اپل و گوگل در حال رقبای وقتی که می آید به انواع محصولات و خدمات. اما اگر این COVID-19 شیوع ویروس است که به ما نشان آن است که به منظور به ضرب و شتم این ویروس در بسیاری از شرکت ها در حال تعویض تا عملیات خود را و روش های به قرض دادن یک دست کمک می کند. در این مثال به نظر می رسد در یک نادر همکاری اپل و گوگل در حال کار با هم.

تبلیغات

در کنفرانس مشترک خبری با اعلام ارسال شده در وبلاگ گوگل به نظر می رسد که هر دو شرکت اپل و گوگل در حال همکاری با یکدیگر برای ساخت COVID-19 تماس با ردیابی به سیستم عامل iOS و اندروید بود. برای کسانی که نا آشنا تماس, ردیابی است که اساسا یک روش که در آن تلاش می کند برای قرار دادن همه مردم یک فرد مبتلا به یک بیماری ممکن است در تماس با.

با توجه به اعلام “اپل و گوگل راه اندازی خواهد شد یک راه حل جامع که شامل application programming interfaces (Api) و سیستم عامل-سطح تکنولوژی به کمک امکان تماس با ردیابی. با توجه به نیاز فوری این طرح است که اجرای این راه حل در دو مرحله در حالی که حفظ حمایت قوی در اطراف حریم خصوصی کاربر.”

این کار با استفاده از بلوتوث که در آن زمانی که کاربران در طیف وسیعی از یکدیگر آن را به یک ناشناس رکورد از آن است. این به این معنی است که باید یک نفر تست مثبت برای ویروس را به مقامات اجازه می دهد تا به سرعت تعیین اینکه چه کس دیگری ممکن است نزدیک است که فرد برای کمک به سرعت متوقف کردن گسترش.

در زمینه اپل >عمومی >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره اندیشه Coronavirus Covid-19 گوگل و iOS. منبع: وبلاگ.گوگل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de