درخواست ترسناک مامان: من می ترسم به من بگویید نابارور BFF من باردار هستم


ask-scary-mommy-telling-friend-pregnant
lechatnoir/گتی

درخواست ترسناک مامان مامان ترسناک جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چگونه می توانم به شما بگویم بهترین دوست خود را خوشحال اخبار از بارداری خود را زمانی که او شخصا تلاش شده است با ناباروری? باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من به تازگی متوجه من باردار هستم و شوهرم و من هیجان زده هستند. ما می خواهم نوع بوده است “نه نه تلاش” و آن اتفاق افتاد زودتر از ما انتظار می رود اما ما خوشحال هستیم فقط همین. مشکل من این است که بهترین دوست من که من باید شناخته شده و دوست داشتنی برای بیش از 20 سال است در حال مبارزه با ناباروری در سه سال گذشته. آن دلخراش است. من برگزار شد دست خود را خشک و اشک های او را گرفته و او را برای سلامت روانی نوشیدنی بیش از آن. من به وضوح نمی تواند نگه داشتن بارداری من از او, اما من می خواهم به می دانم که بهترین راه برای او بگویم که این درایو نیست گوه بین ما. من هرگز ناراحت می شود اگر او را ناراحت می دانید ؟ او حق را به احساس می کنید با این حال او می خواهد به احساس. اما من می خواهم او را به بخشی از زندگی کودک است و من می خواهم او را به می دانم که چقدر مهم او به من, اما من نمی خواهم برای اضافه کردن به غم.

شما یک متفکر با ملاحظه دوست فوق العاده. ناباروری تاثیر می گذارد بنابراین بسیاری از ما در افراط و این چنین حساس موضوع. دوست شما به احتمال زیاد نیاز به زمان برای پردازش و اخبار است که شما در حال انتظار — نه به این دلیل که او خودخواه بودن یا غیر منطقی اما از آنجا که به عنوان یک فرد نابارور او را در یک حالت ثابت از امید و عزاداری. می توان آن را تخلیه.

این ممکن است صدای عجیب و غریب, با توجه به این که شما بچه ها شده اند فوق العاده نزدیک به دو دهه است, اما من می خواهم او ارسال یک ایمیل به. او شلیک یک متن, شاید, و اجازه دهید او را می دانم که شما در حال ارسال چیزی او را از طریق ایمیل. اما ارسال آن را در نوشتن هنگامی که او مجبور نیست برای واکنش درست در مقابل شما است یک مثال برای نشان دادن کسی که فضل است.

شما حق را به نشئه می شود. و البته شما می خواهید خود را در بورس به خود کودک مورد علاقه خاله! و شما می دانید چه ؟ او را تقریبا قطعا خواهید بود که خاله. اما از بین بردن فشار واکنش نشان می دهند به اخبار درست در مقابل شما احساس می کنید آنچه که او احساس در داخل در حالی که قرار دادن در صورت شجاع در خود چهره زیادی است. سپس او می تواند به آهنگسازی خودش و پردازش اخبار در زمان خود و او نمی خواهد احساس بد اگر او گریه می کند و یا کمتر-از-ستارگان واکنش بسیار شاد اخبار در BFF زندگی است.

پس از آن, نشانه های اجتماعی به منظور هستند. اگر او به ارمغان می آورد آن را ، بحث در مورد آن را تا آنجا که او می خواهد. اگر او می خواهد برای دیدن عکس سونوگرافی ، اگر او می خواهد به دانستن تمام جزئیات پر زرق و برق از بارداری ، اما من نمی خواهد آغاز هر بحث از آن را حداقل در ابتدا, به خصوص اگر شما تمایل به شکایت.

او یادآوری شما او را دوست دارم شما می خواهید او را به بخشی از خود را در حال رشد اما است که شما را کاملا درک اگر این اخبار دردناک است برای او به گوش راست در حال حاضر. تبریک بارداری خود را!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im