ما شده اند با شنیدن گزارش ها از منابع متعدد که اپل هنوز هم قصد دارد در راه اندازی آیفون 12 در سال 2020 است. اما حتی پس از آن ممکن است به تعویق افتاد. در حال حاضر یک گزارش جدید از وال استریت ژورنال تایید کرده است گزارش آن جایی که آنها ادعا می کنند که تولید جدید اپل می تواند با تاخیر یک ماه.

تبلیغات

چه این به این معنی است که به جای آن از اواخر ماه سپتامبر انتشار اپل می تواند به جای آن مجبور به انتشار جدید خود را اپل در ماه اکتبر. این به نظر می رسد به خط کردن با وی اگر چه که در گزارش اشاره کرد که آن را احتمالا می تواند تحت فشار قرار دادند تا نوامبر است. این همه گفته می شود با توجه به شیوع کروناویروس که نهفته است راه اپل روش محصولات خود را.

برای مثال کارخانه ها در چین مجبور به تعطیل در طول مراحل اولیه شیوع ویروس. سپس نیز وجود دارد محدودیت های مسافرتی که قرار داده شده است به محل برای جلوگیری از گسترش ویروس و مانند آن گزارش شده است که اپل مهندسین قادر به پرواز کردن به امکانات تولید برای تست برخی از ویژگی های مانند 5G.

که می شود گفت این خواهد بود که اپل برای اولین بار با تاخیر انتشار از آی فون. با آی فون ایکس, این گوشی فقط راه اندازی شد در ماه نوامبر در سال 2017. آیفون XR نیز به طور مشابه به تاخیر افتاد که در آن تنها به فروشگاه در اکتبر 2018. بدیهی است که این گزارش باید با یک دانه نمک در حال حاضر, اما اگر شما در حال برنامه ریزی برای دریافت 2020 اپل, شما می تواند در یک صبر کنید و حتی پس از آن عرضه می تواند محدود شود.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آیفون. منبع: وال استریت ژورنال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im