به عنوان یک زن سیاه و سفید در محل کار, و من امیدوارم که زمان در حال تغییر


black-woman-in-the-workplace
Andrea Piacquadio/Pexels

ما شنیده ام گریه می کند از مادران در سراسر جهان در پاسخ به جورج فلوید نهایی درخواست تماس خود را mama التماس برای کمک به, حسرت, شنیده می شود یکی از آخرین زمان. در طول چند هفته گذشته ما هم شنیده ام از معترضان در خیابان ها راهپیمایی در جوامع از بروکلین به لا فریاد “نه عدالت بدون صلح” و “می گویند نام او” یک تماس اقدام برای فدرال و دولت های محلی و ادارات پلیس در سراسر کشور به انجام بهتر. یک تماس برای نگه داشتن کسانی که مسئول جنایات خود را در برابر انسان آنها به معنای محافظت و خدمت بدون توجه به رنگ پوست خود را.

به عنوان برخی از ما گرد و غبار خود را خاموش فشار رو به جلو و بازگشت به دنیای کار به عنوان یک فرد این همه احساس متفاوت است. چگونه می تواند آن را نه ؟ به خصوص به عنوان یک فرد سیاه و سفید قصد بازگشت به سفید محیط کار مثل من. من کار در کنار زنان سفید. من رئیس یک زن. این سازمان کوچک من کار برای تاسیس شد توسط یک زن.

به عنوان تنها کسی که از رنگ در کارکنان و تنها زن سیاه و سفید در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش داده است من سوخت من در مدت طولانی نیاز به استفاده از معتبر صدا در حالی که در محل کار است. در حالی که چند روز به طول چند هفته گذشته شده اند از لحاظ احساسی غیر قابل تحمل در زمان پیدا کردن صدای من و با استفاده از آن شده است که پوشش نقره ای برای من — اگر وجود دارد می تواند مانند یک چیز در یک زمان مثل این.

من را دریافت نمی اشتباه من همکاران که درک و واقعا می خواهید به یادگیری و انجام بهتر. به عنوان همکاران من اما از همه مهمتر به عنوان سفید مردم آنها را درک نیاز به عمل در حال حاضر و به خاطر قرار دادن در کار است. آنها خواندن کتاب در مسابقه. کشف آنها سوال سخت با علاقه و متعهد به بهبود درک خود را از گرفتاری های مردم سیاه و سفید من مردم. حضور آنها در آموزش به امید ترک آموزش گفت: با بیشتر خود آگاهی و ناگفته دستور برای بیرون رفتن و تحصیل متحد به پیاده روی پیاده روی.

در عین حال من نمی تواند کمک کند اما ترس و تعجب می کنم که با کنجکاوی اگر من تازه کشف شده صوتی را پس از یک سال گذشته استقبال همان راه است. را با استفاده از معتبر صدای فشار آنها را به گوشه ای ساختن دیوار برای محافظت از خود را از حقیقت از کلمات ؟ من عقب نشینی دوباره به پیله که نگه داشته است من امن در طول تمام حرفه ای حرفه ای ؟ من برگرداندن به حال زنی که پنجه خط برای حفظ صلح ؟ من خواهد بود این زن که نگران است که زبان از قلب خود را با عشق و شور و صحت دیده خواهد شد به عنوان یک تهدید به جای یک استارت مکالمه? من می دانم که من نمی تواند به عقب برویم به “آن زن” که نمی با استفاده از صدای خود را در راه آن است که به معنای استفاده می شود.

روند هشتگهای مانند #ShareTheMic تلاش برای تقویت صدای زنان به عنوان زنان سفید پوست دست خود میکروفون به زنان برای روز اجازه می دهد آنها را به شنیده می شود — زنان سیاه و سفید که در زمینه های مانند خبرنگاری و بازیگری هستند و صاحبان کسب و کار و بیشتر. اما #ShareTheMic Instagram ابتکار به اندازه کافی است ؟ آنچه در مورد زنان که از خواب بیدار هر روز که کار در بیمارستان که پرستاران که خانهدار است که کار در daycares که نشستن در اتاق هیئت مدیره شانه به شانه با افرادی که رنگ پوست مطابقت ندارد ایشان — چه در مورد کسانی که صدای?

در یک 2019 مقاله در نیویورک تایمز سردبیر و خبرنگار Lauretta چارلتون کالبدشکافی یک گزارش به نام “بودن در شرکت های بزرگ امریکا.” یک سال از زمانی که این مقاله منتشر شد, من معتقدم که ما در حال تبدیل به یک گوشه — و ما نمی نیاز به یک مطالعه ما وجود دارد. ما نیاز به شجاعت و روزمره مردم سیاه و سفید و قهوه ای و تمام بدن مایل و قادر به ایستادگی در برابر نژادپرستی و بی عدالتی و مبارزه برای برابری. جورج فلوید قتل در مه بود و باقی خواهد ماند کاتالیزور برای تغییرات جلوتر از ما. آنها باید چوب.

برای زنان سیاه پوست مثل من امیدوار هستم که کلماتی که ما را ترک لب ها می تواند کمک به اهلی آب مشکل پیش رو است. مبارزه برای برابری جنسیتی در محل کار, حق شنیده می شود و این نبرد هنوز به برنده خود ادامه خواهد داد به ما حرکت رو به جلو به آنچه که من امیدوارم که ما طبیعی است.

من برای یک, هستم مذکور این فرصت را به mop تا درک احساسات صدمه دیده از من سفید اعضای خانواده و دوستان و همکاران. من ایستاده در پوست من, آماده به شنیده می شود. شده است وجود دارد تغییر — البته آهسته اما آن اتفاق می افتد با این وجود. آن است که ریختن به محل کار و روند هشتگهای مانند #blacklivesmatter و #sayhername و #alllivesmatter هم بزنید یک گلدان پر از احساسات است.

به عنوان یک جامعه از بسیاری از ما در حال ورود به یک دنیای جدید و بهتر از آنچه در آن مانند به نظر می رسد به یک زن صدای خود را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>