسانی که معتبر هستند چیزهایی است که کسی که عمل می کنند از شخصیت آنها نیاز به حرفه ای مداخله به کار را از طریق. مادر خود را محدود کردن بازدید از خانه خود را نمی خواهد مرهم او نیاز دارد اگر او را رو به پایین بزرگتر مسائل شخصی.

به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید بیش از حد—hurt, خیانت, گیج و عصبانی. به او بگویید که چه شما به ما گفت اینجا—که مادر خود را در بازديد دو سالانه آنها به خانه خود را در هر سال, و است که شما ارزش/او را دوست دارم و بچه ها خود را حتی اگر آنها در حال دور, اما این بدان معنا نیست که او به طور ناگهانی می شود به تقاضا کنترل از هر کس دیگری در زمان و تعاملات خانوادگی. و او نمی توانید به دستکاری شما مادر و یا هر کس دیگری. نه باید از او استفاده از کودکان به عنوان آلت برای تنبیه او.

من فکر می کنم این مهم است که مستقیما به منبع با این مسائل. خانواده معاملات با خانواده خود را. اما اگر برادر خود است که هنوز در راه خود را درباره این, من می خواهم رسیدن به همسر خود را به عنوان به خوبی. از او بپرسید همان پرسش از شما خواسته او را و ببینید که اگر او دارای بینش یا افکار به اشتراک بگذارید. ببینید اگر هر دو یا هر دو آنها به یک خانواده جلسه درمان. وجود دارد مقدار زیادی از مجازی گزینه های. من فکر می کنم آن را به ارزش تلاش برای رسیدن به پایین از این برای مادر خود و خانواده و همه نوه ها. و همچنین برای اطمینان حاصل شود که برادر خود را واقعا خوب است.

فقط به یاد داشته باشید که شما (و یا مادر خود را) نمی تواند حل این مشکل است. این یک لعنت و شرم و آن را دلخراش و امیدوارم او را می بیند خطا در راه خود را به سرعت اما شما نمی توانید به زور تغییر بر روی شخص دیگری. شما نمی توانید اجازه دهید این توقف شما را از لذت بردن از خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im