اشویل پلیس چاقو بطری های آب و نکته بیش از منابع در اعتراض طبیب ایستگاه

تصویر ویدئویی شهروند بار تصویری اخلال تصویری را نشان می دهد پلیس stomping در بطری آب و دیگر منابع در اشویل

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
cops-destroying-water-cases-1
تصویر ویدئویی شهروند بار تصویری

اخلال تصویری را نشان می دهد پلیس stomping در بطری آب و دیگر منابع در اشویل طبیب چادر

فیلم های متعدد ویروسی رفت دیروز نشان افسران پلیس از NC از بین بردن یک طبیب چادر توسط stomping و سلاح سرد بطری آب به معنای برای معترضین. شاهدان صحبت کردن در رسانه های اجتماعی و از طریق ایستگاه های اخبار محلی می گویند که فقط چند دقیقه پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به اثر رفت سه شنبه شب ماموران نابود طبیب ایستگاه.

این اشویل شهروند تایمز گزارش می دهد که معترضین به حال راه اندازی موقت پزشکی چادر مستقر در مورد یک بلوک دور از اشویل ایستگاه پلیس. به عنوان معترضین شروع به تخلیه منطقه و با رعایت مقررات منع رفت و آمد, APD افسران تخریب چادر و کلیه لوازم پزشکی و دیگر مطالب در آن است.

Glenna اعطای یک داوطلب طبیب می گوید شهروند بار که او و دیگران نیست حتی شرکت کننده در این اعتراض اما می خواستم به ارائه یک فضای امن برای هر کسی مجروح در طول شب.

"ما راه اندازی یک مرکز پزشکی به طوری که هر کسی اعتراض امن خواهد بود," او می گوید. "ما یک اتاق تریاژ منطقه برای حضور در هر گونه آسیب. ما تا به حال تظاهر بخیه زده, EMTs پزشکان. آنها [پلیس] در آمد کامل riot gear, آمار ما با سپر انداخت چند نفر به زمین ما برداشت انداخته فریاد زد در داد زدم در درمان مانند جنایتکاران. هیچ یک مقاومت است."

Asheville Police Stab Water Bottles And Tip Over Supplies At Protest Medic Station
تصویر ویدئویی شهروند بار تصویری

چند نفر به اشتراک گذاشته تصاویر و فیلم های خشونت آمیز و تخریب در رسانه های اجتماعی. یکی جیلیان Maurer مشترک یک Facebook پست توصیف تجربه خود را.

"APD گفته بود پزشکان که آنها خوب به اقامت وجود دارد در گذشته مقررات منع رفت و آمد به طوری که آنها باقی می ماند در منطقه تعیین شده," او می نویسد. "سپس در مورد 10 یا 15 دقیقه گذشته شروع حکومت نظامی یک خط از پلیس ضد شورش بسته در به دام افتاده و ما در گوشه ما تا به حال برای طبیب پشتیبانی می کند. آنها شروع به شکستن همه چیز آنها شروع جسمی اذیت و آزار مردم است. یکی هل من در برابر یک دیوار که دیگران مرا احاطه شده بودند و هل دادن در بر من/ من ضربه با سپر. کل زمان من تا به حال دست من بود به بیان تمايل به ترک مسالمت آمیز اگر آنها به من اجازه داد به من کلید ماشین. مقدار مطلق خشم در چشمان این مردان به عنوان آنها نادیده گرفته و من درخواست شد منزجر کننده به حداقل می گویند."

سلاح سرد از ده ها تن از بسته بندی از بطری های آب به سمت چپ ظروف سرباز یا مسافر زیادی در امتداد پیاده رو و خیابان در خارج از چادر منطقه است.

اشویل رئیس پلیس دیوید زاک می گوید افسران او قرار بود به مصادره بطری به جای از بین بردن آنها. "بیش از سه روز گذشته APD در تلاش است برای از بین بردن اشیاء است که می تواند پرتاب معترضان و اجرای قانون است. چرا بطری های آب به طور خاص شده است به طور مداوم استفاده می شود بیش از گذشته سه شب افسران تخریب آنها را" زاک گفت: در Facebook post.

Asheville Police Stab Water Bottles And Tip Over Supplies At Protest Medic Station
تصویر ویدئویی شهروند بار تصویری

"پیام من به پلیس در شرایطی مانند این شرکت در تخریب اموال و خشونت هرگز برای پایان دادن به تظاهرات تخریب اموال و خشونت و من را بخواهید برای یک دلسوز تن" Maurer اضافه شده در Facebook post.

با توجه به WLOS اخبار 13, اشویل شهردار استر Manheimer منتشر شد یک بیانیه گفت: "من آگاه هستم از این حادثه مربوط به ماموران از بین بردن تجهیزات پزشکی از تظاهرکنندگان از جمله بطری های آب و مواد غذایی و لوازم دیگر. شورای خواسته است برای توضیح به همین دلیل است که رخ داده است. ما یک شهرستان است که مراقبت و من می خواهم برای تشکر از همه افسران ما که گرفته اند یک زانو و کار برای محافظت از ما. اما این ناامید کننده لحظه در غیر این صورت صلح آمیز شب است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de