جهان نیاز به گروه با هم در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19 شیوع ویروس. این است که دیگر یک مسئله از یک کشور با بحران مواجه است اما کل جهان است. ما در حال شروع به دیدن شرکت های مختلف شروع به ایجاد تغییرات به عملیات خود را برای کمک به انجام بخشی خود را در مبارزه با این بیماری است.

تبلیغات

برای اپل به نظر می رسد که آنها در حال کار در چند جبهه. با توجه به یک گزارش از موسیقی دنیای کسب و کار آنها آموخته اند که اپل موزیک بی سر و صدا راه اندازی 50 میلیون دلار پیشرفته صندوق که آنها را دادن به موسیقی indie در برچسب ها و توزیع کنندگان که ممکن است تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

با توجه به این که شرکت های کوچکتر را به همان ورود وجه نقد و یا منابع در مقایسه با شرکت های بزرگتر آن می تواند طلسم مشکل برای برخی از آنها. با این 50 میلیون دلار پیشرفته صندوق, indie در, برچسب های که برای تامین سیب مورد نیاز خواهد بود واجد شرایط برای دریافت یک پیشرفته برای پرداخت حق امتیاز.

برخی از معیارهای مورد نیاز شامل حداقل سه ماهه آستانه از $10,000 در سیب موزیک درآمد هر سه ماهه و همچنین باید یک توزیع مستقیم مقابله با اپل موزیک. این به این معنی است که indie برچسب باید به طور مستقیم و از طریق موسیقی اپل به عنوان توزیع از طریق عمده برچسب که پس از آن توزیع آن از طریق اپل موزیک.

اپل هنوز به طور رسمی تایید هر چیزی اما با توجه به آنچه اپل انجام شده است به تازگی از قبیل ارائه ماسک های صورت و همچنین طراحی و تولید سپر چهره برای frontliners چنین حرکت نمی خواهد آمد به عنوان یک شگفتی کامل.

در زمینه اپل >صوتی >عمومی. بیشتر بخوانید درباره سیب موزیک Coronavirus Covid-19, سرگرمی و موسیقی است. منبع: musicbusinessworldwide

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de