به عنوان یک زن این است که آنچه من می خواهم شما بدانید در مورد نژاد پرستی


JehavaBrown
حسن نیت ارائه میدهد از Jehava قهوه ای

به عنوان یک زن تاثیر گذار در امریکا, صندوق من شده است با آب گرفتگی سوال در مورد نژادپرستی در هفته گذشته. قلب من سنگین است از وقایع کنونی اما مردم بیدار شدن از خواب, پرسش و مبارزه برای تغییر دهد و خانواده من و من امیدوارم.

من ساخته شده یک لیست از سوالات متداول و من پاسخ آنها را به بهترین توانایی من است. به هیچ وجه من می تواند صحبت می کنند برای مردم در همه جا, و من نمی خواهد سعی کنید به. من یک مادر هستم و من یک دوست. من یک صاحب کسب و کار یک کارآفرین و رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و اینها افکار من:

چگونه می توانم توضیح نژادپرستی به فرزند من?

وجود کامل گفتگو به این نکته مهم است که شما آن را داشته باشد. بچه ها من تا به حال پنج سال بچه های قدیمی به آنها بگویید که آنها را دوست ندارند مردم سیاه و سفید به طوری که آن را هرگز خیلی زود است.

برای بچه های جوان مهم است که به آنها بگویید که معنی مردم در این جهان (آنها در حال حاضر می دانیم این) و برخی از مردم متوسط به مردم به دلیل رنگ پوست خود را. من هم لمس شخصی خود را نمایش و که شما بر این باورند که ما باید همیشه به دنبال راه هایی برای چوب برای دیگران زمانی که آنها در حال ناعادلانه رفتار و به طور خاص است که ما مطمئن شوید که ما همیشه انجام دهید که برای مردم رنگ.

برای ما ایمان همیشه عوامل به مکالمه. بحث ما در مورد چگونه نژادپرستی گناه است و چیزی است که می شکند قلب خدا. بحث ما در مورد چگونه آن را به او مهم است که ما در تلاش برای زندگی ما با عشق و محبت.

آن است که بسیار مهم است به این گفتگو. سیاه, پدر و مادر باید به یک میلیون مکالمات مانند ما با اين بچه ها و آن را می شکند قلب ما. آن را سخت به بحث در مورد هر چیزی که باعث نمی شود که بچه های ما احساس بزرگ در داخل اما لطفا آن را انجام دهد خیلی مهم است. مستقیم, زیرا آنها می تواند یک تفاوت بزرگ تر از شما می دانید.

آیا شما هر گونه توصیه برای بالا بردن فرزندان ما متفاوت است ؟

داشتن صادقانه گفتگو در مورد نژاد پرستی در آغاز راه است اما عمدا تنوع زندگی خود را فقط به عنوان مهم است.

شما نیاز به بحث در مورد تمام افراد مساوی و در مورد سیاه, افراد مثبت, اما شما همچنین نیاز به نشان دادن آن با اقدامات خود را. من شما را تشویق به عمدی در آوردن تنوع به صفحه اصلی خود را به زندگی و روال خود را به نشان می دهد که آنچه که شما در حال موعظه است که واقعا در قلب خود را. آیا فقط تماشای فیلم با تمام سفید کست خواندن کتاب از نویسندگان, دنبال, سفید اثرگذارندهها در Instagram و یا مردم در خانه خود را که تنها از نگاه درست مثل شما.

آن را واقعا نشانی از شروع در صفحه اصلی. هنگامی که زندگی خود را کمتر سفید شسته شده شما را افزایش خواهد داد کودکان است که ریشه دوانده باورهای دیگر نژادها. هنگامی که آنها را ببینید سیاه مردم در زندگی خود را مثبت نشان داده شده در تلویزیون خود را در کتاب ها خوانده اند و با اسباب بازی های آنها بازی را تغییر ادراک خود به یکی از گنجاندن و برابری.

چه چیزی اشتباه است با گفتن ” من نمی بینم رنگ و یا آموزش فرزندان من است ؟

As A Black Woman, This Is What I Want You To Know About Racism
Freestocks.org

برای اولین بار بچه های خود را ببینید, رنگ, حتی اگر شما فکر می کنم شما در حال آموزش آنها نیست. همه ما با دیدن رنگ و آن این است یک چیز بد است. خدا ما را منحصر به فرد متفاوت است و ما باید آن را بپذیریم. این است که چگونه تغییر خواهد واقعا اتفاق می افتد. ما نمی, همه, همان, و هنگامی که ما جشن می گیرند کسانی که تفاوت های آن را تغییر کلیشه ها و برداشت.

گفت: “من نمی بینم رنگ” می تواند مضر به دلیل آن است که در نظر گرفتن دور از اذعان به مسائل مردم از رنگ در این کشور روبرو هستند. ما نیاز به آن اذعان به طوری که می توان آنها را از میان بردند. وجود دارد بسیاری از تعصبات است که هر آمریکایی است, از آن است سیستمیک و پیام ها شده اند در همه جا پس از تولد. ما نیاز به آنها را تشخیص دهد و نمی تواند منفعل در مورد آنها. این باعث می شود تفاوت.

ما نمی گویند “من نمی بینم رنگ” از آنجا که ما رنگ اولین چیزی که متوجه شده. گفت که ممتاز است.

زندگی احساس می کند واقعا برای من سخت; چگونه می توانم از امتیاز زمانی که آن را احساس نمی کند که در راه است ؟

امتیاز سفید است گفت: نه که شما لازم نیست که یک زندگی سخت و یا که چیز بد نیست برای شما اتفاق افتاده است. هیچ کس در جهان می تواند دور زدن آن است. این بدان معنی است که پوست شما رنگ است و نه چیزی است که زندگی خود را سخت تر است.

امتیاز سفید است که از نژادپرستی نظاممند. وجود دارد بسیاری از سیستم هایی که شده اند در محل قرار داده برای سرکوب مردم از رنگ برای دهه ها و بسیاری از آنها شده اند برچیده شد.

مطالعات نشان می دهد یک فرد به احتمال زیاد به استخدام در صورتی که یک صدایی نام خود را از سر گرفت. آنها نشان می دهد که کودکان منظم و سخت تر از خود را سفید همسالان برای همین مسائل در مدرسه و که سیاه پوستان را به طور چشمگیری دیگر احکام زندان برای همان جرم است که یک فرد سفید را مرتکب. آنها نشان می دهد که نسل ثروت وجود ندارد و در جوامع به دلایل مختلف و این که “redlining” هنوز هم اتفاق می افتد به تشویق تفکیک و برای حفظ مردم سیاه اشغال کمتر مسکن در کمتر محله. لیست در می رود و در هیچ یک از آن خوب است.

نگاهی به برخی از زمان به تحقیق آمار برای سیاه مردم در زمینه های زیر:

-نرخ بیکاری.

-مالکیت خانه.

-احتمال کشیده شدن بیش از.

-زنان سیاه و سفید مرگ در هنگام زایمان.

-این شکاف ثروت.

وجود دارد و سیستم در محل است که آن را سخت تر برای مردم را به تحصیلات تکمیلی دانشکده یک کار خوب و خرید یک خانه.

من نمی فهمم این شورش و غارت — چرا این قدر خشونت?

بنابراین واقعی واقعیت است که وجود دارد تن از تظاهرات مسالمت آمیز به طور مداوم در حال وقوع است که شامل صفر خشونت است.

اما برخی وجود دارد که عبارتند از غارت ،

من نیست و هرگز نمی خواهد چشم پوشی از خشونت اما آن را بسیار مهم برای مردم آن را درک کنند.

برای سال های سیاه مردم تلاش کرده اند تظاهرات مسالمت آمیز و ناشی از آن است هیچ تغییر دهید. چند سال پیش khezri آغاز یک جنبش مسالمت آمیز اعتراض کنند. آن را تنها به ایستادگی در برابر نژاد پرستی در کشور ما است. به جای آن از هم جدا شده و ساخته شده در مورد پرچم و unpatriotic.

در حال حاضر وجود دارد بیشتر به دلیل شورش مردم سیاه و سفید خسته شده صدمه دیده و تلاش برای بدست آوردن توجه کسانی که تحت تاثیر قرار نمی. آنها در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را به ایستادن و انجام کاری در مورد بی عدالتی در امریکا است. تمام نکته این است که به توجه به علت. این مهم است که باقی می ماند متمرکز بر علت است که آنها در حال مبارزه برای اقدامات چند نفر.

تنها راه تغییر اتفاق می افتد این است که اگر کسانی که بهره مندی از نژاد پرستی می گویند آن را نمی خواهد دیگر.

چه هستند برخی از کتاب های خوب برای یادگیری در مورد نژاد پرستی برای هر دو بزرگسالان و بچه ها ؟

من شما را تشویق به کتاب های گوگل در, تنوع, نژادپرستی, نژادپرستی نظاممند و آموزش بچه های خود را در مورد آن به دلیل وجود دارد بسیاری از خارج وجود دارد, اما در اینجا برخی از به شما آغاز شده است.

برای بزرگسالان:

چرا همه سیاه و سفید بچه ها نشسته و با هم در کافه تریا -بورلی تاتوم

از فقر به جنگ با جرم و جنایت: ساخت توده حبس در امریکا – الیزابت Hinto

جدید Jim Crow – میشل الکساندر

سفید, شکنندگی – رابین Diangalo

بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد نژاد – kronda

نهفته معلم من به من گفت: همه چیز خود را در تاریخ آمریکا کتاب درسی رو اشتباه – جیمز Loewen

برای بچه ها:

مو عشق – Vashti هریسون

جوانترین Marcher – سینتیا لوینسون

مقاومت در برابر – ورونیکا اتاق

همه آمریکایی پسران – Jason رینولدز

ما متفاوت هستیم ما همان – بابی Kates

کمی افسانه – Vashti هریسون

چگونه شما تجربه نژادپرستی در وبلاگ نویسی? شما به نظر می رسد بسیار موفق است.

من شده اند با موفقیت در این کسب و کار, اما من کار کرده اند و من پشت کردن. بعد از چت با سازندگان آن به نظر می رسد من به کار دو بار به عنوان سخت دیده می شود و یا برای انتخاب شغل است. در اینجا برخی از راه من تجربه این را به عنوان یک تاثیر گذار/وبلاگ نویس:

برندها به طور معمول اجرا در تبلیغات با خانواده ما در Facebook و سایر کانال های رسانه های اجتماعی. این فوق العاده است اما تقریبا در هر زمان وجود خواهد داشت بسیاری از نژادپرستان نظرات زیر تبلیغ ما نسبت به خانواده ما پسران من و شوهرم شده است. چیزی که اثرگذارندهها معامله نیست در همه.

بسیاری از تاثیرگذاران رشد در راه های مختلف اما بیشتر از فریاد کردن هر یک از دیگر و حساب و انجام عملیات که در آن مردم باید به دنبال همه گنجانده شده است را وارد کنید. کسانی که در کسب و کار که 200K+ پیروان همه به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن افرادی که تنها به نگاه مانند آنها. هیچ مردم وجود دارد از رنگ. من خواسته اند قبل را شامل می شود و گفته شد توسط یک فرد که من حساب نیست مثل ایشان و آنها سعی می کنید برای به اشتراک گذاری مانند حساب. اما من هرگز با چشمان آبی و نه من می خواهم به, پس از ورود یک مسئله عمده در این فضا است.

اصلی وجود دارد که پرداخت شکاف. سیاه ترین اثرگذارندهها نخواهد پرداخت می شود در هر نقطه در نزدیکی همان نرخ به عنوان همتایان خود.

کل فضای بسیار تفکیک شده و مارک نیست به همان اندازه انتخاب ما برای مبارزات. من شده است در بسیاری از سفرهای که در آن من بود به وضوح تنها سیاه و سفید, وبلاگ نویس, برای هر 10-20 سفید وبلاگ نویسان. بیشترین مبارزات را هشتگهای بنابراین شما می توانید ببینید که چه کسی دیگری در حال کار بر روی آن است. من را پیدا خواهد کرد که با 20 نفر را استخدام کرد, من فقط یکی از رنگ. فرصت های شغلی کمتر از سفید اثرگذارندهها با توجه به مقدار “لکه” در دسترس برای مردم رنگ (و این است که اگر یک نام تجاری است که “تنوع” در همه).

این یک چالش است اما خدا هنوز به من کمک کرد تا رشد این کسب و کار حتی اگر بسیار کندتر از همکاران من.

من در برخورد با “نژادپرستی معکوس” اما بسیاری از مردم به من بگویید که یک چیز. شما می توانید توضیح دهید ؟

شما به احتمال زیاد با تجربه تعصب اما نژادپرستی معکوس است نه یک چیز تعریف.

نژادپرستی و تعصب نیست همین.

نژادپرستی یک سیستم است که در آن یک نژادی اکثریت قادر به اجرای آن قدرت و امتیازی بر دیگری مسابقه را از طریق سیاسی و اقتصادی و نهادی به این معنی است. تفاوت مهم این است که نژادپرستی و تعصب + قدرت. دو کار با هم برای ایجاد سیستم نابرابری.

شده است وجود دارد هرگز یک ملی مجموعه ای از قوانین و یا سیستم را به طور سیستماتیک سرکوب مردم سفید یا فشار آنها را به یک وضعیت کمتر. بنابراین به همین دلیل است که نژادپرستی معکوس امکان پذیر نیست اما تعصب است.

چه می توانم انجام دهم برای کمک به ایجاد تغییر در کشور ما ؟

– تغییر واقعا شروع در صفحه اصلی. باید مکالمات خود را با کودکان و نوجوانان و عمدا آوردن تنوع را به زندگی خود را.

– باید کسانی که سخت مکالمات خود را با دوستان و اعضای خانواده. نمی تواند منفعل اما ایجاد یک پایه است که نژاد پرستی اشتباه است.

– رسانه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند است. ارسال اخبار و معنی دار الگوهای رفتاری و مقالات آموزشی. آن است که توانایی برای باز کردن چشم دیگران و باعث می شود یک تغییر است.

– آموزش خود و کسانی که در اطراف شما با خواندن کتاب و تماشای فیلم های مستند در نژاد پرستی. آن را به باز کردن چشم خود را به عنوان به خوبی به عنوان آمد تا در گفتگو با کسانی که در اطراف شما.

– ثبت دادخواست به ایستادگی در برابر بی عدالتی است. وجود دارد ثابت دادخواست در اطراف افرادی که در حال تجربه نژادی و بی عدالتی است.

توقف جستجو برای یک راه گریز به احساس بهتری در مورد یک داستان وحشتناک و آموزش خود را در تعصب و استانداردهای دوگانه و سپس بصورتی پایدار و محکم ایستاده برای عدالت است.

– وجود دارد تن از سازمان شما می تواند کمک به در دولت شما و در سراسر کشور برای مبارزه با بی عدالتی در هر سطح در امریکا است. کسانی که دلار مهم است.

چه شما بیشتر می خواهید مردم سفید می دانید ؟

صدای خود را می سازد تفاوت.

هنگامی که شما تصمیم به دیگر سکوت و یا منفعل یا وحشت داشتن بیش از کلمات درست می گویند همه چیز تغییر خواهد کرد. زمانی که کسانی هستند که با بهره گیری از نژادپرستی را انتخاب کنید به صحبت کردن در برابر آن تحول رخ خواهد داد. متاسفانه, آن را نمی خواهد با مردم صحبت کردن در مورد آن است. اتفاقی است که برای چندین دهه است. طول می کشد تا کسانی که تحت تاثیر قرار به گفتن “نه بیشتر.”

شما نمی توانید اجازه دهید این یک مد زودگذر. شما باید به مبارزه ادامه برای گنجاندن در هر منطقه از زندگی خود را. آن را می توانید تغییر دهید و شما باید قدرت به آن را انجام دهد. شما می توانید اجازه دهید زندگی و ادامه آن برای چند دهه و یا شما می تواند کمک به شکستن زنجیره ای از نژادپرستی در این کشور است.

آیا شما می خواهید امتیاز یا نه, این کشور ساخته شده یک سیستم به آن را به شما بدهد. شما می توانید با استفاده از این امتیاز به تغییر همه چیز برای من زیبا, هوشمند, شگفت انگیز, سیاه و سفید پسر و یک میلیون نفر دیگر.

این پست در اصل در ظاهر Onlygirl4boyz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im