درخواست ترسناک مامان: بازگشت به مدرسه اضطراب مصرف من–چه کاری انجام دهید ؟


ask-scary-mommy-back-to-school
مامان ترسناک و لاریسا Veronesi/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

این هفته ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه که در فقط در مورد هر ذهن پدر و مادر در حال حاضر – بازگشت به مدرسه. آیا شما فرستادن فرزند خود را به عقب به فرد در مدرسه و حتی اگر شما مطمئن نیستید در مورد این که آیا آن را بی خطر است ؟ آیا شما انتخاب کردن برای آموزش از راه دور در صورتی که یک گزینه است ؟ و یا انجام رفیع وظیفه مدرسه در منزل? باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

بچه ها من در حال رفتن به مدرسه در ماه آینده, و من احساس واقعا نامشخص در مورد اینکه آیا برای ارسال آنها را به شخص و یا نه. ما تا به حال اطلاعات محدود ما از منطقه مدرسه, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها خواهد شد با ارائه یک آموزش از راه دور انتخاب کنید. من و همسرم هر دو کار تمام وقت و تلاش برای مدیریت آن تعهدات در حالی که کمک به بچه ها با مدرسه مطلق کابوس در بهار. من وحشت زده در مورد انجام آن را دوباره. بچه ها من از دست دوستان و معلمان و من در مورد آنها نگران عقب افتادن. اما من نیز می ترسم در مورد نگه داشتن آنها را امن به خصوص پس از coronavirus موارد ظهور در دولت من بود. من نمی دانم که چه باید بکنید و من از دست دادن خواب. من احساس می کنم هر آنچه که ما را انتخاب کنید به انجام ما انتخاب اشتباه. باید چه کار کنم ؟

آه دوست من آن را دریافت کنید. من واقعا انجام دهد. بازگشت در ماه مارس ایده آموزش از راه دور برای چند هفته به نظر می رسید غیر ممکن است و در حال حاضر در اینجا در حال مواجهه با امکان بسیار واقعی از راه دور یادگیری برای چند ماه. اگر به عنوان پدر و مادر کار نیست در حال حاضر کشیده بیش از حد نازک در پرتاب اضطراب در مورد سلامت خانواده ما و ترس از دست دادن شغل ما و این طوفان کامل از استرس است.

هیچ انتخاب خوب در اینجا و آن را sucks که پدر و مادر (و معلمان) حتی در مواجهه با این معضل در همه. آن را واقعا. و به دلیل وجود احساسات بسیار درگیر در تصمیم گیری – و هر گونه تصمیم گیری مربوط به بچه های ما که برای ماده – می توان آن را مفید به این سوال نگاه عینی و نگاه به منابع قابل اعتماد از اطلاعات برای این واقعیت مبتنی بر هدایت است. پس ما فدرال رهبری به طور کامل shat تخت در دست زدن به آن از همه گیر ما نیاز به نگاه بیشتر به صورت محلی.

آیا شما اعتماد به رهبری در دولت خود را برای ارائه به سلامت هدایت که در تاسیس حقایق ؟ و یا خود را به مقامات دولتی به دنبال سود بیش از مردم است ؟ چگونه در مورد مدرسه خود را در منطقه و سرپرست? آیا شما اعتماد که آنها را آگاهانه تصمیم گیری است که محافظت از بچه ها, معلمان و جامعه ؟

اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید به نگاه به آنها برای هدایت و شاید حتی اطمینان در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای نگه داشتن بچه ها و کارکنان مدرسه ایمن در هنگام بازگشایی.

اگر نه – و متاسفانه بسیاری از والدین زندگی می کنند در مکان های که در آن وجود دارد دولت یا رهبری محلی است که قرار دادن سود بیش از افراد – پس از آن همه چیز خیلی ریسک است و ممکن است بهترین به نظر نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی اگر شما می توانید.

برای برخی از خانواده ها از راه دور آموزش یا مدرسه در منزل فقط امکان پذیر نیست. برخی از والدین ضروری است که کارگران نیاز به کار در خارج از خانه. بعضی از بچه ها نیاز به در فرد تحصیل با توجه به نیازهای ویژه. و بعضی از بچه ها در تکیه مدرسه خود را به پناهگاه امن.

چرا که از کسانی که بچه ها که نیاز فرد در مدرسه, من از شما می خواهم به طور جدی در نظر گرفتن آموزش از راه دور. به سادگی قرار دادن: کمتر بچه ها در مدرسه که نمی باید وجود داشته باشد باعث می شود آن را امن تر برای بچه ها (و معلمان) که نیاز به وجود داشته باشد. نه به ذکر است آن را امن تر برای بچه های خود را بیش از حد.

من درک می کنم این به معنی از دست دادن زمان و تمرکز بر روی کار خود را. این به این معنی است که بچه های خود را نمی توانید تعاملات اجتماعی که از آنها استفاده شد. فداکاری خواهد بود ساخته شده در سراسر. اما من فکر می کنم ما شده است صحبت کردن در مورد این بحث همه اشتباه است. به جای تمرکز بر روی آنچه که ما در حال از دست دادن با نگه داشتن بچه ها در خانه در پاییز, اجازه دهید تمرکز بر خوب انجام می شود. ما نیاز به تعدیل انتظارات ما از جایی که ما تمام شد قبل از COVID به واقعیت های امروز است. پس بچه های ما ممکن است کمی پشت در حقایق ریاضی و خواندن سطوح. این معیار ها ساختارهای اجتماعی به هر حال. و بچه های ما را گرفتن و در عین حال ما می شود انجام helluva بسیاری از خوب است. ما خواهید بود به صرفه جویی در زندگی, کند کردن روند گسترش ویروس و آموزش کودکان و نوجوانان ما به فکر کردن در مورد دیگران. مطمئن خواهیم بود خسته شده و نمی خواهد بود قادر به تمرکز بر روی کار ما به اما آن را بهتر از تمرکز بر روی کار چون بچه های ما (و یا شخص دیگری در خانواده) است که بیمار به علت انقباض coronavirus.

نگاه وجود دارد “خوب” گزینه های اینجا. هیچ کدام. همه آنها را خورد. اما خطرات ناشی از نگه داشتن بچه ها از مدرسه به خانه (اگر شما می توانید!) کم رنگ در مقایسه با خطرات ناشی از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>