ask-scary-mommy-covid-party
JGI/جیمی کوره/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

این هفته ما در حال صحبت کردن در مورد چه باید بکنید هنگامی که یک دوست و یا اعضای خانواده است که با داشتن یک حزب و یا رویداد است که احساس امنیت نمی در طول بیماری همه گیر. آیا شما سعی می کنید برای شرکت در حالی که زیر پروتکل های ایمنی – ماسک اقامت شش فوت از هم جدا ماندن در خارج ؟ آیا شما رد این دعوت کنم ؟ و یا شما آن را یک گام بیشتر و بگویید که میزبان برگزاری این رویداد خودخواه است و خطرناک است ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

My BFF میزبانی یک جشن فارغ التحصیلی برای پسرش در یک هفته. از آن خواهد شد بیشتر در خارج از منزل وجود دارد اما به احتمال زیاد 30+ مردم وجود دارد و اجتماعی فاصله خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است. استفاده از ماسک در منطقه ما است 50/50 در بهترین حالت به طوری که تلخه شلیک بیش از حد. من می دانم که او را به شمارش در من وجود دارد و من نمی خواهم به شاش کردن. AITA اگر ما جست و خیز آن ؟

پاسخ کوتاه: هیچ. شما احمق برای پرش از یک حزب در طول یک بیماری همه گیر — به ویژه هنگامی که آن حزب خطرناک است و در برابر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی.

نه تنها شما نیست, سراخ کون, اما کاملا رک و پوست کنده دوست شما از یک نوع, سراخ کون, حتی با توجه به یک حزب بزرگ در حال حاضر. Coronavirus موارد خونتان بیش از همه لعنت کشور است. حتی اگر شما زندگی می کنند در یک محل است که با دیدن نسبتا کم تعداد در حال حاضر است که می تواند بر روی یک سکه. هیچ جایی امن است. حتی بدتر از برگزاری این رویداد قرار دادن یک گه تن از مردم در خطر است. او اساسا درخواست برای دوستان و خانواده به یک داستان در اخبار. مانند این خانواده است. یا این یکی. یا این مردمی. من حدس می زنم شما نمی خواهید به پایان رسید تا به عنوان یک داستان اخطار بسیار کمتر از مقابله با ویرانی COVID-19.

که گفت:, ممکن است راه برای مقابله با این وضعیت و بدون شاشیدن هر کسی کردن. هر چند شما خواهد بود کاملا توجیه گفتن دوستان خود را که میزبانی این رویداد خطرناک و خودخواه شانس هستند که رویکرد خود را تمام تفاوت را. بنابراین توصیه من این است که به ریسمان اگر شما می خواهید برای حفظ یک رابطه است. برای مثال شما می توانید آمد تا با یک بهانه ای برای جلوگیری از این رویداد فقط برای چند دقیقه ماندن در خارج از منزل تمام وقت پوشیدن ماسک و حفظ فاصله تا آنجا که ممکن است از دیگران در حالی که شما وجود دارد. یا شما می توانید ارسال خود را آخرین بهداشت توصیه ها و اطلاعات در COVID-19 مورد در منطقه خود را با یک پیشنهاد به تعویق انداختن این حزب امیدوار است که او را به حواس.

شما همچنین می توانید نشان می دهد کوچک, اجتماعی -, دور, هوای آزاد, جمع آوری به طوری که شما می توانید تبریک گراد اما همچنین محافظت از هر یک از دیگر. اگر او اصرار دارد, برگزاری, بزرگ, blowout باش و… که به شما می گوید زیادی در مورد دوستان خود را به عنوان یک فرد از او مایل به قرار دادن سلامت و ایمنی در معرض خطر به منظور انجام آنچه او می خواهد. این دردناک است تحقق اما شما به تنهایی نیست در یادگیری است که مردم نیستند که شما فکر می کنید آنها. به چالش کشیدن بار راه آوردن بهترین و بدترین در دیگران است.

خط پایین: میزبانی احزاب بزرگ درست نیست امن در حال حاضر. دوره. شما یک احمق برای کاهش این دعوت است. اگر شما می خواهید برای نجات رابطه پیشنهاد من این است که انجام این کار به آرامی با حقایق و داده ها به طوری که دوستان خود را کمتر دفاعی است. اگر شما صحبت می کنند تا شاید شما تغییر ذهن خود را در مورد برگزاری بخشی – و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی در انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im