به عنوان Covid های مربوط باید برداشته خصوصی منشور هوا برای بسیاری از تازه واردان به گزارش تقلب و ارائه اطلاعات نادرست به دنبال داشته است. حمل و نقل هوایی منشور انجمن (ACA) و کسب و کار اروپا انجمن حمل و نقل هوایی (EBAA) با صدور یک بیانیه مشترک به تازگی هشدار جعلی وب سایت های فروش غیر موجود پروازها در اروپا است.

“در کنار این افزایش در منشور جت خصوصی شده است وجود دارد افزایش در تلاش کلاهبرداران برای سرقت پول از unsuspecting مسافران و مجرمان تلاش برای ورود به زنجیره ای گفت:” دیوید ادواردز, ACA, مدیر عامل, در بیانیه ای. “ما شاهد نمونه هایی از کلاهبرداران ایجاد وب سایت های جعلی تظاهر به جت خصوصی ارائه دهندگان برای ‘فروش’ خدمات خود را.”

زمانی که Robb Report به نام ملی حمل و نقل هوایی انجمن (ناتا) در واشنگتن دی سی این سازمان گفت که آن را به حال مواجه می شوند که همان نوع از فعالیت های جعلی در ایالات متحده, اما در آن اشاره کرده بود موجی از uncertified هواپیما که به طور غیرقانونی اجاره. “ما شاهد برخی از مشکلات قبل از Covid اما از آن پس آن بدتر شده است,” رایان Waguespack ارشد معاون رئیس جمهور در ناتا گفت: Robb Report.

Waguespack اخیرا بخشی از حمل و نقل هوایی یک هفته وبینار که در آن نقطه بود که بارها و بارها ساخته شده است که بسیاری از غیر قانونی منشور هستند preying در تازه واردان که تمایل به فروشگاه, قیمت, به عنوان آنها را در پروازهای تجاری به جای حصول اطمینان از هواپیما است که به خوبی حفظ شده و خلبانان به درستی تایید شده است. چرا که این هواپیما “قشنگ” Waguespack گفت: بسیاری از تازه واردان ممکن است نیز بر این باورند که آن را به خوبی نگهداری می شود. “ما می دانیم که به دور از حقیقت” او می گوید.

مستقر در بروکسل EBAA ندارد آمار در چگونه اغلب اروپایی کلاهبرداری رخ داده است اما این سازمان شده است در تماس با چند قربانیان که توصیف یک تجربه مشابه.

“ما می دانیم که شرکت های جعلی با استفاده از صفحات با تصاویر و متن به سرقت رفته از وب سایت های ارائه هواپیما و با استفاده از نام, ثبت نام و قرارداد قالب از شرکت های واقعی برای به دست آوردن مشتریان به بخشی با پول خود را” رابرت Baltus COO از EBAA گفت: Robb Report. “هنگامی که این شرکت های جعلی را به آنها ناپدید می شوند و دیگر پاسخ به ایمیل.”

Scammers سرمایه گذاری کرده اند در گوگل کلمات کلیدی بنابراین مصرف کنندگان نباید فرض بالا قرار دادن در نتایج جستجو روافض. Baltus می گوید که کسانی که به دنبال کتاب پرواز باید به صحبت می کنند به کارگزاران قبل از رزرو به دنبال منابع و بررسی جزئیات با یک چشم بحرانی. آنها همچنین باید بررسی کنید که جزئیات را حس و اگر آنها رزرو با یک ناآشنا شرکت مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک شماره تلفن و که در آن کار می کند.

ایالات متحده بر اساس تازه واردان قطعا باید به دنبال شیوه های آن, اما آنها نیز باید نگاه کردن برای دیگر کلاهبرداری است. “ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در غیر قانونی منشور گزارش آینده از طریق خط تلفن می گوید:” Waguespack. “مردم در حال برگزاری هواپیما به صورت چارتر بدون قسمت 135 گواهی.”

هواپیما گواهی برای استفاده از منشور باید دقیق تر FAA ایمنی مورد نیاز باید از طریق مکرر بازرسی و استخدام خلبانان خبره. ناتا وب سایت یک ابزار است که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به ارجاع متقابل دم شماره گواهینامه. Waguespack همچنین توصیه می کند کار با یک حامل محلی یا کارگزار است که می تواند دامپزشک فردی اپراتورهای.

دیگر شرکت های ارائه خدمات برای هر دو مکرر و تازه کار درجه charterers. آرگوس’ TripCheq فراهم می کند یک راه برای تایید مشروعیت یک منشور اپراتور و خدمه چند هفته پیش از پرواز. اژدهای افسانهای بالدار دوپا همچنین دارای یک سرویس برای بالا خالص ارزش افراد به ارائه علت سعی و کوشش خاص در هواپیما و خدمه.

هر سه سازمان تجارت—ACA, EBAA و ناتا—باید منابع اضافی و ابزار در وب سایت خود را که می تواند کمک به خریداران برای جلوگیری از مشکلات.

“کلاهبرداری آنلاین است که متاسفانه در اینجا به ماندن بگیرید” گفت: Baltus. “درس اساسی مردم اعمال می شود به هر گونه معامله نیز باید اعمال شود به رزرو یک کسب و کار جت پرواز آنلاین. مهم این است که به صحبت می کنند به کارگزار خود و اجازه دهید آنها را به شما توضیح آنها چه کسانی هستند و بهترین گزینه برای شما است. مطمئن شوید که مراجع برای کارگزار خود را اگر شما در برخورد با آنها را قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im