اگر شما با استفاده از اپل برنامه ایمیل بر روی آی فون خود را یا آی پد و این ممکن است زمان را در نظر بگیرید با استفاده از برنامه دیگری برای بررسی ایمیل های خود را. دلیل این است که با توجه به یک گزارش از امنیت شرکت تحقیقات ZecOps بالقوه zero-day exploit کشف شده است که می تواند اجازه می دهد تا حمله از راه دور به اجرای کد در تحت تاثیر دستگاه.

تبلیغات

این آسیب پذیری این است که گفته می شود بسیار شدید به نقطه که در آن کاربران حتی نمی نیاز به باز کردن و یا ارتباط برقرار کردن با ایمیل به منظور آن را به کار. همه آنها نیاز است که فقط به دریافت ایمیل و بهره برداری خواهد شد و سپس باعث شود. به چیز بدتر از آن به نظر می رسد که این بهره برداری حدود برای سال بوده است که قدمت آن به حداقل ژانویه 2018.

آنها همچنین گمان می کنند که این می تواند حتی بزرگتر از آن, به عنوان آنها موفق به تکرار این موضوع در دستگاه های در حال اجرا در iOS 6 منتشر شد 2012. که می شود گفت یک خبر خوب وجود دارد چرا که پس از تماس با ZecOps تیم آنها موفق به کار با اپل برای رفع این مسئله است. اپل به انتشار یک پچ است که بهره برداری در آینده به روز رسانی iOS که در حال حاضر در مرحله بتا است.

در ضمن اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد بهره برداری شما می توانید سر به ZecOps’ سایت. این تیم همچنین توصیه کرد که کاربران برای هم بودن و تا زمانی که پچ منتشر شده برای غیر فعال کردن ایمیل اپل مشتری و به دنبال جایگزین شخص ثالث.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره هک iOS و امنیتی است. منبع: zdnet

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de