ماشین ویندوز رنگی می تواند کمک به محافظت از رانندگان از تابش خیره کننده خورشید, اما همچنین برای محافظت از حریم خصوصی خود را. این ته رنگ به طور معمول استاتیک معنی که یک بار آنها را رنگی آن بسیار تنظیم شده است. این می تواند مشکل به دلیل در شب رنگ را در داخل کشور به دنبال تیره تر است.

تبلیغات

اما اپل می خواهد برای حل این موضوع از طریق پویا طنتنج. در به تازگی کشف شده ثبت اختراع به نظر می رسد که اپل در حال بررسی ایده ساخت ویندوز است که می تواند رنگ و تغییر آن تاریکی و کدورت بسته به زمان از روز است. این به این معنی است که ویندوز از ماشین می تواند تغییر را با توجه به وضعیت و یا با توجه به کاربر.

باید اشاره کرد که اپل در تلاش است به عنوان گسترده ای به عنوان ممکن است در آن تشکیل پرونده ثبت اختراع که در آن به نظر می رسد که این اختراع می خواهد برای پوشش وسایل نقلیه و همچنین ساختمان. سابق است که به خصوص جالب توجه است که وجود دارد ساخته شده که شایعه است که اپل می تواند کار بر روی ماشین خود را و یا حداقل ماشین-فن آوری های مرتبط.

با توجه به ثبت اختراع توضیحات, “تنظیم ویندوز ممکن است قابل تنظیم لایه ها مانند تنظیم رنگ لایه های قابل تنظیم و بازتاب لایه و تنظیم لایه های رقیق. تنظیم پنجره لایه ها ممکن است گنجانیده شده یک پنجره با یک یا بیشتر شفاف ساختاری لایه ها مانند یک جفت شیشه پنجره لایه ها.” که می شود گفت ما در ایده اگر این چیزی است که اپل به زودی در واقع پیاده سازی اما آن را به صدا مانند یک ایده فوق العاده است.

در زمینه اپل >حمل و نقل. بیشتر بخوانید درباره ثبت اختراع. منبع: appleinsider

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de