اشلی گراهام می شود مادر-شرمنده عضو شورای نظارت مدت برای پمپ پستان عکس


ashley-graham-breast-pump-comments
اشلی گراهام/Instagram

بسیاری از نظرات گفتن اشلی گراهام به نگه داشتن او را تغذیه با شیر مادر “خصوصی” آمد از زنان — لذت ببرید!

چون امریکا یک faux خشکه مقدس hellscape وقتی که می آید به بدن انسان و هر چیزی که در بدن انسان انجام دهد, تغذيه با شير مادر است که هنوز هم “نرمال” در سال 2020 است. و زمانی که مادر و مدل اشلی گراهام به تازگی یک عکس از خودش با استفاده از یک پمپ پستان, چیزی بیشتر مادران تغذیه با شیر مادر از نزدیک آشنا به عنوان بخشی از روال روزمره خود را, او مایه شرمساری برای نشان دادن آن است. آه.

گراهام به اشتراک گذاشته تصویر چند روز پیش در نشان دادن آنچه در آن مانند “multi-task” در حالی که داشتن یک نوزاد پرستاری و هنوز در تلاش به شما می دانید, آیا همه چیز. به خصوص کار می کنند.

“صبحانه قهرمانان” او زیر نویس تصویر. “فوق العاده دوست دارم به چند tasking mama باشگاه امروز که من چک کردن ایمیل ها و پمپ.”

آنچه باید توانمند سازی تصویر برای هر مادر جدید در خارج وجود دارد با دیدن آن به جای آلوده توسط مروارید-محکم Paulines از Instagram نظر به سیاه چال انداختن که البته وحشت زده در چشم از سینه انجام دقیق تابع که سینه وجود دارد به انجام. (هر چیز دیگری است که فقط برای funsies.) البته برخی از مردم خجالت او که در آن نوزاد را در صندلی قرار داده شده بود بیش از حد (به نظر می رسد در بالای یک میز قهوه).

LMAO. نمی دانم ما از برگزاری اشلی گراهام به همان استاندارد به عنوان اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا اما خوب می دانم.

پروردگار خوب. این است که به سادگی بیش از حد.

Awww خیلی متاسفم آن را “creeped” این شخص ، نه ببخشید در واقع. و هیچ ایرانی است که هیچ چیز مانند پمپاژ شیر مادر. نمی تواند بر این باورند که باید گفت.

گذشته از مانند یک یا دو خزنده دیدن بسیاری از مردم بشود او به نظر می رسد زنان! تصور کنید که. آن را مانند یک غول تبلیغات برای درونی زن ستیزی و به همین دلیل درمان باید رایگان و قابل دسترسی (*سرفه* اجباری) خدمات.

در حالی که من می توانم صحبت می کنند برای اشلی گراهام اما تنها انتقاد من هرگز حاضر به قبول در مورد پدر و مادر من انتخاب زمانی است که چیزی است که من انجام ناخواسته بالقوه می تواند نا امن برای کودکان است. اما پمپ پستان چیز ؟ LOL نه. آن تلخ, bitchy تظاهر-به-می شود-scandalized-چرا-از-خود-خود-مسائل می eff تمام راه ،

در حال حاضر اجازه دهید این خانواده لذت بردن از خود و خانواده بودن و ذهن ya, کسب و کار, Kommenting Karens. برخی از ما که به طور جدی به تغذیه با شیر مادر لذت بردن از این نوع عکس ها از مردم تاثیر بگذارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>