هفته گذشته اپل و گوگل اعلام کرد که آنها خواهد بود teaming تا برای ایجاد تماس با ردیابی ویژگی های خواهد شد که یکپارچه به سیستم عامل iOS و آندروید همراه با یک API است که توسعه دهندگان می توانند با استفاده از. خبر خوب برای توسعه دهندگان و همچنین مقامات بهداشت و درمان است که به نظر می رسد مانند API منتشر خواهد شد در هفته آینده.

تبلیغات

توجه داشته باشید که این سیستم انتظار منتشر خواهد شد در دو بخش است. بخش اول در اصل قرار است برای رسیدن به اواسط ماه مه اما به نظر می رسد که اپل و گوگل مشغول به کار در سراسر ساعت به آن را در اوایل. انتشار این API به این معنی است که توسعه دهندگان قادر خواهند بود برای شروع به کار در نرم افزار برای تماس با ردیابی.

بخش دوم از این آزادی خواهد بود یکپارچه سازی فن آوری در یک سیستم عامل در سطح معنی است که آن را یکپارچه به هر دو سیستم عامل iOS و آندروید است که اجازه خواهد داد که کاربران از این دستگاه به شرکت در تماس با ردیابی کردند. این را به آن مفید و حتی اگر کاربران انجام هر گونه برنامه های کاربردی نصب شده بر روی تلفن های خود را.

تماس با ردیابی بسیار مهم ما در مبارزه با کروناویروس. دلیل این است که برخی از افرادی که آلوده هستند و بدون علامت به این معنی است که آنها نمی دانند که آنها این بیماری را به عنوان آنها نمایش داده نمی شود هر گونه علائم. این به این معنی است که آنها به راحتی می توانند آن را بر روی دیگران ندانسته اما با تماس با ردیابی مقامات به سرعت می توانید پیگیری کردن زنجیره ای از افراد آلوده به کمک به جلوگیری از گسترش.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 گوگل و سلامت. منبع: techcrunch

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de