ask-scary-mommy-grandma-guilt
مامان ترسناک و JGI/جیمی کوره/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… شما چطور شرکت با مادر بزرگ وقتی که می آید به اجتماعی فاصله? چگونه می توانم به شما بگویم او بازدیدکننده داشته است کاملا خارج از محدوده بدون توجه به آنچه او می بیند دیگر پدربزرگ و مادربزرگ انجام می دهند ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

مادر من یکی از آن “این است که هیچ بدتر از آنفولانزا” مردم وقتی که می آید به کروناویروس و اجتماعی فاصله. او یک نظریه پرداز توطئه kook, اما او قطعا فکر می کند چون او شده است خود جدا و خانواده من بوده است خود منزوی که از دیدن ما و بچه ها هیچ معامله بزرگ است. من معتقدم در علوم و بهداشت عمومی کارشناسان و من می دانم که برای اجتماعی فاصله به درستی کار می کنند شما نمی توانید قطع با افرادی که شما زندگی نمی کنند ، بسیاری از مردم هستند که کمی بیش از حد سهل انگاری در مورد این که مادر من را می بیند در رسانه های اجتماعی. او به طور مداوم گناه-دام من در مورد از دست رفته بچه ها من و مغرور با من برای اجازه دادن به او را ببینید من سه تا از بچه ها. ما سعی FaceTime چند بار به نگه داشتن همه ارواح و او شروع به bawling و گفت: “این همان است.” و بله او راست نیست. اما تصور می شود! این سخت است اما کار می کند. من نمی مراقبت از آنچه او دوست پائولین با او انجام grandkids برای عید پاک او را از دیدن فرزندان من تا زمانی که آن را امن است. من چگونه می توانم به او بگویید که این کار بدون ایجاد شکاف در خانواده ما رابطه ای است ؟

من متاسفم مادر خود را در حال قرار دادن و حتی بیشتر استرس در شما در طول استرس زا در حال حاضر زمان. چه مادر بزرگ نیاز به درک این است که هیچ یک از این است که در مورد او شخصا. و یا در مورد او در همه واقعا. آنچه که ما در حال انجام تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا تجلیل ما بخشی از جمعی قرارداد اجتماعی ما با یک دیگر به عنوان یک جامعه برای خوب بیشتر از همه.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما در حال انجام همه چیز را راست: شما خود منزوی با خانواده خود شما هستید نه مردم اجازه شما زندگی نمی کنند با آمدن به تماس با خانواده خود را و شما را در درک که قرار گرفتن در معرض این ویروس بی امان می تواند رخ دهد در هر نقطه ما حتی اگر ما فقط رفتن به فروشگاه مواد غذایی. شما می توانید احساس خوبی در مورد آن.

مادر بزرگ, از سوی دیگر, نیازی به گرفتن آن است.

رسانه های اجتماعی این است که ما اجازه می دهد نگاه اجمالی به چگونه همه این است که دست زدن به این زمان و قابل پیش بینی بسیاری از مردم را زیر نیست پروتکل هایی را به عنوان به خوبی به عنوان آنها قادر به. هنگامی که چیزهایی که ناخوشایند برای ما — مثل مراجعه به ما و خانواده ما تمایل به خم شدن حقایق به تناسب احساسات ما است. “ما در حال quarantining و شما quarantining پس چه معامله بزرگ است ؟” به نظر می رسد شعار از هر کس که با هم برای عید پاک بود و فقدان کامل از خود آگاهی در ارسال این تصاویر (پائولین لعنتی شما). چه این مردم نمی خواهید برای تحقق بخشیدن به این است که اگر مادر بزرگ, Pauline رفت و به انتخاب کنید تا مواد غذایی دو روز پیش مادر بزرگ, Pauline را grandkids و هر کس در جدول عید پاک در حال حاضر در معرض هر کس او آمد در ظرف شش پا از در که فروشگاه های مواد غذایی و هر جای دیگر او شده است در دو هفته گذشته.

اگر مادر شما گناه-دام شما این به شدت در مورد بازدیدکننده داشته است او به احتمال زیاد باور نمی داده است که به ما نشان می دهد سناریوی فوق دقیق است. یا او مراقبت می کند. در هر صورت خوب نیست. نمی اتلاف انرژی خود را در تلاش برای گرفتن او را به ببینید که چرا شما پسر بد در اینجا. در عوض من می خواهم به او بگویید که در طول بعدی ما تماس تلفنی که اگر او قطع نمی کند خود می داند تلخه و آن را با هم به اندازه کافی کاربردی FaceTime گفتگو با نوههایشان او که او را دوست دارم و می خواهید برای دیدن او می توانید صبر کنید تا زمانی که یک واکسن و گله ایمنی باید ریشه کن ویروس به طور کامل قبل از او آنها را می بیند و دوباره. ارسال او را از پست الکترونیکی حلزون های دست ساز کارت و نامه را به او لبخند — امیدوارم او به اطراف می آید.

و دوست او پائولین می تواند ضربه سنگ برای قرار دادن خود grandkids در خطر است.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im