در سال گذشته اپل راه اندازی اپل موزیک برای وب است. برای کسانی که نا آشنا این است که اساسا یک رابط وب برای موسیقی اپل که در آن کاربران می تواند پخش موسیقی جریان از موسیقی اپل در وب است. این به کاربران اجازه به جریان موسیقی از پلت فرم اگر آنها iTunes بر روی کامپیوتر و یا دستگاه است که با استفاده از آنها هستند.

تبلیغات

این ویژگی راه اندازی شد در نسخه بتا به این معنی که اپل هنوز هم کار بر روی اتو کردن برخی از تاب برداشتن. خبر خوب این است که اگر شما دوست game, این رابط وب برای اپل موسیقی شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که از ویژگی های است که در حال حاضر از نسخه بتا است. به نظر نمی رسد که بیش از حد تغییر کرده است و یا اگر وجود دارد تغییرات آنها بسیار آشکار است.

به همین دلیل هر کسی را انتخاب کنید به استفاده از موسیقی اپل برای وب با توجه به اینکه اپل در حال حاضر ندارد و قصد دارد به معرفی نونما آیتونز برای ویندوز و یا سیستم عامل های دیگر با استفاده از اپل موسیقی برای وب سایت در واقع می تواند یک راه کارآمد تر از جریان موسیقی را از پلت فرم به جای داشتن به استفاده از گرفتار کردن برنامه آیتونز.

در سال 2019 اپل معرفی نونما نسخه های iTunes برای مک و کامپیوتر. اساسا این تقسیم برنامه به چند برنامه اختصاص داده شده به توابع مختلف ساخت آن کمتر حافظه فشرده و کارآمد تر. مانند ما گفت: اپل اعلام کرد پس از آن که این تغییرات باقی خواهد ماند منحصر به فرد برای مک در حال حاضر به این معنی است که غیر مک کاربران قادر نخواهد بود به استفاده از آن تا تاریخ بعد هر زمان که ممکن است.

در زمینه اپل >صوتی. بیشتر بخوانید درباره سیب موزیک سرگرمی و موسیقی است. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im