در حال حاضر میزان PPE که پزشکان و پرستاران از طریق خیلی مجنون با توجه به بالا بودن تعداد COVID-19 موارد است. ما شاهد چگونه افراد و شرکت ها در حال انجام بخشی خود را برای کمک به مانند اپل که مشغول به کار با تامین کنندگان خود را به طراحی و تولید سپر چهره برای frontliners.

تبلیغات

اگر شما می خواهم به قرض دادن یک دست کمک به برخی و یا شاید شما فقط می خواهید آن را برای خودتان و سپس شما ممکن است علاقه مند به یادگیری است که اپل پس از ارسال دستورالعمل در وب سایت خود را که در آن کاربران می توانند یاد بگیرند که چگونه خود را به صورت سپر و چه نوع از مواد آنها نیاز خواهد شد.

برای بیشتر قسمت ها به نظر می رسد بسیار ساده است که در آن همه کاربران نیاز به یک سپر ساخته شده از PET شفاف یا PETG, همراه با یک پیشانی باند و تسمه سیلیکونی. اندازه گیری های دقیق را می توان در اپل پشتیبانی سایت همراه با برخی از دستورالعمل در پیدا کردن مواد جایگزین و همچنین فایل های طراحی شما نیاز به قطعه آن همه با هم.

مانند ما گفت: ما شاهد بوده ام که چگونه شرکت ها و افراد پا کرده اند تا با ایجاد ماسک و محافظ برای frontliner بهداشت و درمان کارگران, بنابراین اگر شما می خواهید به قرض دادن یک دست کمک به ایجاد برخی از چهره سپر و اهدای آنها به بیمارستان های محلی و سپس این دستورالعمل ممکن است در مفید آمده است.

در زمینه اپل >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im