به نیویورک بسته می شود بیشتر در خیابان ها برای فضای باز ناهار خوری جدید, قوانین و مقررات را هزینه های غیر منتظره

پس از خم شدن آن Covid-19 منحنی شهر نیویورک آغاز شده است به آرامی از ظهور مستند. به دلیل شیوع بیماری خیلی حاد در منطقه شهر عمدا ازمایش کرده شهرهایی مثل لس آنجلس و هوستون اجازه داده که رستوران خود را برای از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در ماه مه. شهر نیویورک برنامه ریزی شده به انجام همان در جولای 6, اما با دولت ها در سراسر کشور انجام می دهند در مورد چهره خود را بازگشایی برنامه های میان در سراسر کشور افزایش Covid-19 نفر از این شهرستان به تعویق افتاد تاریخ بازگشایی به طور نامحدود.

در حال حاضر مقامات شهرستان در حال تبدیل به یک طرح های مختلف برای کمک به سهولت اقتصادی درد ها و رستوران ها شده است که قادر به باز کردن اتاق ناهارخوری خود را از ماه مارس. اواخر هفته گذشته شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که 22 اضافی نیویورک, خیابان های شهرستان خواهد بود تعطیل به خودرو در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه. امید است که باز کردن خیابان ها را بیشتر دعوت به پیاده آوردن مشتریان به رستوران ها که ارائه گسترش صندلی در فضای باز. مهمترین آنها این طرح را نه تنها اجازه می دهد رستوران ها برای خدمت به شام در پیاده رو اما در پارکینگ به طور مستقیم در مقابل از کسب و کار به عنوان به خوبی.

اما حرکت های شهر ضربه برخی از موانع. رستوران گرفتن یک شروع پرش در اصلی صندلی در فضای باز طرح نیویورک اعلام کرد پیش از 22 ژوئن باز کردن قربانی به تغییر استاندارد در اجرای. در حالی که موسسات در حال حاضر تایید شده برای فضای باز ناهار خوری می تواند نونهالان به طور معمول هر گونه ایجاد که می خواستم به معرفی منظقه صندلی تا به حال به دنبال کسب اجازه از شهرستان دوباره.

که شامل ایجاد موانع در اطراف موقت پتیس. چرا که این شهر را تغییر عرض مورد نیاز از این موانع هر رستوران است که در حال حاضر ساخته شده است آنها را به مشخصات نازک تر از جدید 18 اینچ مورد نیاز تکذیب شد تصویب و مجبور به پرداخت هزینه برای ارتقاء خود را, به گزارش نیویورک تایمز. اضافه هزینه نیش زده جولی Reiner صاحب تحسین میله شبدر باشگاه و Leyenda در بروکلین بود که به سرعت بازسازی خود موانع هزینه او $1,000 او گفت: بار. رستوران دیگر رنج می برد و حتی بیشتر تحت حکومت تغییر, به عنوان آنها مجبور به تعطیل برای چند روز به منظور به روز رسانی این محوطه نه تنها از دست دادن در هزینه های ساخت و ساز اما در روز درآمد از دست رفته.

با وجود سکسکه برنامه می کند به نظر می رسد دستیابی به برخی از آن اثر در نظر گرفته شده. دیگر رستوران باید اذعان کرد که این افزایش ناحیه کمک کرده است تا با درآمد. اما این برنامه تنها کمک خواهد کرد برای مدت طولانی آن را به عنوان برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>