در حالی که برخی از افراد خوش شانس هستند به هنوز کار می شود و قادر به کار از خانه وجود دارد که احتمالا هزاران نفر از مردم (اگر نه بیشتر) در سراسر جهان که در حال خروج از محل کار و یا مجبور به بستن کسب و کار خود را با توجه به کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه وجود دارد که برخی از آنان پیش بینی می کنند که ما می تواند به جلو نگاه به یک رکود اقتصادی.

تبلیغات

در نهایت این به این معنی است که مردم پول کمتری برای خرج کردن بیش از پیش و هر چه پول آنها, آنها را بدون شک می خواهید به استفاده و صرفه جویی برای مسائل مهم تر مانند نیازهای روزانه. اپل پیش بینی این چنین گزارش کاهش سفارشات خود را برای 5G آی فون.

این است که با توجه به یک گزارش از DigiTimes wo ادعا می کند که شنیده ها از منابع که اپل در پشت برش در تعدادی از قطعات آنها نیاز به آیفون آینده 12 است که انتظار می رود راه اندازی می شود بعد از این سال. این به نظر می رسد نشان می دهد که این شرکت پیش بینی است که آنها ممکن است نه لزوما فروش به عنوان بسیاری از گوشی به عنوان آنها را پیش بینی کرد.

ما شنیده و شایعات متعدد در اطراف آی فون 12 راه اندازی که در آن برخی ادعا می کنند که این گوشی ممکن است با تاخیر به 2021 به عنوان اپل ظاهرا انتظار برای بهبود اقتصاد قبل از راه اندازی گوشی. دیگران ادعا می کنند که اپل می تواند همچنان به عنوان برنامه ریزی شده. در هر صورت, آن را با یک دانه نمک و فقط زمان خواهد شد بگویید چه اپل قصد دارد خواهد بود.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره 5g و آی فون. منبع: cultofmac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de