اپل بلوتوث محدودیت مانع فرانسه تماس ردیابی برنامه

یکی از مشکلات با توسعه برای دستگاه های اپل است که این شرکت دارای یک دیواره باغ رویکرد به خودی. این معمولا به معنی محدودیت های زیادی است که توسعه دهندگان تمایل دارند به صورت هنگامی که در تلاش برای ایجاد برنامه های کاربردی برای پلت فرم iOS. متاسفانه برای دولت فرانسه به نظر می رسد که اپل محدودیت های اطراف بلوتوث است که مانع تلاش های خود را در ایجاد یک تماس ردیابی نرم افزار.

تبلیغات

با شیوع کروناویروس در سراسر جهان گسترش تماس, ردیابی از اهمیت فوق العاده آن را به عنوان اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی را به سرعت شناسایی که فرد آلوده ممکن است در تماس با. فرانسه در حال توسعه یک برنامه از خود, اما, اپل, بلوتوث, محدودیت های در حال ساخت آن را دشوار است برای ادامه.

صحبت به بلومبرگ فرانسه دیجیتال وزیر Cedric O گفت: “ما در حال درخواست اپل برای بلند کردن مانع فنی به ما اجازه می دهد به منظور توسعه مستقل اروپایی سلامت حل خواهد شد که ما گره خورده است سیستم بهداشت و درمان.” متاسفانه به نظر می رسد که اپل نیست budging به ایران ظاهرا پیشرفت نیست.

که گفت:, آن را باید به ذکر است که اپل و گوگل به تازگی اعلام کرد که آنها را به همکاری با یکدیگر برای توسعه تماس با ردیابی رابط های برنامه کاربردی است که ساخته خواهد شد به سیستم عامل iOS و آندروید اجازه می دهد توسعه دهندگان به استفاده از آن. شده اند وجود دارد برخی از نگرانی های مطرح شده در مورد این و ما تصور کنیم که دولت احتمالا می خواهید برای توسعه این برنامه های خود را.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره برنامه های Coronavirus Covid-19 و iOS. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر