اپل و گوگل تعطیل خواهد شد تماس خود را ردیابی ابزار هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد

به تازگی اپل و گوگل اعلام کرد که آنها را به کار با هم برای ایجاد یک تماس ردیابی ابزار است که می تواند ساخته شده را به سیستم عامل iOS و آندروید و همچنین ارائه Api برای توسعه دهندگان که می خواهید برای ایجاد برنامه های مشابه برای کمک به ردیابی ویروس. این مطرح شده است و برخی از نگرانی های حریم خصوصی اما اپل و گوگل را از آنجا اعلام کرد که پس از این همه گیر است و بیش از آنها را توان بستن آن تماس ردیابی ابزار پایین.

تبلیغات

با توجه به نمایندگان از هر دو اپل و گوگل آنها اعلام کرده اند که آنها قصد دارند در نهایت بسته به ویژگی های پس از همه گیر را تصویب کرده است اگر چه آنها توجه داشته باشید که این ممکن است انجام شود در یک منطقه های منطقه بر اساس احتمالا بسته به اینکه آیا یا نه یک منطقه خاص اعلام شده است به رایگان از ویروس و یا اگر سطح پایین هستند به اندازه کافی که در آن از ویژگی های دیگر ممکن است مورد نیاز است.

دقیقا چگونه این ممکن است مشخص شود نامشخص است اما مهندسین برای هر دو شرکت دولتی که رابط های برنامه کاربردی در نظر گرفته نشده بودند حفظ شود به طور نامحدود. در این نقطه در زمان هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه مدت این بیماری همه گیر قرار است به آخرین. دلیل این است که در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن برای coronavirus.

در حالی که شرکت در مسابقه به توسعه یک واکسن بسیاری از آنها هنوز هم تحت محاکمه فاز, که بدان معنی است که آنها آماده هستند برای مصرف عمومی. آن بود که قبلا تخمین زده است که آن را در مورد 12-18 ماه قبل از واکسن ممکن است آماده شود.

در زمینه اپل >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 گوگل و حفظ حریم خصوصی. منبع: theverge

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر