اشلی گراهام نوشته های توانمند سازی پمپ Selfie: ‘اضافی به چند وظیفه ای Mama باشگاه’


ashley-graham-breastfeeding-post
اشلی گراهام/Instagram و تئو Wargo/گتی

اشلی گراهام چک ایمیل ها و پمپ ها به طور همزمان مانند بقیه از ما

برخی Instagram اثرگذارندهها را در اوایل مادری مانند یک تکه از کیک را با خود آسان, شادی بخش, دردسر غریب عکس. اما برای بسیاری از ما که سال اول دستکاری وظایف روزانه و مراقبت از فوق العاده نیازمند نوزاد به نظر می رسد بسیاری مسیه. ما خانه های پوشیده شده با دنده کودک, روزانه لباس شامل تراش و استفراغ-تحت پوشش پیراهن لایه بیش سینه بند پرستاری و اگر ما در حال کار بر ما “دفاتر” هستند و موقت فضاهای بعدی به هر کجا که نوزاد اتفاق می افتد. یک بار دیگر سوپر اشلی گراهام ثابت می کند که او یکی از ما به اشتراک گذاری فراتر از آن-relatable تصویر در رسانه های اجتماعی از آنچه در زندگی او به نظر می رسد مانند او به عنوان نزدیک نیم سال علامت مادری.

گراهام که صرف بیشتر از زندگی حرفه ای خود را مدلسازی گران طراح duds و سکسی لباس شنا, مشترک یک عکاسی از خود از آنچه او فوق العاده پر زرق و برق زندگی به نظر می رسد امروز. در آن او با پوشیدن یک جفت از مخمل عرق-شلوارک زوج با یک سینه بند پرستاری — با کسانی که کوچک کوزه متصل شده و آماده برای یک شیر ، او تقریبا 6 ماهه پسر هنوز در jammies است امن در یک بلوز با یک دسته از اسباب بازی ها برای حواس پرتی بنابراین گراهام کار می کنند و پمپ در همان زمان.

“صبحانه قهرمانان” گراهام نوشت. “فوق العاده دوست دارم به چند tasking mama باشگاه امروز که من چک کردن ایمیل ها و پمپ.”

پس از تبدیل شدن به یک مادر 32 ساله به سرعت تبدیل به یکی از اینترنت مورد علاقه supermoms نگه داشتن ما کاملا سرگرم با او خنده دار و بسیار واقعی را در آنچه در آن به معنی افزایش کودکان است.

در ماه فوریه قبل از همه گیر گراهام مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش پمپاژ در حال بارگذاری.

چند هفته بعد این مدل نبود خجالتی در مورد به اشتراک گذاری یک تصویر گرفته شده در طول یک تجربه است که خیلی حق عبور برای هر پدر و مادر جدید: عمده پوشک فوران چاه نفت در یک محل عمومی. در تصویر گرفته شده در یکی از راهرو از یک استیپلز دفتر فروشگاه عرضه گراهام است که چمباتمه زده و بیش از او کوچک نوزاد, تمیز کردن اسهال پاک با پاک کردن.

گراهام همچنین تا به حال هیچ مشکل در آپلود یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش تغذیه با شیر مادر در ملاء عام به عنوان او sipped قهوه او مانند آن را طبیعی ترین چیز در جهان به دلیل آن است که.

اشلی, با تشکر از شما برای نگه داشتن آن واقعی توسط های خود را refreshingly صادقانه و ماجراهای واقعی مادری با ما. شما واقعا یک الهه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de