AOC در پاسخ به نماینده مجلس ایران که به نام او ‘F*cking B*tch’


aoc-response-Ted-Yolo
ABC News/توییتر

AOC سطوح سخنرانی آتشین در ایران با کنگره تد Yoho پس از او خواستار او ‘گاییدن, سگ ماده’

در اوایل این هفته کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز به یک بحث داغ با کنگره جمهوری خواه از تگزاس تد Yoho. در خارج از کنگره گام در دوشنبه, جولای 20, 2020, تپه گزارش چگونه Yoho مواجه AOC تماس او را “نفرت انگیز” و “از او ناجور ذهن” برای داشتن جسارت نشان می دهد که شاید فقر و بیکاری در حال ایجاد یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت در شهر نیویورک. به عنوان او راه می رفت دور او شنیده شد خواستار یک “لعنتی عوضی.” امروز 23 ژوئیه سال 2020 AOC بازگشت به خانه طبقه و وارد آتشین سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر Yoho پس از او دلتنگ تلاش برای عذرخواهی.

Yoho گفت: ان بی سی نیوز که او هرگز با استفاده از واژه “سکس” اما که او گفتم: “این مزخرف” به خود (هر چند کاخ سفید خبرنگار مایک ویلیس که ایستاده بود اینچ به دور از تقابل بود 100% قاطعانه او با استفاده از misogynistic لکه دار کردن). سپس به جای عذرخواهی به AOC برای سوء استفاده زبانی Yoho تکیه بر خسته “به عنوان یک پدر یک دختر” خط ظاهرا سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه سرزنش. او تنها عذرخواهی برای این “شیوه ای ناگهانی” از بحث خود را.

AOC اخراج با یک سخنرانی است که باید جاودانه در سنگ گفت: Yoho را “عذرخواهی” چیزی بیش از تلاش برای “را بهانه ای برای رفتار خود.”

“من نمی تواند اجازه دهد من برادرزاده من نمی توانستم اجازه می دهد دختران کوچک من رفتن به خانه به من نمی توانستم اجازه می دهد قربانیان سوء استفاده کلامی و بدتر است که برای دیدن, برای دیدن که بهانه ای و برای دیدن کنگره ما قبول آن را به عنوان مشروع” او گفت:. “و به قبول آن به عنوان یک عذرخواهی. و به پذیرش از سکوت به عنوان یک شکل از پذیرش من نمی تواند اجازه دهد که به بایستد.”

“و من لازم نیست تشکر. Yoho به عذر خواهی به من,” او ادامه داد. “واضح است که او نمی خواهید به. واضح است که با توجه به فرصت او را نمی خواهد. و من نمی خواهد ماندن تا اواخر شب در انتظار عذرخواهی از مردی است که ندامت بیش تلفنی زنان و استفاده از زبان توهین آمیز نسبت به زنان است.”

آقای Yoho ذکر است که او دارای یک همسر و دو دختر,” او گفت:. “من دو سال جوان تر از آقای Yoho جوانترین دختر. من کسی را بیش از حد. پدر من خوشبختانه نه زنده به ببینید که چگونه آقای Yoho درمان دختر خود را. مادر من رو به دیدن آقای Yoho را بی احترامی در کف این خانه نسبت به من در تلویزیون و من اینجا هستم چون من باید به پدر و مادرم که من دختر خود را و است که آنها را افزایش نمی دهد من قبول سوء استفاده از مردان است.”

AOC مشترک نزدیک به 10 دقیقه آدرس کامل در توییتر خود همراه با این بیانیه به شرح زیر.

“در اینجا من پاسخ کامل در مورد آقای Yoho و فرهنگ زن ستیزی است که الهام گرفته از اقدامات” AOC نوشت. “من عمیقا سپاسگزار از همکاران من و هر کس صحبت کردن و در برابر شایع بدرفتاری زنان هر دو در کنگره و در سراسر کشور است.”

مجلس نانسی پلوسی می گوید: او با تجربه این سطح از “بی احترامی” و نام-تماس به صورت تمام حرفه ای در, سیاست ساخت AOC عمومی رد این نوع لفظی مدتها در انتظار یک ضرورت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>