بسیاری از هدفون ثابت هستند به این معنا که شما نمی توانید واقعا مبادله یک بخش دیگر. با توجه به گزارش های اخیر از بلومبرگ آنها ادعا می کنند که اپل شایعه پایان هدفون را سرپیچی از هنجارهای و با تعویض قطعات است که تکیه بر آهن ربا برای اتصال با یکدیگر.

تبلیغات

ما شده اند با شنیدن شایعاتی که اپل در حال کار بر روی یک جفت از بالا پایان over-ear headphones. این شرکت را منتشر کرده است با نام تجاری خود را از over-ear headphones قبل از, است و به جای آن عمدتا متمرکز بر earbuds مانند با EarPods, AirPods و AirPods Pro. اگر بلومبرگ گزارش دقیق است و سپس این خواهد بود که یک مجموعه جالب از هدفون از اپل.

این گزارش ادعا می کند که قطعات آن تعویض خواهد شد شامل پدهای و هدبند. این به این معنی است که آن را شبیه به اپل دیده بان که در آن کاربران می توانند مبادله قطعات بسته به نیازهای خود را مانند زمانی که آنها می خواهند به استفاده از آن برای تمرین و یا اگر آنها می خواهند چیزی بیش شیک برای استفاده روزمره است.

اپل نمی خواهد در این شرکت برای اولین بار به معرفی مدولار هدفون. در واقع در سال 2019 ما بررسی AIAIAI را TMA-2 HD هدفون که یک جفت هدفون که در حال مدولار اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب بین های مختلف هدبند (برای راحتی و یا اتصال بلوتوث) به earcups خود را که در آن وجود دارد متفاوت خواهد بود و صدا امضا برای آنها را به از را انتخاب کنید با توجه به گوش دادن اولویت است.

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره هدفون. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im