AOC سهام راهنمایی برای اعتراض–این است که اطلاعات همه ما نیاز به و به اشتراک گذاری


What-You-Should-Know-About-Protests-1
تظاهرات و راهپیمایی در خیابان Hiawatha در حالی که decrying قتل جورج فلوید 26 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. استفان Maturen/گتی

در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان به معترضان به خیابان آمدند تا خواستار عدالت برای جورج فلوید یک مرد که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس است. پس از مرگ او, فعالان گرد هم آمده اند به صحبت کردن در برابر یک سیستم است که به طور مداوم مشرف بخشد و ستمگران قتل اعضای جامعه سیاه و سفید.

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما بسیاری از آنها مختل شده است توسط خشونت افسران پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در جمعیت—و همه اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از یک ویروس مرگبار که در حال حاضر گرفته شده بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند.

با که در ذهن فعالان و سازمان های اجتماعی به اشتراک گذاری آنچه شما نیاز به دانستن به منظور اعتراض با خیال راحت و به طور موثر و راه های که شما می توانید اقامت امن و سالم به عنوان شما صحبت می کنند.

آنچه شما باید پوشیدن و در آوردن:

People sit on the street in front of a row of police officers during a rally in Minneapolis, Minnesota, on May 29, 2020 after the death of George Floyd, a black man who died after a white policeman kneeled on his neck for several minutes
مردم نشسته در خیابان در مقابل یک ردیف از افسران پلیس در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 29, 2020 پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه. Kerem Yucel/گتی

پوشیدن ماسک ، عینک راحت در حال اجرا کفش و لایه رنگ—تمام رنگ جامد و وصف ناپذیر است که پوشش هر گونه شناسایی خالکوبی.

آوردن آب, اسنک نقدی شناسایی و اطلاعات تماس اضطراری. همچنین آوردن یک کیت کمک های اولیه که شامل ضد عفونی کننده دست, مرطوب دستمال مرطوب و بافت و تغییر لباس در یک کیسه پلاستیکی. در مورد بازداشت آماده می شود با چند روز ارزش داروهای تجویزی و قاعدگی پد. (سازمان عفو بین الملل نشان می دهد اجتناب از استفاده از تامپون به عنوان ممکن است هیچ فرصتی برای تغییر است.)

فراموش نکنید که اعتراض نشانه. پیدا کردن پیام خود را. اضافه کردن صدای خود را. تصاویر به عنوان موثر به عنوان کلام.

آنچه شما باید به ارمغان بیاورد:

تکنولوژی و تزویر است. شما می خواهید گوشی خود را به قادر به سند همه چیز شما را ببینید; اما مطمئن شوید که به نوبه خود چهره/ID لمسی, رفتن به حالت هواپیما و غیر فعال کردن داده ها. استفاده از برنامه های مانند سیگنال و یا چه برنامه که رمزگذاری برای برقراری ارتباط است. همه از این است که به نگه داشتن گوشی خود را از تبدیل شدن به یک “بزرگ رکورد که شما آنچه را که شما و جایی که شما بوده ام” که مقامات ممکن است دسترسی داشته باشند.

آیا لنزهای تماسی است. در مورد قرار گرفتن در معرض teargas این مواد شیمیایی می تواند به دام افتاده در پشت لنز و شما (یا کسی که با دست پاک) را به خلاص شدن از تماس ها.

آیا پوشیدن طلا و جواهر و یا هر چیزی که شما نمی خواهید به توان دستگیر و به خصوص هر چیزی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن و یا تشدید اتهامات عنوان شده علیه.

آنچه شما نیاز به دانستن قبل از اینکه شما بروید:

Protesters gather in Harlem to protest the recent death of George Floyd on May 30, 2020 in New York City.
تظاهرات مخالفان جنگ در هارلم در اعتراض به مرگ های اخیر جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. دیوید ‘دی’ Delgado/گتی

چند تا از مهم ترین نقاط مشترک سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی هیچ ربطی به آنچه شما در حال پوشیدن یا نیست و یا آنچه شما در حال حمل یا نه حمل.

حقوق خود را بدانید. تحت آزادی بیان و تجمع و حفاظت از حق آزادی اجتماعات راست به جمع آوری و بیان نظر خود را محافظت شده است و اجرای قانون است نه مجاز به محدود کردن که صلح آمیز مجمع عمومی. آزادی از استفاده بیش از حد از نیروی پلیس به این معنی شما باید آزادی برای اعتراض غیر خشونت بدون ترس بیش از حد پلیس به زور. اگر شما مجروح شده است این حق را برای کمک های پزشکی را تضمین می کند شما دریافت خواهید کرد که توجه پزشکی بدون تاخیر. آزادی از بازداشت خودسرانه حق شما کمک های مالی گفته می شود دلیل بازداشت خود را و می شود با توجه به دسترسی به یک وکیل. اگر هر یک از این حقوق نقض شده است, حق شکایت شما را تضمین می کند حق شکایت.

آگاهی از COVID-19 دستورالعمل. فاصله اجتماعی اگر و هنگامی که آن را ممکن است. با صدای بلند صحبت کردن و فریاد اخراج بیشتر قطرات تنفسی که می تواند گسترش عفونت است. ارزیابی ریسک خود را تعیین کند که آیا شما زندگی می کنند با هر کسی که در دسته پر خطر که شما نمی خواهید به افشای, و یا اگر شما خودتان ممکن است در معرض خطر. اگر شما احساس بیمار در خانه بمانند — بسیار وجود دارد شما می توانید انجام دهید برای کمک به از وجود. به اشتراک گذاری اطلاعات اهدا بودجه به فعالان و وثیقه بودجه برای کمک به زندانی معترضان, تماس با نمایندگان آموزش خود را و صحبت کردن با بچه های خود را.

نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز مشترک این چهار قطعه از مشاوره برای معترضان در Instagram صفحه. او خواست فعالان به:

  1. نگاه کردن به چیزهایی که به نظر نمی رسد حق: در سراسر رسانه های اجتماعی داستان های در حال ظهور سفید supremacists به طور بالقوه ایجاد هرج و مرج—شکستن پنجره ها و از بین بردن اموال—در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات یا منحرف کردن اذهان از پیام و یا به نوبه خود جزر و مد از پشتیبانی. وجود قدرت در اطلاعات و سوابق. آماده به فیلم یا نوشتن آنچه می بینید—هر دو با توجه به نفوذ تلاش و اقدامات پلیس.
  2. پیگیری جهت مردمی سیاه سازمان: نماینده Ocasio-کورتز تشویق هواداران به دنبال رهبری مورد اعتماد رهبران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای عدالت که می دانند چگونه به هماهنگی تظاهرات و متعهد به دنبال عدالت است.
  3. باید دوستان: مطمئن شوید که شما باید یک فرد به نگه داشتن چشم در شما و کسی که شما را نیز نگه داشتن چشم در. باید یک طرح در محل در صورتی که شما از هم جدا کنید. این توصیه را تکرار توسط دیگر سازمان با توجه به COVID-19 ایمنی. با ماندن تا آنجا که ممکن است با یک شناخته شده گروه از مخاطبین شما همچنین ممکن است قادر به محدود کردن خود را COVID-19 قرار گرفتن در معرض و یا حداقل آن را آسان تر برای شناسایی تماس با ما, در مورد عفونت است.

نماینده Ocasio-کورتز نهایی قطعه ای از مشاوره است که در هر قاره باید به پهلو دور قبل از رفتن به خارج: ایمن ماندن و مراقبت از یکدیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de