به عنوان یک سابق, کالج, معلم, اجازه دهید من به شما اطمینان می دهم که از دست رفته چند ماه از مدرسه نمی ‘مجموعه بچه های خود را برای شکست’


former-professor-school-kids
راشل Garlinghouse/Instagram

در حال حاضر بسیاری از ما هر دو پدر و مادر و معلم به فرزندان ما کمک به آنها حرکت آموزش از راه دور در جهانی همه گیر. اگر شما مانند من هستید شما نا امید و خسته و frazzled با e-learning. حتی با آموزش پس زمینه من با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن با تمام زوم جلسات ایمیل, باری, Google docs, مقاله بسته ویدئوها و فعالیت های فرزندان من هستند انتظار می رود به انجام روزانه. نه به ذکر است من مطلقا هیچ دانش از کلاس سوم ریاضی مفاهیم.

با وجود روزانه تحصیل, درام, من می دانم که یک چیز خاص. من چهار بچه نیست محکوم به شکست ما رویاهای کالج رفتن در دود فقط به دلیل بحران-آموزش داغ در ظروف سرباز یا مسافر. چگونه من می دانم ؟ من سابق و مربی. کلید موفقیت در آموزش عالی نیست که باهوش ترین مصرف ترین دوره های AP تبدیل شدن به ترین تکنولوژی زرنگ و دانا و یا اینکه مدرسه ستاره ورزشکار. در میان تمام دانش آموزان من تا به حال در طی نه سال تدریس حرفه ای و آنهایی که موفق ترین تا به حال یک حس قوی از مسئولیت شخصی, انعطاف پذیری و سازگاری.

من درک می کنم این نگرانی است. من شنیده ام بسیاری از صدای پدر و مادر است که فرزندان خود را در حال سقوط در حال حاضر. چگونه می شود آنها را بگیرد ؟ اگر COVID-19 است باعث خرابی فرزند خود را شانس در گرفتن به یک کالج خوب? نمی خواهد دوباره ورود به مدرسه بود بدترین ؟ ما نمی توانیم فقط به بازگشت به حالت عادی ASAP ؟

من اعتراف در زمان من تا به حال مشابه افکار و سوالات. راه اندازی خانه ما تبدیل به یک کلاس درس بوده است اما هر چیزی آسان است. چقدر فرزندان من هستند واقعا یادگیری در حال حاضر ؟ چگونه است که در این فصل برای رفتن به تاثیر خود را در آینده آموزش و پرورش و فرصت ؟ در کوتاه مدت من نگران فرزندم با یک ناتوانی در یادگیری و فرزند من مبتلا به ADHD و تحصیلات خود. یادگیری اطلاعات خاص و یا روش های مشکل تر است برای آنها نسبت به برخی دیگر از همان دانش آموزان کلاس.

ما شده ایم در مجموع بنابراین بیش از حد متکی به سیستم آموزش و پرورش برای تدریس به کودکان ما همه چیز آنها نیاز به موفقیت در زندگی (حتی بدون تحقق آن). حالا که آمده به توقف screeching. بسیاری از ما می خواهم در حال حاضر چه ؟ ما نگرانی های مشروع هستند. اگر شما لازم نیست که یک آموزش پس زمینه وظیفه کمک به بچه های خود را e-یادگیری کاملا دلهره آور است. حتی اگر شما برخی از تجربه آموزش و پرورش مثل من کمک به کودکان در یادگیری از طریق فناوری در کل بازی توپ جدید. من در میان غرق frazzled پدر و مادر که در حال تلاش برای بحران-مدرسه کودکان کار و حفظ برخی از مرتب کردن بر اساس منظم خانواده است.

در این میان یکی از ما سخت تر روز من به یاد زمانی که من تا به حال دانش آموزان از دست رفته. آنها نمی خواهد حضور در کلاس برای چند جلسه و سپس ظهور یک روز از من بپرسید “پس um, من از دست هر چیزی؟” بسیاری از این دانش آموزان بودند هوشمند آینده از برخی از ترین رتبه بندی مدارس متوسطه. آنها هوش بود اما آنها فاقد رفتار و احترام (برای خود و دیگران از جمله من و همسالان خود). آنها نمی نگه دارید و خود را مسئول اعمال خود. به عنوان یک مربی نبود من مسئولیت آنها را نیم پز. من تا به حال واقعی آموزش را انجام دهد.

زمانی که من به دست آورده تجربه و حفر عمیق تر به دانش آموزانی که فاقد مسئولیت شخصی مورد استفاده قرار گرفت به پدر و مادر خود را نجات و آنها را از هر نتیجه و بالقوه-اشتباه است. هدف این بود که به اکسل در روشن با سرعت و نه به واقع یادگیری و رشد به عنوان یک فرد. زمانی که من دانش آموزان به طور مستقیم به سیاست های برنامه درسی (آنهایی که آنها می خواهم دریافت در اولین روز از ترم) آنها اغلب التماس من برای فرصت دیگری را از طریق آسان peasy اعتبار اضافی ادعا می کنند من به سادگی نمی مانند آنها (و من “با بازی مورد علاقه”) یا این که من ناعادلانه بودن.

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. برخی از 18 سال دانش آموزان اقدام مانند کودکان نوپا سر پای خود بایستند. رفتار خود را با لحن و کلمات خود را به سادگی وحشتناک. کودک پیش دبستانی من بهتر رفتار. او همچنین می داند که چگونه به نم و عذر خواهی که او را از انجام کاری اشتباه است.

عدم تواضع و فروتنی از صداقت و از خود آگاهی به معنای برخی از دانش آموزان نمی تواند واقعا موفق شود–مهم نیست که چگونه هوشمند شدند. در کالج دانشجویی و نیازهای اساسی برخی از بقا-رشد مهارت های. وجود صفر دست نگه داشتن. اگر شما نمی نشان می دهد تا به کلاس یک تعداد معینی از بار شما کاهش یافته و از کلاس. اگر شما به نوبه خود در محل کار در زمان هایی که کار نمی تواند مدرج و در نتیجه دریافت یک صفر است. اگر شما نمی شرکت در کار گروهی همسالان خود تماس شما در آن است. بسیاری از دانش آموزان روشن خواهد شکست این کلاس و مجبور به تکرار آن ترم بعد چون آنها حاضر به رعایت درسی.

پدر و مادر ناجور در حال حاضر در مورد گرفتن بچه ها خود را به سطح بعدی در مدرسه در دانشگاهیان و extracurriculars اما این چیزی است که ما باید با تمرکز بر. آموزش حرکت نمی رفته است. کودکان به طور طبیعی کنجکاو هستند و سازگار است. بچه های ما نیست به مقصد به شکست زیرا آنها از دست رفته چند ماه در ساختمان مدرسه. حتی اگر این پناهگاه در محل مقرر در سراسر تابستان ادامه و به سقوط ما آن را کشف کردن.

پدر و مادر شما می توانید با استفاده از این روز و هفته به القای در بچه های خود را و برخی از مهارت های است که آنها خدمت می کنند به خوبی برای زندگی است. می گویند که آنها در ظروف سرباز یا مسافر. آموزش آنها را به خود به اشتباه خود عذر خواهی و جبران. آموزش آنها را در مورد کار تیمی با انجام پروژه ها و کارهای به عنوان یک کل خانواده است. آنها را نشان می دهد که چگونه برای مدیریت پول با راه اندازی یک سیستم کمک هزینه. اجازه دهید آنها را به مبارزه در برابر, چون در مبارزه آنها یاد بگیرند برای حل مشکل-(و درخواست کمک در صورت لزوم).

من از شما التماس نمی انجام این کار برای آنها. نمی متنعم و آنها را مانند آنها در یک آموزشی آبگرم. بله ممکن است ما کنار آنها کار می کنند بیشتر از همیشه قبل از, اما ما نیاز به خطا در کنار حمایت و تشویق مصرف بیش از. به جای سرمایه گذاری وقت و انرژی خود را به کمک به بچه های خود و یادگیری مهارت های است که به نفع آنها خواهد در آموزش و پرورش خود را در موقعیت های اجتماعی و در مشاغل آینده خود.

شما و بچه های خود را که سال ها به حرکت علمی-آماده شدن برای کالج مدرسه تجارت و یا هر مسیر آینده آنها را. این بار شما باید با آنها در حال حاضر با ارزش است و ارائه می دهد فرصت برای سرمایه گذاری در آموزش کودکان خود مهارت های زندگی — که مسلما فقط به عنوان مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de