جدید اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro در حال حاضر در دسترس به منظور

هنگامی که اپل خود را اعلام کرد جدید iPad Pro در اوایل سال جاری یکی از ویژگی های جدید از iPad Pro و نرم افزار خود را برای پشتیبانی از مک. به این منظور اپل همچنین اعلام کرد یک سحر و جادو جدید صفحه کلید و لوازم جانبی برای iPad جدید نرم افزار است که می آید با طراحی دوباره قیچی سوئیچ و کلید ساخته شده است در لای شیار.

تبلیغات

اگر این برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما ممکن است علاقه مند در شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که اپل اعلام کرده است که در آن سحر و جادو جدید صفحه کلید و لوازم جانبی در حال حاضر در دسترس برای سفارش. با استفاده از این لوازم جانبی آن را در اصل خود را به نوبه خود iPad Pro به یک شبه مک بوک-مانند تجربه خوب است که اگر شما بعد از یک لپ تاپ جایگزین.

در حالی که iPads ها به تازگی به دست آورد توانایی پشتیبانی از خارجی موش علاوه بر این از لای شیار پشتیبانی بدان معنی است که کاربران نمی خواهد نیاز به یک موس با آنها را اگر آنها در حال کار در خارج. جدید سحر و جادو صفحه کلید نیز ارائه می دهد بهبود در نظر زاویه دید که در آن است در حال حاضر بیشتر قابل تنظیم نسبت به قبلی صفحه کلید هوشمند و لوازم جانبی.

متاسفانه جدید سحر و جادو صفحه کلید نمی آیند نیست ارزان. این قیمت با شروع از $299 به صورت 11-inch, iPad Pro, و $349 برای 12.9 اینچ مدل. آنها را سازگار با 2018 اپل جوانب مثبت و 2020 مدل و می تواند خریداری شده از اپل سایت.

در زمینه اپل >تبادل نظر >قرص. بیشتر بخوانید درباره iPad, iPad Pro و صفحه کلید. منبع: اپل

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر