نقطه ضعف در foldable گوشی های هوشمند خواهد بود وسط صفحه نمایش که در چین اتفاق می افتد. با تکرار و باز و بسته شدن وجود دارد بدون شک که در نهایت آن را به شکستن و یا شروع به خرابی. اما به تازگی کشف شده ثبت اختراع نشان داده است که اپل تا به آمده تا با یک راه بالقوه برای حل این مسئله است.

تبلیغات

با توجه به ثبت اختراع آن توصیف یک لایه محافظ است که می تواند قرار داده می شود بیش تاشو صفحه نمایش است که به جلوگیری از صفحه نمایش از ترک خوردگی در وسط. در حال حاضر این نیست که 100% اقدام پیشگیرانه به عنوان آن را در نهایت crack اما شاید با این لایه محافظ آن را در افزایش طول عمر چنین نمایش می دهد.

شده اند وجود دارد شایعات نشان می دهد که اپل می تواند به گوشی های هوشمند تاشو اما با توجه به بازخورد اخیر از foldables از امثال سامسونگ و موتورولا و هواوی ما نمی شود جای تعجب نیست اگر اپل است که هنوز هم نگه کردن تا زمانی که یک راه حل با دوام تر شده است کشف یا اختراع شده است.

این هم اولین بار نیست که ما دیده ایم اپل کشف ایده تاشو همراه و همچنین چگونه به جلوگیری از شکستن. قبلا یکی دیگر از ثبت اختراع از اپل نشان داد این شرکت برنامه ای برای طراحی لولا است که حرکت دو نمایش با هم به صورت مفرد نمایش نتیجه دادن توهم یک گوشی تاشو است اما در واقعیت آن خواهد بود دو نمایش با هم.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره ثبت اختراع. منبع: patentlyapple

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im