به عنوان یک مادر تنها, داشتن خانه خود من خسته است اما ارزش آن را


Single-Mom-Owning-My-Own-Home
Alistair برگ/گتی

هر بهار من به اطراف نگاه خیس من حیاط و دیدن انبوهی از برگ و اسفنجی چمن که باعث می شود من می خواهم به زندگی می کنند در یک محل که در آن من نمی باید به تمیز کردن حیاط. سپس توهمات در مورد تماس با مسکن و راه رفتن به دور از آن همه loom در سر من.

وجود دارد آبیاری مشکل من هرگز بدست ثابت به درستی و به عنوان به زودی به عنوان من با چنگک جمع کردن برگ بلوط, همه آنها به نظر می رسد دوباره در عرض یک هفته.

زمانی که برف می بارد, که به آن اغلب من نیاز به برنامه ریزی از یک تکه بزرگ از زمان به پاک کردن جلوی خانه گردشگاه و بیل برف کردن عرشه بنابراین آن را نمی خواهد سقوط (آن را در حال حاضر برای من اتفاق افتاده یک بار).

زمانی که من درب گاراژ کار متوقف شد, من احساس مانند یک ادم سفیه و احمق تماس در اطراف مکان های مختلف به آن را تعمیر. مردم در انتهای دیگر درخواست شد من همه نوع از سوالات به طوری که آنها می تواند عیب یابی به عنوان بهترین آنها می تواند به طوری که آنها می دانند که قطعات را به من از دست داده بود. من به عنوان ممکن است در تلاش برای تصمیم گیری در یک زبان خارجی است.

زمانی که من کوره متوقف شد در نیمه شب زمستان سال گذشته آن را در زمان چند ساعت قبل از من به کسی که می تواند کمک کند. و زمانی که من از بوی گاز در بهار گذشته من در وحشت هنگامی که یک مرد وارد از محل ارائه می شود که من گاز. او کمی بیش از حد حساس feely برای من به عنوان او پرسید: اگر من یک مادر تنها در حالی که او به تماشای بچه ها من از طریق پنجره در حال تماشای تلویزیون.

این لحظات هستند که من می خواهم به گریه “عمو.” اینها دلایل من باید توهمات در مورد فروش خانه و اجاره, بنابراین من لازم نیست که به نگرانی در مورد تماس با سه شرکت برای دریافت قیمت بر روی سقف.

روز وجود دارد از خواب بیدار شدم و با دیدن قفل شکسته است یا مالیات من بالا رفته و یا هیچ یک از ما در خارج از spigots درست کار می کنند و آن را احساس می کند مانند آن را بیش از حد کار برای یک فرد است.

هیچ کس وجود دارد به بحث در مورد تعمیرات خانه یا امور مالی ، من نمی توانم تکیه بیش از این جزیره به شریک زندگی من است مشاوره در مورد چه چیزی باید ثابت شود و یا جایگزین شده است.

اما پس از آن…

سپس من به خانه پس از یک اجرا و دیدن درختان گلابی من کاشته هنگامی که پسر من چهار در شکوفه. حس راحتی که گسترش بیش از my heart is all I need.

وقتی که من از رها کردن بچه ها در خانه پدر خود را در یک شب زمستان و آمدن به خانه به دیدن من در ایوان تحت پوشش در پر تلالو برف و راه های جلو چراغ های گزاف گویی کردن درب من رنگ حداقل یک دوجین رنگ های مختلف, من می دانم که من در خانه ام.

به عنوان یک دختر کوچک به عنوان یک زن جوان به عنوان یک مادر, من فکر نمی کنم من می خواهم یک صاحب خانه. من هرگز فکر نمی کردم نام من خواهد بود تنها در وام مسکن. داشتن یک خانه چیزی بود که من همیشه فکر می کردم من می خواهم با کسی که من را دوست داشت و اعتماد کرد.

ما می خواهم انتخاب کردن یخچال و فریزر جدید هم که یکی از قدیمی درگذشت. ما می خواهم آن را کشف کردن هم اگر سقف نیاز به جا شود و یا از کوره در رفت. ما می خواهم مبارزه در حالی که نقاشی اتاق بچه ها. ما می خواهم به فشار هر یک از دیگر به انجام raking فقط به آن انجام می شود چرا که حتی اگر ما می خواهم هر دو از آن ما می خواهم می خواهم حیاط ما به نگاه خوب است. پس از آن ما می خواهم پاداش خود را با یک برگر و لرزش بعد از آن.

من فوق العاده خوش شانس به در خانه زندگی می کنند که در آن بچه ها من باید زندگی می کردند و تمام زندگی خود را. هنگامی که من سمت چپ او می خواست که برای کودکان و نوجوانان و ما قادر به کار با آن.

اما من می دانستم که آن را در هزینه. و در آن. من نمی دانم درباره پول نگرانی یا خوابی یا کار سخت است. منظورم این است که من می دانستم که آنها خواهد بود اما من نمی دانم آنچه در آن می خواهم به آنها را تجربه. عرشه خود را تخته نمی شروع به پوسیدن زمانی که شما خوب و استراحت کافی پول در حساب بانکی خود را به ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و آنها را جایگزین.

من کار فوق العاده سخت به نگه داشتن خانه من. من انجام داده ام آن را برای بچه های من, اما من هم آن را انجام داده برای من.

من آموخته ام این چهار سال گذشته که یک انفرادی صاحب خانه است که من می توانم خودم اعتماد به تصمیم گیری های مهم است که به اندازه کافی.

همچنین در این سال پس از جمعآوری تمام حیاط تنهایی من در زمان خودم را برای یک برگر و لرزش و آن را بسیار لعنتی انجام. من نشسته وجود دارد نگاه کردن به عکس های بچه های من با من در زمینه شناخت و با تمام وجود است که هر اونس تلاش است تا ارزش ساخت — حتی اگر من مجبور به انجام آن را در خود من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>