درخواست ترسناک مامان: چگونه می توانم بستگان برای جلوگیری از اظهار نظر در بدن کودک را در مقابل آنها ؟

Maskot/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام س

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
ask-scary-mommy-comment-body
Maskot/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که اعضای خانواده خود را به ظاهر "بی گناه" نظرات در مورد بدن فرزند شما, اما شما نمی خواهید بچه خود را به منظور توسعه یک مجموعه ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من یک شایان ستایش پنج سال. مشکل نیست با این خانواده و شریک زندگی من است خانواده — بسیاری از بستگان نقطه از بدن و ارائه تفسیر در آن است. درست در مقابل او. برای مثال او می تواند پرش به پایین راهرو و یکی از خاله او می گویند چیزی شبیه "در نگاه او کمی لب و چگونه باسن خود نوسان!" و یا مادر بزرگ خود را به او بگویید که او یک "زیبا و دلفریب, پایان عقب" و او را "لاغر مینی." من متنفر هستند اما نمی دانید که چگونه برای مقابله با آن را بدون جلب توجه بیشتر به این موضوع و یا شاشیدن کردن خانواده های ما. دختر من به نظر نمی رسد برای اطلاع و یا مراقبت در حال حاضر, اما به عنوان یک زن من می دانم که چیزهای ثبت در سن جوان است. کمک کند.

شما هرگز نیاز به اجازه برای مقابله با مردم در مورد چگونگی صحبت کردن و یا در اطراف کودک خود را. من می دانم که آسان تر از انجام گفت چون حتی کلمه "تقابل" را می توان nerve-wracking. اما بدون رویارویی همه چیز را تغییر دهید. اما وقتی که می آید به خود را بسیار جوان و بدن خود تصویر و حس خود ارزش, شما می توانید احساس موظف به آدرس چگونه دیگران در حال شکل گیری است که برای او چرا که او هنوز خود را کودک بسیار جوان است.

این نوع دیدگاه به نظر می رسد "بی ضرر" (و من قرار دادن که در نقل قول از آنجا که من با این فرض که چگونه از بستگان خود را خواهد از خود دفاع کنند که من شک بسیار کمی) اما تاثیر بسیار بیشتری نسبت به آنها به احتمال زیاد متوجه است. صحبت کردن در مورد یک کودک "پایان عقب" و باسن او "swaying" ضمیر مذکر به کار است که کودک است که کاملا درست نیست.

دفعه بعد که شما شنیدن هر چیزی شبیه به آن از هر کسی از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم بگویم همان چیزی که برای یک پسر بچه کوچک است. تضمین می کنم که آنها نمی خواهد.

به نظر دیگر آن تسبیح و لاغری است که البته مطلق مزخرف. شما باید من پر برکت به آنها بگویید که گفت: هیچ چیزی در مورد دختر خود را بدن است که همیشه یک گزینه و یکی از آنها نیاز به در نظر گرفتن و یا شما در حال رفتن به سفر در اختیار خود را از هم اکنون در.

خواهد دختر خود را به دیدن و شنیدن این چیزها را از همسالان خود و جامعه به عنوان یک کل ؟ کاملا. اما خانواده باید یک منطقه امن که در آن او را احساس نمی کند در نظر گرفته و یا مانند او را به فکر می کنم در مورد بدن خود و آنچه در آن مانند به نظر می رسد و یا آنچه در آن انجام. هیچ کس نیاز به توسعه اضطراب در مورد راه خود را از لگن حرکت می کند تا به حالاجازه دهید به تنهایی در پنج سال.

آیا مقابله با آنها را در مقابل دختر خود را اگر شما نمی خواهید به. اگر او همیشه می پرسد در مورد بدن خود و یا چیزهایی که آنها می گویند صداقت و اطمینان و مثبت با او — من می دانم که شما خواهد شد. احساس بد نیست در مورد پرداختن به این موضوع است. شما در حال دفاع از بچه خود را و شما در حال آموزش به افرادی که بشدت به آن نیاز دارید. شما نخواهد بود قادر به کنترل این زمان از برنامه نویسی. اما شما می توانید در حال حاضر در این نوع از شرایط است.

[got_chosen_ad]

خوب شما برای صحبت کردن به دختر خود و داشتن پشت خود را بر روی این. او را از آن بهره مند شوند برای بقیه زندگی خود را.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن