از زمانی که اپل راه اندازی iPad Pro با آن 120Hz Pro صفحه نمایش حرکت های بسیاری شده اند تعجب وقتی که تکنولوژی را بریزد پایین به آی فون. پس از همه, ما در حال دیدن بیشتر گوشی آندروید سازان معرفی ویژگی های مشابه به گوشی های هوشمند خود را پس چرا نمی آی فون بیش از حد ،

تبلیغات

اگر شما امیدوار بودند برای دیدن یک آیفون با 120 هرتز نرخ تجدید صفحه نمایش شما می تواند در شانس. دلیل این است که در طول یک Periscope جلسه بلومبرگ خبرنگار Mark Gurman (که ثابت می شود بسیار خوبی متصل خصوص منتشر نشده اپل اطلاعات مربوط) گفت که این یک احتمال است که در سال 2020 به اپل می تواند با 120Hz Pro حرکت را نمایش می دهد.

لازم به ذکر است که Gurman نمی کند در واقع تایید اگر چنین ویژگی در واقع می خواهد ورود به اپل بلکه او معتقد است که ممکن است تا شاید فکر می کنید امید خود را فقط رتبهدهی نشده است. او همچنین نشان می دهد که اگر این قابلیت را ندارد می رسند برای اپل, احتمالا خواهد بود منحصر به فرد به اپل مدل بالاتر پایان آن نیز انتظار می رود با ویژگی های اضافی مانند LiDAR اسکنر ساخته شده است که اولین آن در سال 2020 آی پد نرم افزار.

این امر می تواند خوب به اپل را سریع تر نرخ refresh برای خود اپل اما اینکه آیا یا نه آنها باقی مانده است دیده می شود. مانند ما گفت: بیشتر گوشی های آندروید شروع به ارائه ویژگی های پس از آن نمی شود اگر اپل شد و در نهایت به عضویت در, حتی اگر آن را ممکن است لزوما با 2020 آی فون صف.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آیفون. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de