بیایید آن روبرو هستند, بر خلاف آمازون اکو و گوگل صفحه اصلی سخنرانان اپل نشده بود که شانس زیادی با HomePod. طراحی شده به عنوان یک “حق بیمه” صدایی دستگاه, قیمت بلندگو همراه با سیری این محدودیت ها منجر به یک دستگاه نیست که دقیقا پرواز کردن قفسه اما اپل می خواهد به تغییر است.

تبلیغات

صحبت در Periscope جریان بلومبرگ را Mark Gurman نشان داده است که اپل به طور فعال در کار “صرفه جویی” از HomePod. این منجر به یک تیم اختصاص داده شده که قرار است اپل با هم در تلاش برای کمک به صرفه جویی در دستگاه و آن را قانع کننده تر برای مشتریان به خرید است.

با توجه به Gurman یکی از مسائل اصلی با HomePod است سیری. “این است که یک سخت افزار و قیمت شماره تنها. این یک سیری موضوع است. بنابراین آنچه که شما در حال رفتن برای دیدن سیری گرفتن یک ارتقاء بزرگ در HomePod این سال است. من می دانم که وجود دارد این است که یک تیم در اپل و کل هدف این تیم است که اساسا برای نجات HomePod را HomePod واقعا مفید است.”

شده اند وجود دارد شایعات در حالی که برای در حال حاضر که اپل می تواند کار بر روی یک جدیدتر و کوچکتر HomePod است که می تواند در این سال منتشر شد. احتمالا این چیزی بود که Gurman شد با اشاره به در خود را جریان. آن را با یک دانه نمک, اما این می تواند چیزی برای نگاه به جلو به این سال است.

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره ارتباط اشیاء HomePod, IoT (اینترنت اشیاء) سیری و بلندگو. منبع: iclarified

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im